Προς το περιεχόμενο

Formula 1 2023


Diinekis21

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 8,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Έχω samsung tv, πήρα ένα φθηνό tv box κολαγε το σύμπαν. Να αγοράσω το chromecast? Ή κάποιο ακριβό tvbox? Δεν έχω λάπτοπ για να κάνω mirror με hdmi. Έχετε να προτίνεται κάτι?   

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, barimagas είπε

Έχω samsung tv, πήρα ένα φθηνό tv box κολαγε το σύμπαν. Να αγοράσω το chromecast? Ή κάποιο ακριβό tvbox? Δεν έχω λάπτοπ για να κάνω mirror με hdmi. Έχετε να προτίνεται κάτι?   

amazon fire tv...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο ΑΝΤ1 λέει θα ανακοινώσει ειδικές τιμές για F1. Γιατί δεν το έχει κάνει ακόμα; Μήπως περιμένουν να δουν πόσοι θα εγγραφούν στο ΑΝΤ1+; Μήπως να μην εγγραφεί κανένας ακόμα μπας και ρίξουν πιο χαμηλά την τιμή;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, bilham είπε

Ο ΑΝΤ1 λέει θα ανακοινώσει ειδικές τιμές για F1. Γιατί δεν το έχει κάνει ακόμα; Μήπως περιμένουν να δουν πόσοι θα εγγραφούν στο ΑΝΤ1+; Μήπως να μην εγγραφεί κανένας ακόμα μπας και ρίξουν πιο χαμηλά την τιμή;

Δινω μεχρι μηδεν ευρω. Να φτιαξουν πρωτα το σαιτ τους που δεν γουσταρει να δουλεψει με οθονη dvi ή ακομη και επειδη εχεις dual monitor setup. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, bilham είπε

Ο ΑΝΤ1 λέει θα ανακοινώσει ειδικές τιμές για F1. Γιατί δεν το έχει κάνει ακόμα; Μήπως περιμένουν να δουν πόσοι θα εγγραφούν στο ΑΝΤ1+; Μήπως να μην εγγραφεί κανένας ακόμα μπας και ρίξουν πιο χαμηλά την τιμή;

Εύχομαι κι ελπίζω να πατώσει συνδρομητικά από την F1 και να την παρατήσει του χρόνου. 

michael-jackson-bad.gif

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, specre είπε

Εύχομαι κι ελπίζω να πατώσει συνδρομητικά από την F1 και να την παρατήσει του χρόνου. 

 

Μα έχει τον αγώνα στο ελεύθερο. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, dtk-386 είπε

Μα έχει τον αγώνα στο ελεύθερο. 

Με τις διαφημίσεις που στην ουσία αυτές θα βλέπουμε, με διάλειμμα αγώνα. Και όλα τα άλλα στο συνδρομητικό. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όπως γράφει το sportal.gr η Qatar Airways κέρδισε τη μάχη από την Emirates, καθώς η Emirates ήταν ο βασικός χορηγός αερομεταφορών της Formula 1 τα προηγούμενα 10 χρόνια. Έτσι η F1 συμφώνησε με την Qatar Airways και εξασφάλισε  τη βασική χορηγία τριών φετινών γκραν πρι του ιταλικού , του ουγγρικού και του γκραν πρι του Κατάρ. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
6 λεπτά πριν, liakjim είπε

Ερώτηση: σύμφωνα με αυτά που βλέπω, το f1tv ΔΕΝ έχει τον αγώνα on demand. Μόνο live; Δεν μπορούμε να τον δούμε όποτε θέλουμε;

Τα πάντα έχει On demand. Και αγώνες και δοκιμαστικά και Pre/post Qualifying και race shows. Όλα.

Επεξ/σία από papp0us
  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...