Προς το περιεχόμενο

Formula 1 2023


Diinekis21

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 8,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

9 λεπτά πριν, bill_viper είπε

Kαλημέρες, δείχνει το testing το ΑΝΤ1+;

οχι.. αλλωστε δεν εχει δεξει ποτε ελευθερο καναλι τα δοκιμαστικα.. μονο F1TV

8 λεπτά πριν, GoMaR είπε

o Perez γιατι δεν εμφανιζεται στο grid? ξερουμε ;

Μηπως αρκει μονο ο Μαξ για να παρει πρωταθλημα παλι η ομαδα; :P

Εχουν μοιρασει τις περιοδους 

 

May be an image of text that says 'TEAM DRIVERLINE-UP DRIVERL BAHRAIN TESTING THU AM ÛPM FRI AM FRI PM SAT AM VER VER SAT PM VER PER SAI PER LEC PER SAI LEC RUS LEC HAM SAI HAM RUS GAS RUS OCO HAM OCO GAS PIA GAS NOR OCO NOR PIA ZHO PIA BoT ASTON MARTIN NOR ZHO ZHO DRU BoT ALO BoT TBC TBC HUL TBC L MAG TBC MAG HUL TSU HUL DEV MAG TSU DEV ALB DEV SAR TSU SAR SAR ALB ALB'

  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αμφιταλαντεύομαι που να δώσω τα λεφτά. Μεταξύ F1 TV Pro και ANT1+. Προσωπικά το δίδυμο Πουρναράκη-Σεϊτανίδη μου αρέσει, και όσο και να το κάνεις παρόλο που έχω πολύ καλή γνώση Αγγλικών είναι πιο ευχάριστο να ακούς τη γλώσσα σου.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 λεπτά πριν, bill_viper είπε

Αμφιταλαντεύομαι που να δώσω τα λεφτά. Μεταξύ F1 TV Pro και ANT1+. Προσωπικά το δίδυμο Πουρναράκη-Σεϊτανίδη μου αρέσει, και όσο και να το κάνεις παρόλο που έχω πολύ καλή γνώση Αγγλικών είναι πιο ευχάριστο να ακούς τη γλώσσα σου.

Πρώτη φορά που βάζω F1TV, καθώς τα προηγούμενα χρόνια έβλεπα από Cosmote και δεν είχα δει ποτέ δοκιμαστικά, και δεν ξέρω τι παίζει με τους αγώνες, αλλά έχουν πολύ καλή κάλυψη των δοκιμαστικών, με αρκετές αναλύσεις, κάτι που με αρέσει μέχρι στιγμής. Βέβαια, είναι και αυτό που λες: πρέπει να γνωρίζεις καλά αγγλικά για να καταλαβαίνεις και τι λένε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

40 λεπτά πριν, JailbrokenDiesel είπε

May be an image of text that says 'TEAM DRIVERLINE-UP DRIVERL BAHRAIN TESTING THU AM ÛPM FRI AM FRI PM SAT AM VER VER SAT PM VER PER SAI PER LEC PER SAI LEC RUS LEC HAM SAI HAM RUS GAS RUS OCO HAM OCO GAS PIA GAS NOR OCO NOR PIA ZHO PIA BoT ASTON MARTIN NOR ZHO ZHO DRU BoT ALO BoT TBC TBC HUL TBC L MAG TBC MAG HUL TSU HUL DEV MAG TSU DEV ALB DEV SAR TSU SAR SAR ALB ALB'

Όλες οι ομάδες: Ας βάλουμε τους οδηγούς να κάνουν δοκιμαστικά με ανάμεικτη σειρά.

Red Bull: Τρέχει ο Max μέχρι Παρασκευή πρωί και μετά τα μαζεύουμε και φεύγουμε και άσε τον Perez να κόβει βόλτες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 λεπτά πριν, prototypegr είπε

Βέβαια, είναι και αυτό που λες: πρέπει να γνωρίζεις καλά αγγλικά για να καταλαβαίνεις και τι λένε.

παντως βοηθαει που εχει και αγγλικους υποτιτλους.. το εχω ανοικτο τωρα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, JailbrokenDiesel είπε

παντως βοηθαει που εχει και αγγλικους υποτιτλους.. το εχω ανοικτο τωρα

τους ενεργοποιησα απο περιέργια. Είναι εντυπωσιακό ότι δεν έχει λάθη. Δεν είναι auto-generated?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, mandos είπε

τους ενεργοποιησα απο περιέργια. Είναι εντυπωσιακό ότι δεν έχει λάθη. Δεν είναι auto-generated?

Λογικά ναι.

Πολύ κακό cable management στο αυτοκίνητο του Russel. 🤣

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, bill_viper είπε

Αμφιταλαντεύομαι που να δώσω τα λεφτά. Μεταξύ F1 TV Pro και ANT1+. Προσωπικά το δίδυμο Πουρναράκη-Σεϊτανίδη μου αρέσει, και όσο και να το κάνεις παρόλο που έχω πολύ καλή γνώση Αγγλικών είναι πιο ευχάριστο να ακούς τη γλώσσα σου.

Καπως ετσι επελεξα εγω τον Ant1 τελικα...Και κανω προσευχες μην γινει οτι με το μουντιαλ, με την διαφορα τοτε οτι δεν ειχα δωσει φραγκο. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

41 λεπτά πριν, mandos είπε

τους ενεργοποιησα απο περιέργια. Είναι εντυπωσιακό ότι δεν έχει λάθη. Δεν είναι auto-generated?

ισως εχει καποια καθυστερηση μερικων δευτεροπλεπτων;;
δεν γνωριζω, αλλα δεν εχουν καμια σχεση με το YouTube πχ που πεταει οτι να'ναι στο auto generated 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...