Προς το περιεχόμενο

Formula 1 2023


Diinekis21

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 8,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Πάντως αν ο ΑΝΤ1 έχει σκοπό να βγάλει προσφορά μόνο για τη Φόρμουλα 1 έχει αργήσει υπερβολικά

Το μεγαλύτερο ποσοστό όλων αυτών που ήταν διατεθειμένοι να αγοράσουν συνδρομή έχουνε πάει στο f1tv με συνοπτικές διαδικασίες εφόσον τελειώνει και η προσφορά.

Πιστεύω ότι καταλάβανε ότι ο κόσμος θα πάει στο f1tv και θα αναγκαστούν να βγάλουν κάποια προσφορά αλλά είναι αργά

 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

O ANT1 ξέρει ή θα έπρεπε να ξέρει πως δεν αποτελεί ευθύ ανταγωνιστή του F1tv.

Η συντριπτική πλειοψηφία όσων έχουν συνδρομή  F1TV δε θα το άλλαζαν με κανένα ελληνικό κανάλι ή συνδυασμό παρουσιαστών γιατί ενώ πουλάνε το ίδιο προϊόν η τελική εμπειρία έχει διαφορά μέρας/νύχτας. 

Οπότε δε νομίζω να αναγκάζεται τίποτα, δε στοχεύει σε αυτούς. Άσχετα αν βγάλει ή όχι.

Παιδιά έχει κουράσει λίγο αυτό το θέμα. Τα δεδομένα έχουν αναφερθεί πολλές φορές.

  • Like 5
  • Thanks 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οποιος παίρνει ΑΝΤ1+ δεν το κάνει για να δει F1 μόνο 

η F1 ειναι αλλο ενα μικρό κομματι στο πρόγραμμα που πρέπει να γεμίσει. Οποιος θελει F1 και περισσότερο μηχανοκίνητο αθλητισμο  παιρνει κατευθείαν F1tvpro. έχει αλλα 4 πρωταθλήματα άκρως ανταγωνιστικά για να παρακολουθήσει

Αν βλέπετε μόνο τον αγώνα ίσως και τις κατατακτήριες δεν είναι ανάγκη να αγοράσετε τίποτα. Οσες διαφημίσεις και να βάλουν δεν θα χανουμε τίποτα. Οσο για του σχολιαστες είναι λίγο καλύτεροι από αυτούς της ΕΡΤ τιποτα ιδιαιτερο. (τι να σου κανουν από το στούντιο και με 1-2 ταξίδια το χρόνο?) 

Αν θελετε να ακουτε πραγματα αναλύσεις που δεν τα ακουτε εύκολα πρεπει να βαλετε την International μεταδοση του F1tvpro, εκτός εαν είστε σκληροπυρηνικοί οπότε χρειάζεστε μια εγγλέζικη συνδρομή στο SKY sports

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, panos0100 είπε

 φέτος ας κάνουν το αντίθετο ας βάλουν σε παραθυράκι τις διαφημίσεις και σε κεντρικό παράθυρο τη F1

Μην τους βάζεις ιδέες γιατι ο ΑΝΤ1 θα το έχει μόνιμο αυτο το παραθυράκι και σε κάθε αγώνα θα μεγαλώνει σιγα σιγα......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, dkstopo είπε

Sky sports

Απολαυστικό

Έτσι μου αρέσουν ακόμα και οι δοκιμές που δεν γίνεται τίποτα αλλά ακούς έναν σχολιασμό εξαιρετικό και μαθαίνεις διάφορα.

Sky sport από μένα. Φανατικά εδώ και 2 3 χρόνια.

 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 ώρες πριν, Diinekis21 είπε

Είναι τόσο συγκεκριμένη η ημερομηνία σου!

Ετοιμάζομαι για καριέρα στον ΑΝΤ1. Μόλις είδα και "άκουσα"(;;;;;; / ωχ ΘΕΕ ΜΟΥ!!!!) την Μαρία Θωμά (ποιός ήρθε;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;) να παρουσίαζει από την άδεια πίστα τα "events" στο δελτίο του ΑΝΤ1. :blink:

Επεξ/σία από specre
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, dkstopo είπε

οποιος παίρνει ΑΝΤ1+ δεν το κάνει για να δει F1 μόνο

η F1 ειναι αλλο ενα μικρό κομματι στο πρόγραμμα που πρέπει να γεμίσει.

Will Buxton εσύ; :D

Άδικο δεν έχεις. Για τη σεζόν της F1 όμως μιλάμε, μη τα πιάσουμε ολιστικά και βάλουμε και Netflix στη κουβέντα.

Έχει το Drive To Survive, πάτημα υπάρχει. :P

1 ώρα πριν, dkstopo είπε

Αν θελετε να ακουτε πραγματα αναλύσεις που δεν τα ακουτε εύκολα πρεπει να βαλετε την International μεταδοση του F1tvpro, εκτός εαν είστε σκληροπυρηνικοί οπότε χρειάζεστε μια εγγλέζικη συνδρομή στο SKY sports

Το SkySports τους Croft/Brundle και λοιπούς δεν έχει που είναι η default μετάδοση στο F1TV;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, ekrepali είπε

Tελείωσα το DTS. Όπως ο Μπινότο, έτσι και ο Ότμαρ έπεσε στα μαλακά. Δεν αναφέρθηκε η σημαντική λεπτομέρεια πως είχαν το δικαίωμα να ενεργοποιήσουν την οψιόν του Πιάστρι μέχρι μια συγκεκριμένη ημερομηνία κι ότι ο Αλόνσο ανακοίνωσε στην αποχώρηση του ακριβώς την επόμενη μέρα.

Το πιο τρελό πάντως είναι ότι δεν έδειξαν την pole του Mάγκνουσεν στο Iντερλάγκος! Aπ'τα πιο ωραία highlights της σεζόν και δεδομενου ότι o Γκούντερ είναι ο 'σταρ' του DTS, πώς και δεν το συμπεριέλαβαν; 🙄

Για μενα πιο σημαντικο ειναι οτι δεν αναφερθηκαν καθολου στη κοντρα perez verstappen 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, skritikos είπε

Με την έλλειψη θεάματος εδώ και πολλά χρόνια (για τα δικά μου standard) ναι. Κάποιες φορές παρακολουθώ διαδικαστικά γιατί το κάνω σχεδόν 40 χρόνια τώρα και έχει γίνει συνήθεια.

Έχω τα MotoGP με όλες τις κατηγορίες τους που με κρατάνε σε εγρήγορση με το τρελό τους θέαμα 😇

 

 

Ειναι ψυχοφθορο στο να μη φας σποιλερ. Το κανω αυτο απο το 2010. Κατεβασμα τορρεντ και θεαση το ιδιο βραδυ.

2 σποιλερ εφαγα αυτα τα 12 χρονια. Στο ενα πανω σε ζαππινγ που εδειχνε το βαθρο, και το αλλο ενω χαζευα ειδησεις πισω ειχε πολλες τηλεορασεις που η μια ρουφιανα εδειχνε το βαθρο παλι.

Ασχετη ερωτηση. Παιζει να ησουν μελος στο φορουμ του f1 racing magazine καπου το 2002-2003?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

47 λεπτά πριν, ASFE είπε

Ασχετη ερωτηση. Παιζει να ησουν μελος στο φορουμ του f1 racing magazine καπου το 2002-2003?

Έχω περάσει από τόσα μέσα στα χρόνια που δεν θυμάμαι πια. Τότε πάντως ήμουν ακόμη αρκετά χωμένος σε F1 sim racing οπότε ίσως και να ήμουν σε αυτό που λες.

Στείλε τίποτα χαρακτηριστικό μήπως και ξυπνήσει ο εγκέφαλος μου! 🤣

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, Diinekis21 είπε

O ANT1 ξέρει ή θα έπρεπε να ξέρει πως δεν αποτελεί ευθύ ανταγωνιστή του F1tv.

Η συντριπτική πλειοψηφία όσων έχουν συνδρομή  F1TV δε θα το άλλαζαν με κανένα ελληνικό κανάλι ή συνδυασμό παρουσιαστών γιατί ενώ πουλάνε το ίδιο προϊόν η τελική εμπειρία έχει διαφορά μέρας/νύχτας. 

Οπότε δε νομίζω να αναγκάζεται τίποτα, δε στοχεύει σε αυτούς. Άσχετα αν βγάλει ή όχι.

Κι όμως. Πολλοί από αυτό το forum "αναγκάστηκαν" να αγοράσουν F1TV pro λόγω ΑΝΤ1, οι οποίοι πέρυσι παρακολουθούσαν τα πάντα από ΕΡΤ ERTFLIX. Αυτούς τους έχει χάσει ο ΑΝΤ1. Συνδρομητική υπηρεσία πουλάει και μέχρι στιγμής δεν έκανε τίποτα για να κρατήσει ή να δελεάσει έστω κάποιους να μην πάνε κατά F1TV μεριά.

Συμφωνώ ότι η θέαση και οι πληροφορίες είναι ανώτερες στη F1TV αλλά διαφωνώ στο ότι δεν τους ενδιαφέρει στον ΑΝΤ1 που τόσοι εγκατέλειψαν την εγχώρια θέαση F1.

Νομίζω ότι δεν ήταν κατάλληλα προετοιμασμένοι για κάτι τέτοιο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, vorlon68 είπε

Μην τους βάζεις ιδέες γιατι ο ΑΝΤ1 θα το έχει μόνιμο αυτο το παραθυράκι και σε κάθε αγώνα θα μεγαλώνει σιγα σιγα......

Την Τρίτη  χτυπάω τηλέφωνο στον ΑΝΤ1 να διαμαρτυρηθώ, δε γίνεται να μας βάζουν Πουρναρακη και Σειτανιδη να μας γυρνάνε σε εποχές Alpha με Shumacher και τους γνωστούς αγαπημένους μας τότε οδηγούς, και να ζητάνε συνδρομές, αλλα κάτι άκουσα ότι πρέπει να ξεχάσουμε τη δωρεάν τηλεόραση γενικά και να ετοιμαστούμε σιγα σιγα  για συνδρομές σε όλα τα κανάλια μας τα ωραία     

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...