Προς το περιεχόμενο

Formula 1 2023


Diinekis21

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 8,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μόλις τώρα, Αλεξανδρος A.92 είπε

αλλος με Ant1+ που κολλαει στο φουλ? 

Μου έκανε κάτι κολλήματα στο σήμα πεντάλεπτου αλλά μετά από αυτά δεν έχω κάτι. Τουλάχιστον μέχρι στιγμής

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, tempes είπε

Μου έκανε κάτι κολλήματα στο σήμα πεντάλεπτου αλλά μετά από αυτά δεν έχω κάτι. Τουλάχιστον μέχρι στιγμής

απο το preshow με εχει διαλυσει...τους κραζουν και στο FB, τους εκραξα και εγω στο messenger!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπήρχε "δωρεάν αγωνιστικό τριήμερο" στην ουσία, με την προσφορά για δωρεάν Μάη (που ξεκίνησε κάπου στις 20 του μήνα εν τω μεταξύ), οπότε θα έχει μπει πάρα πολύ μεγάλο πλήθος ανθρώπων που θέλουν να δοκιμάσουν την πλατφόρμα (ή έστω από περιέργεια), οπότε θα δημιουργήθηκαν προβλήματα λόγω αυτού.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Αλεξανδρος A.92 είπε

απο το preshow με εχει διαλυσει...τους κραζουν και στο FB, τους εκραξα και εγω στο messenger!

Μάλλον δεν θα δούμε ζωντανά τον αγώνα. Μόλις μου κόλλησε μερικά δευτερόλεπτα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Μόλις τώρα, Gulik είπε

Υπήρχε "δωρεάν αγωνιστικό τριήμερο" στην ουσία, με την προσφορά για δωρεάν Μάη (που ξεκίνησε κάπου στις 20 του μήνα εν τω μεταξύ), οπότε θα έχει μπει πάρα πολύ μεγάλο πλήθος ανθρώπων που θέλουν να δοκιμάσουν την πλατφόρμα (ή έστω από περιέργεια), οπότε θα δημιουργήθηκαν προβλήματα λόγω αυτού.

ωωω εχεις δικιο. Το ειχα ξεχασει!

Το γυρισα σε Ant1 και στις διαφημισεις θα βαζω το plus...

Επεξ/σία από Αλεξανδρος A.92
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Φτάνουν οι προσπεράσεις , όσες έγιναν έγιναν. Θα δούμε ένα τρενάκι μέχρι να μπει κάποιος για πιτ. Ανούσιος αγώνας

Ας το κάνουν στην έναρξη της σεζόν να γίνεται ένα μικρό σπριντ και δοκιμαστικά για το καλό.

Επεξ/σία από Crbull
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, Gulik είπε

Υπήρχε "δωρεάν αγωνιστικό τριήμερο" στην ουσία, με την προσφορά για δωρεάν Μάη (που ξεκίνησε κάπου στις 20 του μήνα εν τω μεταξύ), οπότε θα έχει μπει πάρα πολύ μεγάλο πλήθος ανθρώπων που θέλουν να δοκιμάσουν την πλατφόρμα (ή έστω από περιέργεια), οπότε θα δημιουργήθηκαν προβλήματα λόγω αυτού.

Εξαιρετική διαφήμιση της πλατφόρμας τότε, success! 💪 💪🤣

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...