Προς το περιεχόμενο

Formula 1 2023


Diinekis21

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 8,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

2 ώρες πριν, eri77 είπε

σιγουρα οχι σε κατι καλυτερο..mercedes,redbull ακομα και mclaren  είναι κομπλέ.θεωρητικα θα μπορουσε να παει aston martin..αληθεια αξιζει?..Το ντόμινο θα αρχιζει οταν φυγει hamilton

στα "χαρτια" ειναι σε μια απο τις 3 κορυφαιες ομαδες. αυτο σημαινει οτι ακομα και αν φυγει ενας απο την μκλ για την θεση του χαμ, ο λεκ δεν μπορει να παει γιατι θεωρητικα ειναι υποβιβασμος. η θεωρια ομως απο την πραξη απεχει πολυ και θεωρω πολυ πιθανο η φερραρι να λιωσει στο midfield καμια δεκαετια. Δυστυχως εκατσε στο αγγουρι και επιλογες δεν εχει. θα προσευχεται καθε βραδυ να φτιαξει καποτε η φερραρι καλο αμαξι και ομαδα μηπως μπορεσει να χτυπησει πρωταθλημα. το οποιο ειναι 100% απιθανο μεχρι να αλλαξουν το 2026 οι κανονισμοι. Για μετα βλεπουμε..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ένα άλλο σενάριο που γράφτηκε αυτές τις μέρες είναι η είσοδος της Andretti - Cadillac στην f1 μέσω της Alpine. Ότι η μαζική έξοδος Ζαφναουερ και σια έγινε για να πωληθεί άλλο ένα κομμάτι στους Αμερικανούς αφού πρόσφατα πουλήθηκε το 25% σε άλλους Αμερικανούς. Είναι απλά σενάριο αλλά βγάζει νόημα. Η Alpine είναι έτοιμη ομάδα σε υψηλό επίπεδο, με το εργοστάσιο της και δεν θα χρειαστεί μεγάλο χρόνο προσαρμογής. Και αυτή θα είναι μία άλλη πιθανή μεταγραφή για τον λεκλερκ. Εμένα βέβαια ένα με ενδιαφέρει: τι θα γίνει με τον αγαπημένο μου Εστεμπάν. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Diinekis21 είπε

Ryan Reynolds Reaction GIF

Περί ορέξεως κολοκυθόπιτα. Εμένα μ αρέσει ο Οκον, τον θεωρώ από τους καλύτερους αυτή τη στιγμή και θέλω να τον δω σε ανταγωνιστικό αυτοκίνητο. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

55 λεπτά πριν, Stergios74 είπε

Περί ορέξεως κολοκυθόπιτα. Εμένα μ αρέσει ο Οκον, τον θεωρώ από τους καλύτερους αυτή τη στιγμή και θέλω να τον δω σε ανταγωνιστικό αυτοκίνητο. 

Ο μοναδικός πρέπει να είσαι. Ούτε ο ίδιος δε το θεωρεί αυτό για τον εαυτό του! 😇

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 ώρες πριν, basilis_k6 είπε

θεωρω πολυ πιθανο η φερραρι να λιωσει στο midfield καμια δεκαετια. 

Όχι ρε φίλε ακόμα δέκα χρονια στα σκατά. Πόση απογοήτευση να αντέξουμε ακόμα... Ήδη ξεπέρασε τα πέτρινα χρόνια του Ολυμπιακού σε διάρκεια 😂😂😂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

27 λεπτά πριν, WestMan_swiftsport είπε

Όχι ρε φίλε ακόμα δέκα χρονια στα σκατά. Πόση απογοήτευση να αντέξουμε ακόμα... Ήδη ξεπέρασε τα πέτρινα χρόνια του Ολυμπιακού σε διάρκεια 😂😂😂

Μήπως ν αλλάξεις χρώμα ρε φίλε. Το κόκκινο αυτά έχει. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

43 λεπτά πριν, Stergios74 είπε

Μήπως ν αλλάξεις χρώμα ρε φίλε. Το κόκκινο αυτά έχει. 

Όχι δεν αλλάζω χρώμα, όσο με πληγώνει τόσο με πωρώνει 😂😂😂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 λεπτά πριν, Nabuko είπε

τα ίδια δε λέγαμε όλοι μας για 8 χρόνια; Ή μήπως ξέχασε πόσο πολύ αγαπάει τον Bottas και όλα τα καλά που έχει πει για αυτόν;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενταξει δεν ειπε και τιποτα φοβερο ο Hamilton. Ευχαριστουμε πολυ ρε Λιουις, λες και δεν ξεραμε οτι εισαι καλυτερος οδηγος απο τον Τσεκο. Αντιστοιχα και το 2020 αν ηταν ο Μαξ στη θεση του Μποττας δεν θα περνουσες εσυ το ιδιο ευκολα οπως τοτε. Το θεμα ειναι οτι ο Μαξ βρισκεται στην RB 8 χρονια. Και κραμ Φαντζιο-Σεννα να του βαλουν διπλα του, ξερει το μονοθεσιο τοσο καλα, που ειναι δυσκολο να χανει στην εσωτερικη μαχη τα πρωτα χρονια.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

O MV και όταν η RB στις αρχές που πήγε ήταν κατώτερη της Mercedes πάντα ήταν ανταγωνιστικός και έπαιρνε χρόνους που το μονοθέσιο από μόνο του δεν θα τους έδινε. Αυτό πρέπει να το αναγνωρίσουμε.

  • Like 5
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...