Προς το περιεχόμενο

Formula 1 2023


Diinekis21

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 ώρα πριν, specre είπε

Ευτυχώς και αυτά τα Ferrari και ξεγελιόμαστε λίγο. :P

Ξεθώριασε τόσο γρήγορα η εποποιία του Ισπανού Επιβήτoρα που αξιοποίησε συνδυάζοντας μαεστρικά τη πονηριά της αλεπούς με τους γλυκούς κόπους ευγενών μονεγάσκων; :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 8,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
28 λεπτά πριν, Diinekis21 είπε

Ξεθώριασε τόσο γρήγορα η εποποιία του Ισπανού Επιβήτoρα που αξιοποίησε συνδυάζοντας μαεστρικά τη πονηριά της αλεπούς με τους γλυκούς κόπους ευγενών μονεγάσκων; :D

Περίμενες κάτι άλλο; :P

19 λεπτά πριν, vaggos88 είπε

Ανεβηκε το RACE IN 30 στο F1TV για οποιον δεν ξυπνησε οπως εγώ :P

Εγώ το είδα μετά τις 10:00, αλλά το έκανα 30' μόνος μου. :D

Επεξ/σία από specre
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτο δεν είναι loophole... Δλδ αν ξαναμπαινε στο αγώνα όπως μπήκε, δεν έβγαινε, και τερμάτιζαν μόνο 10 αυτοκίνητα θα έπαιρνε και βαθμό;

Ή μπορεί κάποιος να πει δε θέλω τα +5 μου σε αυτόν αγώνα, γιατί βγήκα πχ πρώτος, κάντε τα μου grid penalty στον επόμενο;

Ήταν DNF, προσθέστε και 5 και είναι DNF+5, τι θέατρο του παραλόγου ειδαμε σήμερα;;

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, specre είπε

Περίμενες κάτι άλλο; :P

Εντάξει κάτι έμεινε.

Λένε θα μετονομαστεί το DRS προς τιμήν του και θα αποσυρθεί αυτό που χρησιμοποίησε στο θρυλικό gp.

Η εν λόγω κίνηση θα λέγεται κάνω ένα Σάνθη και θα απαιτεί την ανάλογη πιστοποίηση για να εκτελεστεί από καταρτισμένους χειριστές!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 λεπτά πριν, mandos είπε

Αυτο δεν είναι loophole... Δλδ αν ξαναμπαινε στο αγώνα όπως μπήκε, δεν έβγαινε, και τερμάτιζαν μόνο 10 αυτοκίνητα θα έπαιρνε και βαθμό;

Ή μπορεί κάποιος να πει δε θέλω τα +5 μου σε αυτόν αγώνα, γιατί βγήκα πχ πρώτος, κάντε τα μου grid penalty στον επόμενο;

Ήταν DNF, προσθέστε και 5 και είναι DNF+5, τι θέατρο του παραλόγου ειδαμε σήμερα;;

Θεατρο του παραλογου, αλλα νομοτυπο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομίζω αυτό που μπορούν να κάνουν είναι αν αυτοκίνητο έχει μείνει στα πιτ πάνω από κάποια λεπτά θα θεωρείται εγκατάλειψη και δεν θα μπορεί να μπει ξανά στον αγώνα. Πάντως είναι κάτι που έχει γίνει ξανά στο παρελθόν, το είπαν οι του sky sports, η RBR είχε βάλει τον Webber 7 φορές στα πιτ και δοκίμαζε διάφορα πράγματα στο αυτοκίνητο.

Ο αγώνας ήταν αυτό που περιμέναμε όλοι να συμβεί, έφυγε Φεσταπεν μπροστά και μην τον είδατε. Πέρεζ πολύ κακός, είχε όρεξη για συγκρουόμενα σήμερα. McLaren μια χαρά, έκαναν αυτό που μπορούσαν, περίμενα λίγο καλύτερο τον Πιαστρί αλλά και ο Νόρις είναι πολύ καλός. Lawson κι αυτός μια χαρά, λογικά θα τον δούμε στο grid του χρόνου ή τουλάχιστον θα έπρεπε 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η RB θα μπορούσε να το κάνει πιο πονηρά, να μη τον αποσύρουν πρόωρα δηλαδή και να μη κάνουμε τη τρίχα τριχιά.

Προσπαθεί πολύ ο Perez να χάσει τη 2η θέση στο πρωτάθλημα και δε μπορεί, έτσι όπως μοιράζονται και αλλάζουν οι δυναμικές.

Damn it McLaren δεν μπορούσες να είσαι έτσι από την αρχή της σεζόν; Θα πήγαινε το πρωτάθλημα μέχρι τη Βραζιλία!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Diinekis21 είπε

Προσπαθεί πολύ ο Perez να χάσει τη 2η θέση στο πρωτάθλημα και δε μπορεί, έτσι όπως μοιράζονται και αλλάζουν οι δυναμικές.

Φαντάσου τι ρουκέτα είναι η RB που ακόμη και έτσι είναι ακόμη 2ος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το βλεπω τωρα στον αντ1. Καποιος πρέπει να παρει την αποφαση να διωξει τον πουρναρακη. Ειναι τραγικο να βλεπουμε την ιδια εικονα και να περιγραφει λαθος τα παντα. Δεν καταλαβαίνει βασικα πράγματα ο ανθρωπος. Φερτε τον Μπιζα ρε να δουμε αγωνα σαν άνθρωποι.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάθισα να δω τον αγώνα 13:30 μετά το μεσημεριανό και πίνοντας καφεδάκι. Έπεσε ένας ύπνος στην καρέκλα του γραφείου μούρλια 😛

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...