Προς το περιεχόμενο

Formula 1 2023


Diinekis21

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 8,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, vaggos88 είπε

Ξεκίνησε η έκπτωση (20%) στην F1TV Pro συνδρομή, Ελλάδα με νέο λογαριασμό πάει 39,99. Τουρκία κοντά στα 24.

Ινδια ιδια τιμή με Τουρκία. Αυτές είναι ως τώρα οι χαμηλότερες τιμές που μπόρεσα να βρω. Δε χρειάζεται βιασύνη, έχουμε ακόμα 6 ήμερες μέχρι να λήξει η προσφορά.

edit, Η προσφορά ειναι μόνο απο website οπότε η τιμη Τουρκίας ειναι στα 30euro. Το κόλπο με το app για το discount δεν ισχύει πλέων. Αλλα παλι ειναι 10ε λιγοτερα απο το δικο μας. 

 

55 λεπτά πριν, ekrepali είπε

  

Aπο κάτω... πού απο κάτω; Μήπως κοιτάς καμιά περσινή ανακοίνωση;

Εγώ παντού βλέπω μέχρι 26/2.

-----------

@vaggos88 Μια μικρή λεπτομέρεια που παρατήρησα...

* This offer is available to new F1 TV users aged 16 or over who purchase Annual subscriptions through f1.com only. This offer is only available for new subscriptions.

Εγγραφή μόνο μέσω ιστοσελίδας, όχι μέσω app (για να πάρουμε την έκπτωση 20%). Στην εφαρμογή που την είχα ετοιμάσει, μου βγάζει την αρχική τιμή  591,99 τούρκικες λίρες (29.36 ευρω). Eντάξει, κι αυτή η τιμή είναι καλύτερη απ'τα 40 τα δικά μας.

ΕDIT: Κάποιος στο reddit έγραψε ότι δούλεψε η έκπτωση μέσω bluestacks.

Εγω εκανα νεο λογαριασμό και εκπτωση απο το app δεν ειδα. 

Αυτο το ποστ που εβαλες του reddit ειναι πριν απο την προσφορά και μιλανε για την Ινδια πληρώνοντας με $$.

Δεν εχει έκπτωση στο app απο οπου και αν μπεις.

Τα 30ε παντως τα θεωρώ τίμια.

Επεξ/σία από vaggos88
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, vaggos88 είπε

edit, Η προσφορά ειναι μόνο απο website οπότε η τιμη Τουρκίας ειναι στα 30euro. Το κόλπο με το app για το discount δεν ισχύει πλέων. Αλλα παλι ειναι 10ε λιγοτερα απο το δικο μας. 

 

Εγω εκανα νεο λογαριασμο και εκπτωση απο το app δεν ειδα. 

Αυτο το ποστ που εβαλες του reddit ειναι πριν απο την προσφορά και μιλανε για την Ινδια πληρώνοντας με $$.

Δεν εχει έκπτωση στο app απο οπου και αν μπεις.

Eδώ σε προηγούμενη συζήτηση ένας έγραψε για 350 λίρες μέσω ipad. Kι άλλος έγραψε ότι του εμφάνιζε 591 λίρες. Oπότε όταν έγραψε μετά για το bluestacks και του εμφάνισε νέες τιμές, θεωρώ ότι αφορά τούρκικες λίρες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, ekrepali είπε

Aπο κάτω... πού απο κάτω; Μήπως κοιτάς καμιά περσινή ανακοίνωση;

Εγώ παντού βλέπω μέχρι 26/2

https://www.formula1.com/en-gr/subscribe-to-f1-tv

εδώ το είχε απ όπου έκανα copy το μήνυμα αλλά τώρα λέει 26/2. Τεσπα. Ψήνομαι να το πάρω. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, Stergios74 είπε

https://www.formula1.com/en-gr/subscribe-to-f1-tv

εδώ το είχε απ όπου έκανα copy το μήνυμα αλλά τώρα λέει 26/2. Τεσπα. Ψήνομαι να το πάρω. 

Γίνεται να βλέπουν δύο άτομα σε διαφορετικά σπίτια ταυτόχρονα; Θέλω να βάλω μαζί με φίλο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, liakinen είπε

Το κακό είναι ότι θέλει να κάθεσαι στο γραφείο με το PC (κινητό, Tablet δεν το συζητώ, σιγά μην βγάλω τα μάτια μου).

Ίσως περιμένω να μάθω τους τύπους που θα παρουσιάσουν στο ελεύθερο του ΑΝΤ1. Μπορεί να έχουμε κάποια έκπληξη (καλή ή κακή όπως το πάρει κανείς) με Πουρνάρ και Σεϊτανίδη.

Γιατί βρε παιδιά αποτελεί τόσο πρόβλημα αυτό για όλους, πάρτε ένα hdmi καλώδιο και αμολήστε καλούμπα από το pc/laptop στην tv και κάντε mirror screen, θα παίζει μεν από το pc αλλά μια χαρά θα βλέπεις στην tv. Εντάξει για 2 ώρες να ανεχτεί η κυρά ένα καλώδιο στη μέση του σαλονιού 🙂

Επεξ/σία από konc
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 λεπτά πριν, Nik1239 είπε

Γίνεται να βλέπουν δύο άτομα σε διαφορετικά σπίτια ταυτόχρονα; Θέλω να βάλω μαζί με φίλο.

Όχι:

F1 TV works best when viewing across multiple devices. This way you can view Live Timing and the live stream side by side. Therefore, you can have up to 6 devices registered at any time.

You will be able to live stream the main race on one device only. Multiple streams of the race are currently restricted. 

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

29 λεπτά πριν, greg4 είπε

με vpn Τουρκίας μου έβγαλε 51,99.. τι στο καλό?

  Απόκρυψη περιεχομένων

 

 

image.png.afa71274f641feb2f7b8ec05980d6ff6.png

 

 

απο Browser δεν θα δεις ποτε λιρες τουρκιας. μονο μεσω app στο κινητο με vpn η bluestacks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 λεπτά πριν, vaggos88 είπε

απο Browser δεν θα δεις ποτε λιρες τουρκιας.

Προσπάθησα και με διπλό layer vpn, στον browser δε δουλεύει με καμία παναγία. 🤣 Ίσα ίσα που κράσαρα τον προσαρμογέα.

Και στην εφαρμογή προσπάθησα με παρόμοια πατέντα μήπως τη ξελάσω για να πάρω το 20% αλλά δεν.

Οπότε μένει μόνο το app με στην τουρκική αρχική τιμή των 30 ευρώ... καλά είναι. Να'σαι καλά που το ανέφερες αλλιώς θα έδινα 40άρι σαν άσχετος.

 

Γράφω εδώ τη διαδικασία για όσους ενδιαφέρονται.

Από κινητό android.

- Aπεγκατάσταση την εφαρμογή f1tv (αν την έχετε ήδη εγκατεστημένη)

- Ενεργοποίηση τούρκικου vpn

- Δημιουργία νέου gmail. Bάλτε το κανονικό σας τηλέφωνο. Αν ζητήσει τκ βάλτε τούρκικο πχ 34040, 34050 Κωνσταντινούπολης.

- Μόλις φτιάξετε το gmail το κάνετε προσθήκη στα settings-->accounts της συσκευής σας

- Μετά πάτε στο playstore, πατάτε πάνω δεξιά το εικονίδιο και απ'το dropdown διαλέγετε το νέο σας gmail. Αφού το επιλέξετε, πατατε manage (διαχειριση) του google account

- Πηγαίνετε δεξιά στο payments & subscriptions (πληρωμές συνδρομές). Καταχωρήστε χρεωστική κάρτα, ταχυδρομικό κώδικα τούρκικο.

- Το account αυτό στο playstore είναι πλέον τούρκικο.

- Κατεβάζετε το f1tv, και εμφανίζει την αρχική τιμή 590 τούρκικες λίρες (κοντά στα 30 ευρώ).

- Μετά την εγγραφή μπορείτε με τους κωδικούς να συνδεθείτε κανονικά από όπου θέλετε χωρίς vpn.

Θεωρητικά... εγώ ακόμα δεν έχω πληρώσει, δεν το έχω δει στη πράξη.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, vaggos88 είπε

απο Browser δεν θα δεις ποτε λιρες τουρκιας. μονο μεσω app στο κινητο με vpn η bluestacks

οχι τίποτα. αλλά δεν έκανα νέο account.

Μπήκα απλά χωρίς να έχω κάνει login. Άμα θέλει νέο account το αφήνω, θα κάνω με τα 40 ευρώ και τέλος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
55 λεπτά πριν, greg4 είπε

οχι τίποτα. αλλά δεν έκανα νέο account.

Μπήκα απλά χωρίς να έχω κάνει login. Άμα θέλει νέο account το αφήνω, θα κάνω με τα 40 ευρώ και τέλος

Αν εχεις παλιο τουρκικο η και κανονικο email απλα προσθεσε κατι στο ονομα και θα δουλέψει με νεο λογαριασμό. πχ αν το email ειναι [email protected] καντο [email protected] και θα σου ερχοντε τα μηνυματα στο πρώτο. εγω ετσι εκανα.

Ξερω εχουμε σταμπάρει λιγο το νήμα αλλα αυτα είναι παιδιά τα σημερνά δεόμενα, 30ε Τουρκια 40ε Ελλάδα. 

Επεξ/σία από vaggos88
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...