Προς το περιεχόμενο

Formula 1 2023


Diinekis21

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 8,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

2 λεπτά πριν, ekrepali είπε

Τα ίδια λέγαμε για τη Jaguar

Η Jaguar εδώ και πολλές δεκαετίες είναι "πουλημένη".

Η Audi και γενικά ο όμιλος VAG δεν έχει καμία σχέση με το τσίρκο της Jaguar.

Πολύ κακη σύγκριση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 λεπτά πριν, tommy^ είπε

Οπουδήποτε αλλού εκτός φοράδας. Μερσεντές π.χ.

Αν νομίζεις ότι η Audi θα μπει το 2025 και θα ξύνει τον πάτο του grid, μάλλον κάνεις λάθος!

Οχι θα μπει και θα τα σηκώσει όλα μονομιάς.

Σαν την BMW-Sauber? :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Macosj είπε

στην F1 δεν ξέρω τι κάνουν, δεν έχουν βγάλει ακόμα app για τηλεόραση

 

έχουν και παίζει μια χαρά, ίσως θες sideloading

μην αρχίσουμε πάλι να λέμε για τα apps και όχι για τη Φερράρι όμως, όλες οι οδηγίες είναι στα post του Μαρτίου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι τα σηκωσε ολα μονομιας η Mercedes. Μονο 4 σερι πηρε η Red Bull μεχρι να παρει το πρωτο της η Merc. Η Audi στην καλυτερη των περιπτωσεων να ειναι 4ο-5η ομαδα. Οτι θα μπει η Audi το 2026 και θα βαλει απο κατω Mclaren, Ferrari, Mercedes, Red Bull και θα καθονται οι αλλοι να την κοιτανε.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, tommy^ είπε

Σαν τη Μερσεντές.

Η Αudi με την Sauber δεν θα συνεργαστεί? Το ξέρεις ότι δεν υπάρχει Alfa Romeo φαντάζομαι....

Οπότε καλά λέω στα χνάρια της BMW.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το μακρινό 2002 μπήκε στην F1 ένας γίγαντας με το όνομα Toyota που είχε ένα από τα μεγαλύτερα (αν όχι το μεγαλύτερο) μπάτζετ στην F1. Ο γίγαντας που λέτε το 2009 την έκανε με ελαφρά πηδηματάκια και αφού δεν κέρδισε ούτε έναν αγώνα. 

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για ποιους λόγους; γιστι νομίζω ότι εκτός των άλλων αποφάσισαν να επικεντρωθουν σε άλλες κατηγορίες όπου σαν εταιρεία είχε εξαιρετικά αποτελέσματα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, zanskou είπε

Για ποιους λόγους; γιστι νομίζω ότι εκτός των άλλων αποφάσισαν να επικεντρωθουν σε άλλες κατηγορίες όπου σαν εταιρεία είχε εξαιρετικά αποτελέσματα 

Είχε γραφτεί τότε ότι συνολικά είχε χασούρα $8.3 billion. Νομίζω τα λέει όλα αυτό. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, Macosj είπε

στην F1 δεν ξέρω τι κάνουν, δεν έχουν βγάλει ακόμα app για τηλεόραση(για το υποτίθεται F1"TV") , όταν ακόμα και η τελευταία συνδρομητική υπηρεσία έχει. Πως ζητάνε 50€ ούτε οι ίδιοι δεν ξέρουν. Οπότε μέχρι να σοβαρεύουν streaming και ειναι μια χαρά, εξάλλου εγώ το βλέπω πιο πολύ ως υπνωτικό, στο spa κοιμήθηκα κάπου στο 30 γύρο 

*και ναι το ξέρω ότι μπορώ να κάνω 100 "πατέντες" για να συνδέσω τον υπολογιστή στην tv, κινητό κτλ. Αλλα αυτό δεν αναιρεί το γεγονός ότι είναι ανεπίτρεπτο να μην έχουν ένα app, πόσο μάλλον δε η FIA με έσοδα δισεκατομμυρίων 

Για android tv έχουν app. Υποθέτω και για apple tv θα έχουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, eri77 είπε

Πέρα από την αγάπη πού έχει για την Ferrari (το δηλώνει κάθε φορά που έχει τήν ευχέρειά), πού θα μπορούσε να πάει?? 

Μάλλον πουθενά...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 minutes ago, Diinekis21 said:

Μάλλον πουθενά...

σιγουρα οχι σε κατι καλυτερο..mercedes,redbull ακομα και mclaren  είναι κομπλέ.θεωρητικα θα μπορουσε να παει aston martin..αληθεια αξιζει?..Το ντόμινο θα αρχιζει οταν φυγει hamilton

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...