Προς το περιεχόμενο

Formula 1 2023


Diinekis21

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 8,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

3 λεπτά πριν, Dennis077 είπε

Επιστρέφει στην περιγραφή της F1 το δίδυμο Σεϊτανίδης Πουρναρακης όπως γράφει σήμερα το dailymedia. Να θυμίσω ότι ο Πουρναρακης είχε επιστρέψει πέρυσι για τους τελευταίους αγώνες στην ΕΡΤ στην εκπομπή για την F1. Το δίδυμο επανέρχεται μετά από την περίοδο που ήταν μαζί  στον Alpha και παρουσίαζαν την F1.

Βρε δε πα να φέρουν και τον Michael Schumacher για σχόλιο. 8€ το μήνα στον Ant1 δε δίνω για να δω δοκιμαστικά F1. F1TV και καλά ειμαστε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Dennis077 είπε

Επιστρέφει στην περιγραφή της F1 το δίδυμο Σεϊτανίδης Πουρναρακης όπως γράφει σήμερα το dailymedia. Να θυμίσω ότι ο Πουρναρακης είχε επιστρέψει πέρυσι για τους τελευταίους αγώνες στην ΕΡΤ στην εκπομπή για την F1. Το δίδυμο επανέρχεται μετά από την περίοδο που ήταν μαζί  στον Alpha και παρουσίαζαν την F1.

Ευχαριστα νεα θα πω εγω. Ειδικα μετα την φολα που φαγαμε τα τελευταια χρονια μου μοιαζει το καλυτερο διδυμο που θα μπορουσαμε να εχουμε (και ισως να ειναι). 

Ισως τελικα πληρωσω τον Αντ1 μιας και οπως εχω ξαναπει δεν μπορω με τα Αγγλικα να νιωσω καμια πορωση οπως και σε αλλα αθληματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, Αλεξανδρος A.92 είπε

Ισως τελικα πληρωσω τον Αντ1 μιας και οπως εχω ξαναπει δεν μπορω με τα Αγγλικα να νιωσω καμια πορωση οπως και σε αλλα αθληματα.

Στους αγώνες μπορείς να βάζεις ήχο από αντ1 και εικόνα απο f1tv. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, Αλεξανδρος A.92 είπε

 

Ισως τελικα πληρωσω τον Αντ1 μιας και οπως εχω ξαναπει δεν μπορω με τα Αγγλικα να νιωσω καμια πορωση οπως και σε αλλα αθληματα.

Γνωρίζει κανείς αν στον Αnt1+ θα είναι συνεχής η μετάδοση η αν θα παίζουν κανονικά διαφημίσεις;

Επίσης θα ανεβαίνουν οι αγώνες μαγνητοσκοπημένοι και αν ναι μέτα από πόση ώρα; 

3 λεπτά πριν, Stergios74 είπε

Στους αγώνες μπορείς να βάζεις ήχο από αντ1 και εικόνα απο f1tv. 

Αδύνατον να τα συγχρονίσεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, ekrepali είπε

Γνωρίζει κανείς αν στον Αnt1+ θα είναι συνεχής η μετάδοση η αν θα παίζουν κανονικά διαφημίσεις;

Επίσης θα ανεβαίνουν οι αγώνες μαγνητοσκοπημένοι και αν ναι μέτα από πόση ώρα; 

Αδύνατον να τα συγχρονίσεις

Στο Plus θα ειναι χωρίς διαφημίσεις. ΑΛΙΜΟΝΟ να είχαν και διαφημίσεις.

Δεν έχουν πεί μετά απο πόση ώρα θα ανεβαίνουν οι μαγνητοσκοπημένοι αγώνες. Λογικά θα αναβαίνουν, το πότε θα το δούμε.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
1 hour ago, Dennis077 said:

Επιστρέφει στην περιγραφή της F1 το δίδυμο Σεϊτανίδης Πουρναρακης όπως γράφει σήμερα το dailymedia. Να θυμίσω ότι ο Πουρναρακης είχε επιστρέψει πέρυσι για τους τελευταίους αγώνες στην ΕΡΤ στην εκπομπή για την F1. Το δίδυμο επανέρχεται μετά από την περίοδο που ήταν μαζί  στον Alpha και παρουσίαζαν την F1.

Yay! Μου έχει λείψει λίγο στριγγλιά Τάκη!

15 minutes ago, Αλεξανδρος A.92 said:

Ευχαριστα νεα θα πω εγω. Ειδικα μετα την φολα που φαγαμε τα τελευταια χρονια μου μοιαζει το καλυτερο διδυμο που θα μπορουσαμε να εχουμε (και ισως να ειναι). 

Ισως τελικα πληρωσω τον Αντ1 μιας και οπως εχω ξαναπει δεν μπορω με τα Αγγλικα να νιωσω καμια πορωση οπως και σε αλλα αθληματα.

Παρομοίως.
Λέω να βάλω 3 μηνο Ant1+ και βλέπουμε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, papp0us είπε

Στο Plus θα ειναι χωρίς διαφημίσεις. ΑΛΙΜΟΝΟ να είχαν και διαφημίσεις.

Δεν έχουν πεί μετά απο πόση ώρα θα ανεβαίνουν οι μαγνητοσκοπημένοι αγώνες. Λογικά θα αναβαίνουν, το πότε θα το δούμε.

Τα δοκιμαστικά που θα είναι μόνο στο plus, επίσης χωρίς διαφημίσεις;

Για το πότε θα ανεβαίνουν οι αγώνες είναι σημαντικο. Πέρυσι ήθελα να δω Αυστραλία στη δουλειά κατά τις 9.00 στο Εrtflix και το ανέβασαν μετά το μεσημέρι! Ούτε internet δε τολμουσα να ανοίξω μη φάω spoilers από feeds.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 λεπτά πριν, Αλεξανδρος A.92 είπε

Ευχαριστα νεα θα πω εγω. Ειδικα μετα την φολα που φαγαμε τα τελευταια χρονια μου μοιαζει το καλυτερο διδυμο που θα μπορουσαμε να εχουμε (και ισως να ειναι). 

Ισως τελικα πληρωσω τον Αντ1 μιας και οπως εχω ξαναπει δεν μπορω με τα Αγγλικα να νιωσω καμια πορωση οπως και σε αλλα αθληματα.

Θα συμφωνήσω το καλύτερο δίδυμο για την F1 και μας είχε λείψει. Την πρώτη φορά που απόκτησε τα δικαιώματα ο Αντ1 δεν τους πήρε και αυτό ήταν μεγάλο λάθος.!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, ekrepali είπε

Τα δοκιμαστικά που θα είναι μόνο στο plus, επίσης χωρίς διαφημίσεις;

 

Φανταζομαι ναι...τι σκατα? Θα πληρωνουμε και θα εχουν και διαφημισεις?

 

1 ώρα πριν, GeorgeMan είπε

Λέω να βάλω 3 μηνο Ant1+ και βλέπουμε...

ναι 4.99 ειναι για 3 μηνες...δεν με χαλαει. Και αν παει τοσο χαλια ισως πετυχουμε καμια προσφορα στο F1 TV? 

1 ώρα πριν, ekrepali είπε

Επίσης θα ανεβαίνουν οι αγώνες μαγνητοσκοπημένοι και αν ναι μέτα από πόση ώρα; 

1 ώρα πριν, Stergios74 είπε

απο τι καταλαβα θα ανεβαινουν αλλα δεν ξερω ποσες ωρες μετα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, Αλεξανδρος A.92 είπε

Φανταζομαι ναι...τι σκατα? Θα πληρωνουμε και θα εχουν και διαφημισεις?

 

ναι 4.99 ειναι για 3 μηνες...δεν με χαλαει. Και αν παει τοσο χαλια ισως πετυχουμε καμια προσφορα στο F1 TV? 

απο τι καταλαβα θα ανεβαινουν αλλα δεν ξερω ποσες ωρες μετα...

4.99 οι 3 μήνες ή 4.99 ο μήνας για τους 3 μήνες;

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...