Προς το περιεχόμενο

Formula 1 2023


Diinekis21

Προτεινόμενες αναρτήσεις

7 ώρες πριν, sokos1 είπε

Ετσι για να μην βαριόμαστε με την ομάδα των αναψυκτικών μόνο :)

 

image.jpeg

Ξερουμε ποια ειναι η πανω δεξια της Αστον Μαρτιν; Για εναν φιλο μου ρωταω.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 8,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
48 λεπτά πριν, greenfan20 είπε

Ξερουμε ποια ειναι η πανω δεξια της Αστον Μαρτιν; Για εναν φιλο μου ρωταω.

Οκ το βρηκε μονος του ο φιλος μου. Επειδη μπορει να εχετε και εσεις φιλους που ενδιαφερονται, αριστερα η διδα Melina Heimes, δεξιά η διδα Victoria Fast.

Επεξ/σία από greenfan20
  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

33 λεπτά πριν, Imola είπε

Όχι φίλε μου, δεν είναι ο Max που πάει τραίνο. Ο Max "επιβαίνει" στο τραίνο.

Και ο Μεξικανός όπως και άλλοι πριν είχαν ανέβει στο ίδιο τραίνο αλλά δεν πήγαιναν τραίνο 😉

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πώς αλλάζουν οι καιροί.

Insomniacs με Χάμιλτον: Είναι το αυτοκίνητο έτσι κερδίζω και εγώ

Insomniacs με Βερστάπεν: Witnessing greatness, be blessed

Ο Σέρχιος με αυτά και εκείνα δεύτερος στη βαθμολογία είναι ακόμη. Λογικά βλέπουμε greatness και από αυτόν με τον κουβά που οδηγεί (είπαμε, και super aguri να οδηγούσε ο Μαξ πάλι μισό γύρο πίσω θα τους άφηνε όλους).

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βλέπω μια ασυλία για τον Leclerc η οποία δεν μου βγάζει νόημα. 

Δηλαδή μέσα σε ένα Σ/Κ

1) Τράκαρε στα qualify

2) Ξανα τράκαρε στον αγώνα και έκανε πολύ μεγάλη ζημιά στο μονοθέσιο.

Τουτέστιν μηδέν βαθμούς. Οκ χάλια το μονοθέσιο αλλά ο Sainz κάπως κατάφερε και πήρε την 5η θέση.

Γιατί τόση ασυλία; 5 χρόνια είναι στην Ferrari, κοντεύει τα άντα.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

30 λεπτά πριν, greg4 είπε

Βλέπω μια ασυλία για τον Leclerc η οποία δεν μου βγάζει νόημα. 

Δηλαδή μέσα σε ένα Σ/Κ

1) Τράκαρε στα qualify

2) Ξανα τράκαρε στον αγώνα και έκανε πολύ μεγάλη ζημιά στο μονοθέσιο.

Τουτέστιν μηδέν βαθμούς. Οκ χάλια το μονοθέσιο αλλά ο Sainz κάπως κατάφερε και πήρε την 5η θέση.

Γιατί τόση ασυλία; 5 χρόνια είναι στην Ferrari, κοντεύει τα άντα.

25 είναι. Δείχνει ότι είναι επιρρεπής στα λάθη αλλά είναι και η ψυχολογία του χάλια. Κάθε χρόνο ακούει από την ομάδα του ότι πάμε για τίτλο και κάθε χρόνο πάνε χειρότερα. Η διαφορά με τον Ισπανό για μένα έχει να κάνει με το ότι τον Leclerc τον έχει "μεγαλώσει" ο Ιταλικός τύπος και η ίδια του ή ομάδα σαν μελλοντικό πρωταθλητή και μάλιστα με Ferrari. Αυτό όταν τα πράγματα πάνε τόσο άσχημα και τα χρόνια περνούν στην ψυχολογία επηρεάζει πολύ. Φέτος ίσως είναι ιδέα μου αλλά ο Μονεγάσκος είναι λίγο όσα πάνε και όσα έρθουν κοινώς στα φρύδια του. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ασχετο παλι με την F1 αλλα οι περισσοτεροι π εχουν αντ1+ ειναι εδω μεσα..

Εσεις π εχετε θεμα λογω κρασαρισματος της εφαρμογης.. μιλησατε με support? Εγω εστειλα ενα webform και περιμενω... δν ειδα αλλο τροπο επικοινωνιας..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, liakinen είπε

Και ο Μεξικανός όπως και άλλοι πριν είχαν ανέβει στο ίδιο τραίνο αλλά δεν πήγαιναν τραίνο 😉

Κάνεις λάθος αν συγκρίνεις άλλους οδηγούς. Είναι ακριβώς να σαν να συγκρίνεις τους σπόνσορες του Max και τα συμφέροντα τους με τους σπόνσορες των άλλων οδηγών. Κατάλαβες γιατί ελπίζω... Δεν παίζεται έτσι το παιχνίδι F1. When money talks everybody listens.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 ώρες πριν, safridia είπε

Πιο πολυ θα με ενδιεφερε εαν εχεις φωτογραφια με τα ποδηλατα. Εχει κυκλοφορησει οτι ο μονος τροπος για να πας εκει να το δεις ειναι με το ποδηλατο και μαζι με αυτο μια εικονα με αμετρητα ποδηλατα.
Ισχυει αυτο;
Εαν εχεις φωτο βαλε.
Ποσο ειχε το εισητηριο;

Φωτο με τα ποδηλατα δεν εβγαλα. Το "parking" δεν ηταν εμφανες απο τη gate 4 που μπηκα εγω. Με το που βγαιναμε απο το τραινο μας χωριζαν αναλογα με το gate και ακολουθουσαμε διαφορετικη διαδρομη. Εγω πηγα μεσα απο το "χωριο" του Zandvoort, οπου πραγματικα γινοταν πανηγυρι. Ολα τα σπιτια οικογενειακως σε παροξυσμο Φερσταπεν, στολισμοι κλπ. Εκει που περασα ειχε εκατονταδες σκηνες απο κοσμο που ειχε στρατοπεδευσει εξω απο την πιστα. Ο περισσοτερος κοσμος πηγε και εφυγε με το τρενο, το οποιο αναχωρουσε καθε 5 λεπτα. Ολλανδικα 5 λεπτα, καταλαβαινεις. 

Εισιτηρια 170 ορθιος, απο 280 καθιστος.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...