Προς το περιεχόμενο

Formula 1 2023


Diinekis21

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αν βάλουμε σε τούρκικες λίρες, δεν θα φάμε προμήθεια από την τράπεζα για μετατροπή συναλλάγματος; Μόνο με giftcards, revolut κτλπ δεν θα πέσει τέτοια προμήθεια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 8,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

πολύ το ψειρίζετε για 10-15 ευρώ, πάρτε το ως έλληνες να το χαρείτε! 

τα πάθη τα πληρώνουμε και σιγά τα πολλά ευρώ σε σχέση με αυτό που σου δίνει....

  • Like 15
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

26 λεπτά πριν, Stergios74 είπε

Έφυγε ο latifi. 

Eεεε... σεβασμός στον goat. Ξεχάσατε κιόλας το θέμα που μας χάρισε στο Abu Dhabi.; No Michael no....😂

 

 

 

25 λεπτά πριν, specre είπε

Αν βάλουμε σε τούρκικες λίρες, δεν θα φάμε προμήθεια από την τράπεζα για μετατροπή συναλλάγματος; Μόνο με giftcards, revolut κτλπ δεν θα πέσει τέτοια προμήθεια.

To σκέφτηκα κι αυτό. Επίσης έχω μια μικρή ανησυχία μη τυχόν κάνουν τίποτα με τα cookies κι έχουμε τίποτα δυσλειτουργίες μεσούσης της σεζόν. Κι άντε να βγάλεις άκρη με το support μετά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

56 λεπτά πριν, Stergios74 είπε

Στο tv box της vodafone μπαίνει κάπως; 

 

24 λεπτά πριν, BabisTs είπε

Αν έχει playstore,τότε θα μπαίνει κανονικά.

Από όσο έχω ψάξει δεν έχει play store… ☺️

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι εγώ που το δοκίμασα με existing account ( που είχα κάνει μηνιαία το Σεπτέμβριο μέχρι τέλος της σεζόν ) το πέρασε κανονικά με 40 ευρώ. Δεν κατάλαβα γιατί λέει για νέους subscribers, μήπως εννοεί νέες ετήσιες συνδρομές? 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω τα βρισκω πολλα λεφτα. 40 ευρω για να βλεπω φ1? ουτε καν... στριμ και αγιος ο θεος. 

αν εβγαζε ενα απλο προγραμμα μονο να βλεπεις τον αγωνα χωρις τα εξτρα που δινει, για ενα 20ρικο, θα το έπαιρνα. για τους φανατικους βεβαια που θέλουν και τα ondoard, live timing κτλ ειναι καλη προσφορά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 14/2/2023 στις 7:05 ΜΜ, Dennis077 είπε

Καταρχήν η ΕΡΤ απογοητεύει για μια ακόμα φορά δυστυχώς καθώς δεν μπόρεσε να κρατήσει τα δικαιώματα της F1. Ο Αντ1 απέτυχε την πρώτη φορά που πήρε τα δικαιώματα της F1 και αυτό δεν πρόκειται να αλλάξει ούτε τώρα. Αν πιστεύει ο Αντ1 ότι θα πληρώσει κάποιος για να δει τις κατατακτήριες δοκιμές πλανάται.!! Δυστυχώς τα ελεύθερα κανάλια περιορίζονται ακόμα και μέσω δορυφόρου. Αυτή τη φορά δε θα πέσει το Αντ1+ είναι το μόνο σίγουρο γιατί αν είχε τόσο μεγάλη τηλεθέαση Δεν θα την άφηνε η ΕΡΤ.!!!

δεν ηταν θεμα τηλεθεασης η απόφαση,ήταν πολιτικη για να ωφεληθει ο καναλάρχης που κουβαλαει με το ελικόπτερό του,τον γιο του αρχαιοκαπηλου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Το τούρκικο ισχύει κανονικά μέσα απο την εφαρμογή, αν γίνει σωστά,
Χρησιμοποίησα τον λογαριασμό που είχα κάνει για το Disney + και μου έδωσε το F1 pro στα 30 ευρώ.
Τώρα τι 30 τι 40 δεν έχει διαφορά. Για μένα και τα δυο είναι ακριβά για F10-02-05-3883c93e96d3a384a42da189d70ec3c55324fd8987b7a57d335649e7421efbb8_3526669c39b6048b.jpg.5f8526cc3345e797b7fada886a232b29.jpgδυο τα βρίσκω ακριβά

Επεξ/σία από smpt
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...