Προς το περιεχόμενο

Formula 1 2023


Diinekis21

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 8,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Γνωρίζουμε αν τα Ant1+ ή Ant1+F1 είναι διαθεσιμα στο εξωτερικό χωρίς VPN; Ίσως δοκιμάσω το free trial το ΣΚ για να δω.

Δεν είναι άσχημο αν στραβώσουν τα links από sky sports να υπάρχει ως καβάτζα Ant1+F1 με 3,33€.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 καλησπερα παιδια εκανα συνδρομη μεσο τουρκιας για το pro και ενω στην σελιδα μου εμφανιζε οτι τον χρονο εχει κοστος 349.99 τουρκικες λιρες στο e-mail που μου ηρθε εμφανιζει You have signed up for a trial subscription from Formula One Digital Media Limited on Google Play. Your trial will end on Mar 9, 2023. You will be automatically charged the subscription cost (currently ₺349,99/week) at the end of your trial unless you cancel. You can cancel at any time. Manage your subscriptions.  ειναι δυνατον να με χρεωσουν 349.99 λιρες την εβδομαδα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα,

Σύμφωνα με αυτό και επιλέγοντας Greece φυσικά https://formula1.my.site.com/F1TVKnowledgebase2022/s/article/2022Is-F1-TV-and-Live-Timing-available-in-my-country?language=en_US

το Access πακέτο έχει και τα F2/F3/Porsche στο delayed. Υπάρχει κάποιος με ενεργό Access να το επιβεβαιώσει;

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 λεπτά πριν, chrismilo91 είπε

 καλησπερα παιδια εκανα συνδρομη μεσο τουρκιας για το pro και ενω στην σελιδα μου εμφανιζε οτι τον χρονο εχει κοστος 349.99 τουρκικες λιρες στο e-mail που μου ηρθε εμφανιζει You have signed up for a trial subscription from Formula One Digital Media Limited on Google Play. Your trial will end on Mar 9, 2023. You will be automatically charged the subscription cost (currently ₺349,99/week) at the end of your trial unless you cancel. You can cancel at any time. Manage your subscriptions.  ειναι δυνατον να με χρεωσουν 349.99 λιρες την εβδομαδα?

Εχει αλλάξει η τιμή απο Τουρκία, είναι 1300 λίρες το έτος, δηλαδή σχεδόν 65€. Δεν ξέρω τι έχει παίξει και σου ζητάει 350 λιρες την εβδομάδα. Για καλό και για κακό ακύρωσε. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, papp0us είπε

Εχει αλλάξει η τιμή απο Τουρκία, είναι 1300 λίρες το έτος, δηλαδή σχεδόν 65€. Δεν ξέρω τι έχει παίξει και σου ζητάει 350 λιρες την εβδομάδα. Για καλό και για κακό ακύρωσε. 

Τιμωρούνε τους 'απατεώνες' μάλλον 🤣

Θα ρωτήσω Τούρκο φίλο αν όντως τους δίνουν αυτή την τιμή τώρα ή αν έχουν βρει τρόπο να καταλαβαίνουν τα VPN και να τα 'τιμωρούν'.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, ghostrider είπε

Εχει φτιαξει κανεις league στο F1 Fantasy? 

 

Έφτιαξα εγώ μία λίγκα, εφόσον αύριο ξεκινά κι επίσημα το πρωτάθλημα, με τα πρώτα δοκιμαστικά τριημέρου.

 

Όσοι πιστοί, προσέλθετε:

 

Insomnia F1 2023

https://fantasy.formula1.com/en/leagues/join/P2RM1XXV803

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

58 λεπτά πριν, skritikos είπε

Τιμωρούνε τους 'απατεώνες' μάλλον 🤣

Θα ρωτήσω Τούρκο φίλο αν όντως τους δίνουν αυτή την τιμή τώρα ή αν έχουν βρει τρόπο να καταλαβαίνουν τα VPN και να τα 'τιμωρούν'.

Μπήκα πριν λίγο με vpn Τουρκίας nord vpn και όντως είναι 65 ευρώ, είδα το Ελληνικό πάντως είναι 50 ευρώ δεν ξέρω περίεργο πάντως η Τουρκία έπρεπε να είναι πιο φθηνή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, BlackBoldog είπε

Μπήκα πριν λίγο με vpn Τουρκίας nord vpn και όντως είναι 65 ευρώ, είδα το Ελληνικό πάντως είναι 50 ευρώ δεν ξέρω περίεργο πάντως η Τουρκία έπρεπε να είναι πιο φθηνή

Μίλησα με Τουρκία κι εγώ πριν λίγο. Έχει γίνει χαμός με την αύξηση που όντως εμφανίζεται και σε εκείνους. Νομίζω τους πήρε η μπάλα από την απάτη που κάναμε πολλοί. Ή ίσως τελείωσε κάποια grace period που τους είχαν δώσει.

Κάπου είδα πως το επόμενο ανάλογα φτηνό (όπως ως πρόσφατα η TUR) είναι η Ινδία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...