Προς το περιεχόμενο

Formula 1 2023


Diinekis21

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 8,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μόλις τώρα, specre είπε

Έδωσε 2-3 sec έξτρα στον γλυκούλη.

Και χαλασε πολυ λαστιχο ο PER. Δεν νομιζω πλεον οτι μπορει να μαζευει 1sec/γυρο για να φτασει τον LEC, ποσο μαλλον να καταφερει να τον περασει κιολας

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τις γκαρίλες απο την διαφήμιση της betson κοντεύουν να μου σπάσουν τα νεύρα. Κάθε 10 γυρους διαφημίσεις το μάμησε αυτη τη φορά ο αντ1

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως, άνετα 2o μονοθεσιο η Ferrari, πολύ καλά τα πήγε με τα ελαστικά, έκανε και μερικές ωραίες μάχες με Περεζ.

Νομίζω αρκετά καλύτερα από ότι θα περιμέναμε. 

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, sattack είπε

Πάντως, άνετα 2o μονοθεσιο η Ferrari, πολύ καλά τα πήγε με τα ελαστικά, έκανε και μερικές ωραίες μάχες με Περεζ.

Νομίζω αρκετά καλύτερα από ότι θα περιμέναμε. 

 

Φέρνει πολλές αναβαθμίσεις η Mercedes στον ακριβώς επόμενο αγώνα, μιλάνε για σχεδόν "νέο μονοθέσιο".

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, sstratos είπε

τις γκαρίλες απο την διαφήμιση της betson κοντεύουν να μου σπάσουν τα νεύρα. Κάθε 10 γυρους διαφημίσεις το μάμησε αυτη τη φορά ο αντ1

Ε πως θα σπρώξει προς το αντ1 + ή έτσι τουλάχιστον πιστεύουν. Εγώ είμαι στο αμήν να βάλω f1 tv να ησυχάσω. Μας τα έχουν κάνει αερόστατα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Gulik είπε

 

Φέρνει πολλές αναβαθμίσεις η Mercedes στον ακριβώς επόμενο αγώνα, μιλάνε για σχεδόν "νέο μονοθέσιο".

ποσα νεα μονοθεσια εφερε αυτη την χρονια η χαιδεμενη της FIA; Budget cap και μαλακιες να πουμε. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...