Προς το περιεχόμενο

Formula 1 2023


Diinekis21

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 8,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

1 ώρα πριν, ekrepali είπε

Το Drive to Survive S05 έχει βγει εδώ και 10 ώρες και δεν το ανέφερε κανείς.

πωω παλι καλα που το ειπες!
Και προχθες ελεγα μην το ξεχασω! xD 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, papp0us είπε

Να πώ σε αντίθεση με πέρσι, τώρα οταν μπαίνω απο δεύτερη συσκευή, δεν με πετάει απο το PC.

Ίσως βέβαια είναι επειδή είναι ακόμα Testing days, αλλα δεν νομίζω οτι θα είχαν τέτοιο περιορισμό μονο στους αγώνες. Παίζει να επιτρέπουν και παραπάνω ταυτόχρονους χρήστες

 

Δοκιμασμενο ,μετα τον σεπτεμβριο που το ειχα κανει για δυο μηνες , δουλευε μεχρι και σε 3 συσκευες ταυτοχρονα (δυο κινητα και ενα υπολογιστη)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειδα το 1ο επεισοδιο DTS. ΑΦΟΥ πρωτα ειχα αναβαθμισει το πακετο στο Νετφλιξ σε premium.

Κατι καντηλια διαβασα πεφτουν μεταξυ Τοτου και Χορνερ.

Τετοια θελουμε.

Στα της σημερινης ημερας

Μπορεί να είναι εικόνα κείμενο

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Ribopaido είπε

Παιδια βαζω f1 για 50 ευρω δεν ειναι τίποτα! Ειστε μαγκες ευχαριστω

40 μέχρι τις 26/2. (Δεν κατάλαβα γιατί ευχαριστείς βέβαια) 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, ekrepali είπε

Παιδιά έχει κανείς link από stream του Ant1 για να παρακολουθώ τις pre-race εκπομπές από pc ή κινητό;

Δεν ξεκινησε ακομα που να βρεις λινκ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Binge watching με γυναίκα και κόρη,  είδαμε τα 5 επεισοδιακά σήμερα. Αύριο μαλλον τα άλλα 5. Έχουν κολλήσει τρελλά.

Πολύ αγχώθηκε η γυναίκα μου με τον καημένο τον Mik και τι θα γίνει. 

Τώρα με ρωτάει, "μα τι κανει αυτη η Alpine και της φεύγουν όλοι οι οδηγοί? Τώρα θα έχει οδηγους ή να πάω εγώ?" 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να τις πεις ανοιξε θεση στην AMR. Εσπασε ο υιος και τα 2 του χερια ... Ισα που προλαβαινει να ψωνισει πυριμαχη, κρανος και γαντια. :P :P :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, vaggos88 είπε

Δεν ξεκινησε ακομα που να βρεις λινκ

Eννοώ ότι παλιά υπήρχαν ιστοσελίδες με streaming, που αναμετέδιδαν όλα τα ελληνικά ελεύθερα κανάλια. Κάτι σαν αυτό εδώ, http://www.stasinos.tv/ Βέβαια τώρα που ο Αnt1 δεν εκπέμπει ελεύθερα στο διαδίκτυο αλλά μόνο μέσω plus, υπάρχει κανένας που να streamάρει το περιεχόμενο;

8 ώρες πριν, liakjim είπε

Χαχαχαχαχα, είδα το πρώτο επεισόδιο DTS. Μορφαρα ο Σταινερ. Γενικά καλογυρισμενο και σε κρατάει.

Δε μου άρεσε πόσο γρήγορα ξεπέταξαν τις γκάφες της Ferrari μέσα σε 1 επεισόδιο. Ίσως φταίει η αλλαγή πλεύσης να μην είναι drama show, αλλιώς θα τον είχαν σταυρώσει τον Μπινότο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 λεπτά πριν, ekrepali είπε

 

Δε μου άρεσε πόσο γρήγορα ξεπέταξαν τις γκάφες της Ferrari μέσα σε 1 επεισόδιο. Ίσως φταίει η αλλαγή πλεύσης να μην είναι drama show, αλλιώς θα τον είχαν σταυρώσει τον Μπινότο.

Ποιες γκάφες; 1-2 έκαναν στον πρώτο αγώνα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, liakjim είπε

Ποιες γκάφες; 1-2 έκαναν στον πρώτο αγώνα.

Όχι στο 1ο επεισόδιο. Μέσα σε 1 επεισόδιο (νομίζω το 3ο ή 4ο) έβαλαν μαζεμένες τις λάθος στρατηγικές με τα pit stop.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...