Προς το περιεχόμενο

Formula 1 2023


Diinekis21

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 8,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 ώρες πριν, Witcher1st είπε

Και αυτο με τα 40 ευρω Ελλαδα, ηταν προσφορα; Δε βλεπω κατι λιγοτερο απο 49,99.

 

3 ώρες πριν, vaggos88 είπε

Αν εχεις vpn india δοκίμασε και εκει, είναι η πρώτη τους χρονιά με F1TV PRO και είχε επίσης 30ε. 

Αν δεν έχετε VPN Ινδίας... δοκιμάστε μέσω windscribe να συνδεθείτε Τουρκία (Κωνσταντινούπολη). Αν πάτε μετά στο whatismyip.com βγάζει τοποθεσία Ινδία (My IP Location is: Pune, MH IN). Δε ξέρω γιατί γίνεται αυτό, ίσως κάνει bounce το VPΝ. Δοκιμάστε να φτιάξετε email με ταχυδρομικό κώδικα στο Pune (411001). Ίσως πιάσει και κλειδώσει Ινδία το account στο playstore.

Επεξ/σία από ekrepali
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Είδα και εγώ την 5η season. Δεν θέλει και πολύ ανάλυση για να καταλάβεις ότι ο μπινοτο ήταν πολύ καλός άνθρωπος για την δουλειά. Σε βαθμό ηλιθιότητας που να πιστεύει σε ισότητα των οδηγών ακόμα και όταν ο Γάλλος ήταν πολύ μπροστά σε βαθμούς από τον Σαινθ και δεν έδωσε εντολή να κάνει στην άκρη. Κρίμα για τον ίδιο γιατί απέδειξε ότι μπορεί να φτιάξει μονοθέσιο που θα φέρει τίτλο. Από την άλλη ο Χορνερ μου είναι αρκετά συμπαθής και αυτός αλλά για άλλους λόγους. Γουστάρω τύπους που λειτουργούν τεχνοκρατικά και στο λένε στα μούτρα. It’s all about winning and that’s our plan….. είτε το ακολουθείς είτε πας σπίτι σου. Τέλος είδαμε ποιος είναι ο ανασφαλής μικροτσουτσουνος που όταν για μια χρονιά δεν ήταν ανταγωνιστικοί απειλούσε στο συμβούλιο για θέματα ασφαλείας από το porpoising.  

Επεξ/σία από Lotof
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

36 λεπτά πριν, Lotof είπε

Τέλος είδαμε ποιος είναι ο ανασφαλής μικροτσουτσουνος που όταν για μια χρονιά δεν ήταν ανταγωνιστικοί απειλούσε στο συμβούλιο για θέματα ασφαλείας από το porpoising.  

Αν θεωρείς πως ένα μονοθέσιο με το πάτωμα λίγα εκατοστά από το έδαφος είναι ασφαλές να χοροπηδάει με 300χλμ/ω τότε έχεις δίκιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 λεπτά πριν, skritikos είπε

Αν θεωρείς πως ένα μονοθέσιο με το πάτωμα λίγα εκατοστά από το έδαφος είναι ασφαλές να χοροπηδάει με 300χλμ/ω τότε έχεις δίκιο.

Θα μπορούσε βέβαια να το σηκώσουν ή να αλλάξουν τον σχεδιασμό μιας και η ρεντμπουλ ούτε είχε πρόβλημα ούτε ήταν αργή. Αλλά αυτά είναι ιστορία πλέον και δεν αλλάζουν.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, ekrepali είπε

 

Αν δεν έχετε VPN Ινδίας... δοκιμάστε μέσω windscribe να συνδεθείτε Τουρκία (Κωνσταντινούπολη). Αν πάτε μετά στο whatismyip.com βγάζει τοποθεσία Ινδία (My IP Location is: Pune, MH IN). Δε ξέρω γιατί γίνεται αυτό, ίσως κάνει bounce το VPΝ. Δοκιμάστε να φτιάξετε email με ταχυδρομικό κώδικα στο Pune (411001). Ίσως πιάσει και κλειδώσει Ινδία το account στο playstore.

Τα δινω και τα 50 ευρω το χρονο, δεν εχω θεμα. Αλλα αυτο που λετε οτι ειχε 40 ευρω το χρονο, ηταν καποια προσφορα που τελειωσε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 28/2/2023 στις 12:13 ΠΜ, Witcher1st είπε

Ηλιθια απορια, αλλα απο την στιγμη που Ant1 και Ant1+ θα εχουν τους ιδιους παρουσιαστες, και στο ενα θα εχει διαφημισεις, ενω στο αλλο οχι, πως ακριβως θα ενημερωνουν τους τηλεθεατες οτι θα πανε σε διαφημισεις, χωρις να το ακουν αυτοι που θα βλεπουν απο το Ant1+ ;; Τι γριφος ειναι αυτος;

Επειδή έχω το Eurosport για να βλέπω Snooker και ποδηλασία, στο tour de France που το έβλεπα απο το app για να μην εχει διαφημισεις, οι σπίκερ έλεγαν παμε σε διαφημίσεις στο Eurosport 1 και συνεχίζουμε κανονικα στο app. Οταν επεστρεφαν απο διαφημισεις το έλεγαν και ξανα έλεγαν κατι σημαντικο που ειχε γίνει. Οποτε λογικά το ίδιο θα λένε και στον ΑΝΤ1

Αλλα πιστέυω στον ΑΝΤ1 θα λένε "Κόβουμε για λιγο τις διαφημίσεις για να δουμε τι γινεται στην F1" 😁

Επεξ/σία από vorlon68
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

41 λεπτά πριν, Witcher1st είπε

Τα δινω και τα 50 ευρω το χρονο, δεν εχω θεμα. Αλλα αυτο που λετε οτι ειχε 40 ευρω το χρονο, ηταν καποια προσφορα που τελειωσε;

Nαι, τη βδομάδα του testing (μέχρι 26/2) είχε 40 ευρώ το ελληνικό .

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Lotof είπε

Είδα και εγώ την 5η season. Δεν θέλει και πολύ ανάλυση για να καταλάβεις ότι ο μπινοτο ήταν πολύ καλός άνθρωπος για την δουλειά. Σε βαθμό ηλιθιότητας που να πιστεύει σε ισότητα των οδηγών ακόμα και όταν ο Γάλλος ήταν πολύ μπροστά σε βαθμούς από τον Σαινθ και δεν έδωσε εντολή να κάνει στην άκρη. Κρίμα για τον ίδιο γιατί απέδειξε ότι μπορεί να φτιάξει μονοθέσιο που θα φέρει τίτλο. Από την άλλη ο Χορνερ μου είναι αρκετά συμπαθής και αυτός αλλά για άλλους λόγους. Γουστάρω τύπους που λειτουργούν τεχνοκρατικά και στο λένε στα μούτρα. It’s all about winning and that’s our plan….. είτε το ακολουθείς είτε πας σπίτι σου. Τέλος είδαμε ποιος είναι ο ανασφαλής μικροτσουτσουνος που όταν για μια χρονιά δεν ήταν ανταγωνιστικοί απειλούσε στο συμβούλιο για θέματα ασφαλείας από το porpoising.  

Μη το παίρνεις τοις μετρητοίς το Drive to Survive.

Είναι αρκετά ανακριβές εώς και fiction κάποιες φορές για να υποστηριχθεί το στόρυ που έχουν αποφασίσει.

Ανίκανος manager o Binotto και κάποια στιγμή οι ραδιουργίες (ανά τα χρόνια) του έσκασαν στα χέρια.

Δε μπορείς να τους κοροϊδεύεις όλους, όλη την ώρα.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 ώρες πριν, Lotof είπε

Είδα και εγώ την 5η season. Δεν θέλει και πολύ ανάλυση για να καταλάβεις ότι ο μπινοτο ήταν πολύ καλός άνθρωπος για την δουλειά. Σε βαθμό ηλιθιότητας που να πιστεύει σε ισότητα των οδηγών ακόμα και όταν ο Γάλλος ήταν πολύ μπροστά σε βαθμούς από τον Σαινθ και δεν έδωσε εντολή να κάνει στην άκρη. Κρίμα για τον ίδιο γιατί απέδειξε ότι μπορεί να φτιάξει μονοθέσιο που θα φέρει τίτλο. Από την άλλη ο Χορνερ μου είναι αρκετά συμπαθής και αυτός αλλά για άλλους λόγους. Γουστάρω τύπους που λειτουργούν τεχνοκρατικά και στο λένε στα μούτρα. It’s all about winning and that’s our plan….. είτε το ακολουθείς είτε πας σπίτι σου. Τέλος είδαμε ποιος είναι ο ανασφαλής μικροτσουτσουνος που όταν για μια χρονιά δεν ήταν ανταγωνιστικοί απειλούσε στο συμβούλιο για θέματα ασφαλείας από το porpoising.  

Ο Horner δε διαφερει καθολου απο τον  toto. Δεν εχει περασει πολυ καιρος απο τοτε που η Καρεν εκλαιγε για το DAS και το Party Mode. Και οι δυο κλαιγονται για τις καινοτομιες των αλλων και καλα κανουν γιατι θελουν να κερδιζουν. Το θεμα ειναι να μην παρασυρονται οι αγωνοδικες...

Επεξ/σία από george200-13
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είμαι οπαδός των συνομοσιών, αλλά ξέρω καλά ότι τα πράγματα συνήθως δεν είναι όπως φαίνοται. Διαβάζω εδώ ότι "ο Μπινότο ήταν πολύ καλός άνθρωπος για την δουλειά. Σε βαθμό ηλιθιότητας που να πιστεύει σε ισότητα των οδηγών ακόμα και...". Ακούστε. Η F1 είναι ΜΑΚΡΑΝ ο μεγαλύτερος λάκος με φίδια που υπάρχει στον Γαλαξία. Τα χρήματα και τα συμφέροντα είναι αδιανόητα για τον απλό κοινό νου. Πίσω απο ανθρώπους όπως ο Toto, ο Horner και άλλοι, υπάρχει χορός δισεκατομμυρίων.  Ο Μπινότο μοιάζει με τον ανόητο και αφελή Μπόζο, αλλά μόνο αυτό δεν είναι. Ο κύριος αυτός το '22 δούλεψε για άλλους, ΟΧΙ για την Ferrari, και δεν θα μου φανεί καθόλου παράξενο αν μια μέρα αυτό επηρεάσει την υγεία του.

  • Confused 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...