Προς το περιεχόμενο

Formula 1 2023


Diinekis21

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 8,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

1 hour ago, GnsP said:

Διπλασίασαν την τιμή από Τουρκία.

65 ευρώ το βλέπω τώρα ετήσιο. Πιο ακριβό από το Ελληνικό πλέον και 8 το μηνιαίο από 2. Τι παίχτηκε; Είδαν ότι είχε πολύ κίνηση και είπαν να το χτυπήσουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να πώ σε αντίθεση με πέρσι, τώρα οταν μπαίνω απο δεύτερη συσκευή, δεν με πετάει απο το PC.

Ίσως βέβαια είναι επειδή είναι ακόμα Testing days, αλλα δεν νομίζω οτι θα είχαν τέτοιο περιορισμό μονο στους αγώνες. Παίζει να επιτρέπουν και παραπάνω ταυτόχρονους χρήστες

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, zanskou είπε

ειμαι ενα τσακ πριν τ αακουμπήσω αλλά σκεφτομαι μηπως με τα ταπεινά 14-15mpbs (που δεν αναβαθμιζονται) εχω θεμα 

12.5 Mbps, παίζει άνετα σε 1080p και στον Opera και στην εφαρμογή.

Chrome μου κάνει κολληματάκια αλλά προφωνώς είναι θέμα sofware / hardware.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

27 λεπτά πριν, papp0us είπε

Να πώ σε αντίθεση με πέρσι, τώρα οταν μπαίνω απο δεύτερη συσκευή, δεν με πετάει απο το PC.

Ίσως βέβαια είναι επειδή είναι ακόμα Testing days, αλλα δεν νομίζω οτι θα είχαν τέτοιο περιορισμό μονο στους αγώνες. Παίζει να επιτρέπουν και παραπάνω ταυτόχρονους χρήστες

 


Μεχρι 6 συσκευες. Αλλα δε νομιζω απο διαφορετικη IP.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, GoMaR είπε


Μεχρι 6 συσκευες. Αλλα δε νομιζω απο διαφορετικη IP.

Ταυτόχρονα δεν μπορούσες πάνω απο 1, ακόμα και απο το ίδιο WiFi π.χ Τώρα συνδεδεμένος με στο PC, μπήκα και απο κινητά με δεδομένα, και συνδέθηκε κανονικά, κανένα πρόβλη,α

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, papp0us είπε

Ταυτόχρονα δεν μπορούσες πάνω απο 1, ακόμα και απο το ίδιο WiFi π.χ Τώρα συνδεδεμένος με στο PC, μπήκα και απο κινητά με δεδομένα, και συνδέθηκε κανονικά, κανένα πρόβλη,α

2 χρονιες έβλεπαν ταυτόχρονα στο ιδιο δυκτιο 2 pc. Δεν ξερω τι φαση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, vaggos88 είπε

2 χρονιες έβλεπαν ταυτόχρονα στο ιδιο δυκτιο 2 pc. Δεν ξερω τι φαση

Εμένα με πέταγε απο το PC όταν πήγαινα να μπω απο το κινητό (σε καμία περίπτωση δεν ήθελα να δώ F1 στην τουλέτα, ένα παιδί απο το χωριό μου το είχε πει, δεν ξέρω εγώ)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, Thresh είπε

Νομίζω ότι τα πήρε για 3 χρόνια, λογικά δεν θα πλήρωσε από τώρα και για τις 3 χρονιές?

Λογικά και να μην πλήρωσε θα έχει συμβόλαιο με ρήτρες, όπως είχε και η ΕΡΤ για έως και το 2023. Αλλά όπως βλέπεις αυτά σπάνε (μάλλον με το κατάλληλο ποσό). 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, ekrepali είπε

Το Drive to Survive S05 έχει βγει εδώ και 10 ώρες και δεν το ανέφερε κανείς.

Το ξεχάσαμε μάλλον όλοι μας. Καλά που μας το θύμησες να το έχουμε στα υπόψιν μας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...