Προς το περιεχόμενο

Formula 1 2023


Diinekis21

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 8,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Στις 21/9/2023 στις 8:40 ΜΜ, haHa είπε

Ασχετα με το που επικεντρωθηκαν(στον Χαμιλτον) οι κλασικοι εδω στο ινσομνια, εδω τι συζητησαν οι οδηγοι και οι ομαδες για τα συμβαντα στην Σιγκαπουρη:
F1 teams and drivers question weak penalties for Checo Perez and Verstappen

Norris and Leclerc want tougher penalties after Verstappen’s reprimand for impeding

Παμε λοιπον στον επομενο αγωνα που ελπιζουμε να δουμε πιο σωστο stewarding.

Εχουμε και νεωτερα σε αυτο:
Mετα τα παραπονα των ομαδων και των οδηγων κλπ
It’s a shame”: Carlos Sainz speaks about ‘dominating’ Max Verstappen getting away with a penalty in Singapore

η FIA παραδεχθηκε το λαθος FIA admits to Verstappen F1 Singapore GP penalty mistake

και το σημαντικοτερο ειναι οτι αυτη η λανθασμενη αποφαση δεν θα αποτελει δεδικασμενο για παρομοιες αποφασεις στο μελλον:
"The FIA has also promised that the Singapore decisions will not be used as precedent and will in effect be erased from the database of past incidents that stewards refer to when making calls."

------------------------------------------------------

Ο γυρος του Μαξ ΑΠΙΣΤΕΥΤΟΣ, θελω αυριο να τους κανει πλακα και να τους ριξει παλι 30+ sec.
Πιστευω στις θεσεις πισω του θα δουμε ωραιες μαχες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως καλό αυτό να βλέπουμε να παραδέχονται λάθος αποφάσεις, είναι ένα βήμα προς την σωστή κατεύθυνση.

Βέβαια μακριά από το να μην κάνουν καν λάθη. :D

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

24 λεπτά πριν, haHa είπε


Ο γυρος του Μαξ ΑΠΙΣΤΕΥΤΟΣ, θελω αυριο να τους κανει πλακα και να τους ριξει παλι 30+ sec.
Πιστευω στις θεσεις πισω του θα δουμε ωραιες μαχες.

εγω πιστευω οτι δεν αξιζει να σηκωθει κανενας 8 για αυτον τον αγωνα. το μονο ερωτηματικο ειναι αν ισχυει το τραγικο race pace που δινουν στην mcl. ισως εχει κοντρα αναμεσα σε mcl και ferrari αλλα το 1-2 το θεωρω κλειδωμενο. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, basilis_k6 είπε

εγω πιστευω οτι δεν αξιζει να σηκωθει κανενας 8 για αυτον τον αγωνα. το μονο ερωτηματικο ειναι αν ισχυει το τραγικο race pace που δινουν στην mcl. ισως εχει κοντρα αναμεσα σε mcl και ferrari αλλα το 1-2 το θεωρω κλειδωμενο. 

Αν εξαιρέσουμε την πρώτη θεση, μια χαρά αγωνα πιστεύω θα δουμε. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, ASFE είπε

Και γω κονσέρβα. 4Κ από τον Simon το βραδάκι.

Για δώσε πληροφορίες, δεν ξέρω κανένα site που να μπορώ να δω τον αγώνα άλλη στιγμή 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, PanosP28 είπε

Αύριο ο αγώνας θα είναι μόνο στον ΑΝΤ1 plus ? Δεν θα τον δούμε στο ελεύθερο ;

Έψαχνα και εγώ προγραμμα και μάλλον για σούπα μας βλέπω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...