Προς το περιεχόμενο

Formula 1 2023


Diinekis21

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Για όσους αγαπάνε τους αριθμούς και τη μηχανολογία. Τι σημαίνουν οι αλλαγές στο σύστημα πρόωσης για το 26 και μετά :

 

 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 8,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

6 ώρες πριν, Tasos19s είπε

Να ρωτήσω εγώ κάτι σχετικό και άσχετο; 
Περυσι στο ertflix μπαίναμε οποία ώρα θέλαμε και βλέπαμε τον αγώνα και τα υπόλοιπα εάν τα είχαμε χάσει λόγο υποχρεώσεων 

Στον ant1 γίνεται αυτό; 
Μερικες φορές θέλω να καθίσω το βράδυ να δω με την ησυχία μου είτε κατατακτήριες είτε αγώνα…

Ετσι ναι να αξίζει να πληρώσω 

 

5 ώρες πριν, liakinen είπε

Ναι ανεβαίνουν στην πλατφόρμα και τα βλέπεις αργότερα.

To θέμα είναι μετά από πόση ώρα τα ανεβάζουν στον ΑΝΤ1; Γιατί θυμάμαι πέρυσι στο ERTFLIX καθυστερούσαν έως και 6 ώρες... τεράστιο σπάσιμο. Θυμάμαι ένα GP κατέλειξα να το δω από torrent.

Στο F1TV πάντως ανεβαίνουν άμεσα... επίσης μ'αρέσει που είναι σχετικά προσεκτικοί με τα thumbnails που χρησιμοποιούν, δεν έχουν spoilers.

Spoiler


55.jpg.c2227a16c39a95a6802bc67809854703.jpg

666.jpg.8c271e6ccdadae5d92211b82f24d8035.jpg

3.jpg.43a29917b55b0b175f9505a19299fd93.jpg

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, ekrepali είπε

 

To θέμα είναι μετά από πόση ώρα τα ανεβάζουν στον ΑΝΤ1; Γιατί θυμάμαι πέρυσι στο ERTFLIX καθυστερούσαν έως και 6 ώρες... τεράστιο σπάσιμο. Θυμάμαι ένα GP κατέλειξα να το δω από torrent.

Στο F1TV πάντως ανεβαίνουν άμεσα... επίσης μ'αρέσει που είναι σχετικά προσεκτικοί με τα thumbnails που χρησιμοποιούν, δεν έχουν spoilers.

  Εμφάνιση κρυμμένου περιεχομένου

 

 

55.jpg.c2227a16c39a95a6802bc67809854703.jpg

 

666.jpg.8c271e6ccdadae5d92211b82f24d8035.jpg

3.jpg.43a29917b55b0b175f9505a19299fd93.jpg

 

Spoilers στα thumbnails δεν έχει. Καθυστέρηση σχετική υπάρχει. Για Practice ή κατατακτήριες δεν θα πάρει πχ 6 ώρες να ανέβουν αλλά πολύ λιγότερο. Για τον αγώνα το πόσο ακριβώς δεν το γνωρίζω αλλά πχ ένας αγώνας που γίνεται το μεσημέρι εγώ έχω κάτσει και τον είδα στις 21:00.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 ώρες πριν, ekrepali είπε

 

To θέμα είναι μετά από πόση ώρα τα ανεβάζουν στον ΑΝΤ1; Γιατί θυμάμαι πέρυσι στο ERTFLIX καθυστερούσαν έως και 6 ώρες... τεράστιο σπάσιμο. Θυμάμαι ένα GP κατέλειξα να το δω από torrent.

Στο F1TV πάντως ανεβαίνουν άμεσα... επίσης μ'αρέσει που είναι σχετικά προσεκτικοί με τα thumbnails που χρησιμοποιούν, δεν έχουν spoilers.

  Απόκρυψη περιεχομένων

 

 

55.jpg.c2227a16c39a95a6802bc67809854703.jpg

 

666.jpg.8c271e6ccdadae5d92211b82f24d8035.jpg

3.jpg.43a29917b55b0b175f9505a19299fd93.jpg

 

Εντάξει κι εγώ έτυχε να περιμένω αλλά το σημαντικό ήταν ότι μπορούσες να το δεις όποτε θες 

Αφου γίνεται και εδώ άρα κάτι κάνουμε 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Tasos19s είπε

Εντάξει κι εγώ έτυχε να περιμένω αλλά το σημαντικό ήταν ότι μπορούσες να το δεις όποτε θες 

Αφου γίνεται και εδώ άρα κάτι κάνουμε 

Kανονικά πρέπει άμεσα να τα ανεβάζουν. Δε γίνεται να θες να δεις πχ Αυστραλία το πρωί κατά τις 10:00 με το καφεδάκι και να σε παίρνει μεσημέρι-απόγευμα. Έτσι την έπαθα πέρυσι με το ERTFLIX.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, ekrepali είπε

Kανονικά πρέπει άμεσα να τα ανεβάζουν. Δε γίνεται να θες να δεις πχ Αυστραλία το πρωί κατά τις 10:00 με το καφεδάκι και να σε παίρνει μεσημέρι-απόγευμα. Έτσι την έπαθα πέρυσι με το ERTFLIX.

Ένα βίντεο 2 ωρών μέχρι να το επεξεργαστούν και να το ανεβάσουν ποσό χρόνο μπορεί να πάρει; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 λεπτά πριν, Tasos19s είπε

Ένα βίντεο 2 ωρών μέχρι να το επεξεργαστούν και να το ανεβάσουν ποσό χρόνο μπορεί να πάρει; 

Στο f1 tv δεν τους παίρνει ούτε δευτερόλεπτο. Το live feed που μπορείς να το παρακολουθήσεις και με χρονοκαθυστέρηση, απλά σώζεται σαν replay. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, ekrepali είπε

Στο f1 tv δεν τους παίρνει ούτε δευτερόλεπτο. Το live feed που μπορείς να το παρακολουθήσεις και με χρονοκαθυστέρηση, απλά σώζεται σαν replay. 

Δεν ξέρω τότε γιατί καθυστερούν τόσο πολύ 

Εμένα πάντως δεν μου ήταν τόσο σοβαρό θέμα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βαρετος αγωνας οντως για Μπακου.

Καταφερα να τα δω ολα χθες βραδυ και σημερα. Οκ τιποτα ιδιαιτερο γενικα.

Ο Περεζ πολυ δυνατος και ο Μαξ μια χαρα το διαχειριστηκε. Απορω καποιοι που ειδαν κλαψες.

Spoiler

Κλαψας μια ζωη κρασταπεν,  μπραβο στον περεζ μακαρι να  ειναι ετσι σε καθε αγωνα

Για το παραπανω τι να πρωτοσχολιασεις ? Ολος ο πονος  σε μια προταση.

Η ταξη θα επανελθει στους επομενους αγωνες. Ο Περεζ θα ξεφουσκωσει και ο Μαξ θα πεισμωσει.

Και περσυ μεχρι το Μπακου καπως ετσι πηγαινε το πραγμα.

Ναντο 1-2 γυρους ακομα και ισως βλεπαμε ωραια μαχη.

Λουη τι εγινε? More power?😋

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η μόνη περίπτωση ο Perez να διεκδικήσει τίτλο είναι ο Max να αντιμετωπίσει τεχνικά προβλήματα σε κάποιους αγώνες ή να έχει κάποια επαφή - σύγκρουση και ο Μεξικανός να τσιμπάει πολλούς πόντους κατά την απουσία του.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι αγωνες ειναι πολλοι. Και οταν κατι στραβωνει χωρις να ειναι καταστροφικο, αλλιως το αντιμετωπιζει ο Περεζ πχ και αλλιως ο Βερ.

Το δυσκολο ειναι τα dnfs. Εκει μεγαλωνει η διαφορα χωρις να το καταλαβεις.

Haha περιμενα να βρω μια καλη κουβεντα ,που δεν εδωσαν τιμ ορτερ οι ταυροι αλλα ματαια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@ASFE

Καλά ναι τα DNFs είναι εκεί που μπορεί να αλλάξει η κατάσταση. Αν η ατυχία - τύχη (ανάλογα πως το πάρει ο καθένας) τα φέρει σε κάποιους αγώνες στον Max και ο Perez με την έλλειψη ανταγωνισμού ανοίξει μεγάλη διαφορά μετά η ομάδα δεν μπορεί να κάνει και πολλά, θα τον στηρίξει. Εκτός αν βάλουμε στην εξίσωση θεωρίες συνωμοσίας με σαμποτάζ στον Μεξικανό από την ίδια την ομάδα του με τηλεμετρία, στρατηγική κτλ τα οποία προσωπικά δεν τα πιστεύω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...