Προς το περιεχόμενο

Formula 1 2023


Diinekis21

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 ώρες πριν, yositosi είπε

Πιάσε το αυγό και κούρευτο. Πάντως έκανα side-load στη Sony και παίζει ΚΑΝΟΝΙΚΑ οπότε όλα οκ.

Έχω sony android 1.5 χρόνων και δεν ανοίγει.

Την  3.0.11.1-R18.0-SP74.8.0-release έβαλες;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 8,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

22 ώρες πριν, ekrepali είπε

Προσπάθησα και με διπλό layer vpn, στον browser δε δουλεύει με καμία παναγία. 🤣 Ίσα ίσα που κράσαρα τον προσαρμογέα.

Και στην εφαρμογή προσπάθησα με παρόμοια πατέντα μήπως τη ξελάσω για να πάρω το 20% αλλά δεν.

Οπότε μένει μόνο το app με στην τουρκική αρχική τιμή των 30 ευρώ... καλά είναι. Να'σαι καλά που το ανέφερες αλλιώς θα έδινα 40άρι σαν άσχετος.

 

Γράφω εδώ τη διαδικασία για όσους ενδιαφέρονται.

Από κινητό android.

- Aπεγκατάσταση την εφαρμογή f1tv (αν την έχετε ήδη εγκατεστημένη)

- Ενεργοποίηση τούρκικου vpn

- Δημιουργία νέου gmail. Bάλτε το κανονικό σας τηλέφωνο. Αν ζητήσει τκ βάλτε τούρκικο πχ 34040, 34050 Κωνσταντινούπολης.

- Μόλις φτιάξετε το gmail το κάνετε προσθήκη στα settings-->accounts της συσκευής σας

- Μετά πάτε στο playstore, πατάτε πάνω δεξιά το εικονίδιο και απ'το dropdown διαλέγετε το νέο σας gmail. Αφού το επιλέξετε, πατατε manage (διαχειριση) του google account

- Πηγαίνετε δεξιά στο payments & subscriptions (πληρωμές συνδρομές). Καταχωρήστε χρεωστική κάρτα, ταχυδρομικό κώδικα τούρκικο.

- Το account αυτό στο playstore είναι πλέον τούρκικο.

- Κατεβάζετε το f1tv, και εμφανίζει την αρχική τιμή 590 τούρκικες λίρες (κοντά στα 30 ευρώ).

- Μετά την εγγραφή μπορείτε με τους κωδικούς να συνδεθείτε κανονικά από όπου θέλετε χωρίς vpn.

Θεωρητικά... εγώ ακόμα δεν έχω πληρώσει, δεν το έχω δει στη πράξη.

πάντως στο μηνιαίο τούρκικο, η τιμή είναι 40 λίρες ή 2 περίπου ευρώ...

οπότε για 10 μήνες είναι 20 ευρώ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, ekrepali είπε

Ποντάρω στον γερο-Αλόνσο να τους κάνει χαλάστρα σε κάθε ευκαιρία. 😄

Όπως πέρσι δηλαδή 😉. Μονο Ocon ρε! Τίποτα άλλο. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έκανα κι εγώ μια τούρκικη συνδρομή για 29,46€ και τον Απρίλη που έχει ανανέωση η CosmoteTV, μάλλον θα την κόψω και θα κάνω νέα σύνδεση στη σύζυγο μόνο τα Cinema που θέλει και τέλος. Μάλιστα, αν συνεχίζει η προσφορά στα 12€ που έχει τώρα, θα είναι μια χαρά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
30 λεπτά πριν, ghostrider είπε

Πολλα συννεφα για τα μαυρα αστερια.
Σασι που λυγιζει , αναρτηση που καταρρεει, Sidepod design που μαλλον δεν θα βγαλει τη χρονια ... 

https://thejudge13.com/2023/02/20/mercedes-drop-hints-all-is-not-well/

Ρε πάλι τα ψέματα του τότο ακούτε; Τόσα χρόνια ακόμα να μάθατε;

Αν έβγαινε και έλεγε "ΟΛΑ ΠΑΝΕ ΠΕΝΑ, ΠΕΤΑΜΕ ΣΤΙΣ ΔΟΚΙΜΕΣ, ΘΑ ΡΗΜΑΞΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΑ F16 ΣΤΙΣ ΕΥΘΕΙΕΣ, τότε μπορεί να είχανε πρόβλημα.

Τώρα με "διαρροές" και δηλώσεις Μάρθα Βούρτση "γίναμε μακλάρεν (αχ, ανέκδοτο γίναμε) " εγώ αγχώνομαι λίγο.

Επεξ/σία από papp0us
  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, liakjim είπε

Έχω sony android 1.5 χρόνων και δεν ανοίγει.

Την  3.0.11.1-R18.0-SP74.8.0-release έβαλες;

Version: 3.0.11.1-R18.0-SP74.8.0-release (1031101)

ναι και παίζει κανονικά!!! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

37 λεπτά πριν, papp0us είπε

Ρε πάλι τα ψέματα του τότο ακούτε; Τόσα χρόνια ακόμα να μάθατε;

Αν έβγαινε και έλεγε "ΟΛΑ ΠΑΝΕ ΠΕΝΑ, ΠΕΤΑΜΕ ΣΤΙΣ ΔΟΚΙΜΕΣ, ΘΑ ΡΗΜΑΞΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΑ F16 ΣΤΙΣ ΕΥΘΕΙΕΣ, τότε μπορεί να είχανε πρόβλημα.

Τώρα με "διαρροές" και δηλώσεις Μάρθα Βούρτση "γίναμε μακλάρεν (αχ, ανέκδοτο γίναμε) " εγώ αγχώνομαι λίγο.

word. 

Τον έχουμε μάθει πλέων τον τοτουλη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν παντως περσι το μονοθεσιο με τα πιο ενδιαφεροντα sidepods στην αρχη της χρονιας ηταν η Ferrari για φετος τον τιτλο τον παιρνει η AMR με δευτερη την Alpine. To βαθούλωμα της AMR ειναι τοσο μεγαλο που φτανει λενε μεχρι το πατωμα και το nickname του ειναι "waterfall"

FpGTddAWAAAhcaS.jpg.7d1e883c6a23a6b99be6d2b5cf22378c.jpgFo3zEW2WIAMEBbs.jpg.16094b301a082a61e211247aed1f4fc6.jpgFpBC2DaWIAMqYzV.png.6454a6ffb8f121536030079656883dc8.png

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

27 λεπτά πριν, ghostrider είπε

Αν παντως περσι το μονοθεσιο με τα πιο ενδιαφεροντα sidepods στην αρχη της χρονιας ηταν η Ferrari για φετος τον τιτλο τον παιρνει η AMR με δευτερη την Alpine. To βαθούλωμα της AMR ειναι τοσο μεγαλο που φτανει λενε μεχρι το πατωμα και το nickname του ειναι "waterfall"

 

Σημασία έχει ο χρόνος στην πίστα.

(έχει ενδιαφέρον πάντως, όντως).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επιστρέφει στην περιγραφή της F1 το δίδυμο Σεϊτανίδης Πουρναρακης όπως γράφει σήμερα το dailymedia. Να θυμίσω ότι ο Πουρναρακης είχε επιστρέψει πέρυσι για τους τελευταίους αγώνες στην ΕΡΤ στην εκπομπή για την F1. Το δίδυμο επανέρχεται μετά από την περίοδο που ήταν μαζί  στον Alpha και παρουσίαζαν την F1.

  • Like 3
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...