Προς το περιεχόμενο

Formula 1 2023


Diinekis21

Προτεινόμενες αναρτήσεις

I know, απλα δεν ειναι ετσι ακριβως.

Κάποτε πάλευα να εξηγήσω γιατι ο Νάντο ήταν 2 sec ταχυτερος στη Μελβούρνη από Φιζικο, και τι οδηγάρα ήταν κάποτε ο Ιταλός.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 8,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, ghostrider είπε

Λες γιαυτο η φοραδα να μην μπορει να νικησει? Ας παμε να παρουμε τα αυτοκολλητα της RB τοτε ... θα δωσουμε και 2-3 στα πορτοκαλια σε αναγνωριση του αγροτικου του λαντο .... 

Σίγουρα αυτό φταίει... Στο προηγούμενο αμάξι μου με το που έβαλα το αυτοκόλλητο του μάστορα μου πήρα 10 άλογα, φαντάσου αυτά πόσα άλογα θα δίνουν 😂😂😂😂Απο τότε που έφυγε ο μέγιστος Schumacher και λοιποί απο την ομάδα, έχουμε πάρει την κατρακύλα 

Επεξ/σία από WestMan_swiftsport
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, papp0us είπε

Έχεις δει εσυ κωλοφτιαγμένο αυτοκίνητο χωρίς αυτοκόλλητα; Εδώ είμαστε σε διαδικασία να βάλουμε και neon λάμπες απο κάτω. Βγάλαμε τον εξομοιωτή απο τον εργοστάσιο, και βάλαμε στον λάντο τιμονιέρα και NFS Underground 

ο @papp0us εδειξε τις μελλοντικες αναβαθμισεις της πορτοκαλιας ομαδας και τον επομενο πιθανο οδηγο της οταν φυγει ο λαντο. 


supra-1.jpg

Frazer Harrison/WireImage

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 hours ago, ASFE said:

Χθες ο Βερ εκανε 1 σεκ διαφορα σε 5 στροφες μετα την προσπεραση στον Τσεκο.

Απιστευτα πραγματα.

Απόλυτα φυσιολογικό αυτό που συνέβη. Μόλις ο Φερ κατάφερε και πέρασε Περ, κατάλαβε ο Μεξικανός ότι οποία ελπίδα για νίκη πέρασε. Ψυχολογία κατευθείαν παίρνει τον κατήφορο και σηκώνει πόδι γιατί δεν έχει κάτι να κυνηγήσει. Και 3-4σεκ να έφτανε πάλι δεν θα μου έκανε εντύπωση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο Πέρεζ δεν προσπαθεί για κάτι πέραν της θέσης του και της δεύτερης θέσης πλέον.

Play safe, bring it home, αν κερδισει και κάνα road gp δικό σου. Αν παίξει καλά το ρόλο του ίσως κάνουν και κάνα άπιαστο σερί νικών.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 ώρες πριν, tommy^ είπε

Με google chrome αυτοκολλητο πανω, θελουμε 16gb ram μονο για να μιζαρει το μονοθεσιο... :lol:

Δες το κι αλλιώς. Αν είχες Internet Explorer αυτοκόλλητο επάνω, φέτος θα τερμάτιζες το προπέρσινο γκραν πρι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως... Δεν νομίζω να αμφισβητεί κανένας τον verstappen. Από τους κορυφαίους οδηγούς της F1. Οποίος δεν το βλέπει αυτό, μάλλον πρέπει να ασχοληθεί με άλλο άθλημα... Ωστόσο με άλλο άθλημα πρέπει να ασχοληθεί και όποιος νομίζει ότι η redbull δεν είναι το καλύτερο αμάξι στο grid.. 

  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Nabuko είπε

Δες το κι αλλιώς. Αν είχες Internet Explorer αυτοκόλλητο επάνω, φέτος θα τερμάτιζες το προπέρσινο γκραν πρι

Τι να πει και η Alpine που μοιραζε περισυ xbox passes πανω στο μονοθεσιο .. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

52 λεπτά πριν, eri77 είπε

Πάντως... Δεν νομίζω να αμφισβητεί κανένας τον verstappen. Από τους κορυφαίους οδηγούς της F1. Οποίος δεν το βλέπει αυτό, μάλλον πρέπει να ασχοληθεί με άλλο άθλημα... Ωστόσο με άλλο άθλημα πρέπει να ασχοληθεί και όποιος νομίζει ότι η redbull δεν είναι το καλύτερο αμάξι στο grid.. 

Σχόλια ότι και Haas να οδηγούσε πάλι θα κέρδιζε σε 3,2,1...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, papp0us είπε

Οι φημες (που στην F1 ειναι κατι σαν βεβαιoτητα) λενε πως θα παει ο προδοτης στην Audi (Sauber).
Εξαλλου και ο μπαμπας με Audi τρεχει στα Dakar...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...