Προς το περιεχόμενο

Formula 1 2023


Diinekis21

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σίγουρα θα υπάρξει στιγμή στο πρωτάθλημα που ο ένας θα είναι σε στρατηγική 1 pit-stop κι ο άλλος σε στρατηγική 2 pit-stop. Κι αυτός που είναι μπροστά θα αγνοήσει την εντολή να αφήσει τον άλλον να περάσει. 🧁

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 8,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δεν είναι τόσο σημαντικό αν είναι καλός ή κακός ανθρωπος. Το πρόβλημα του max είναι ότι είναι αντιεμπορικός. Άντε να διαφημίσει τίποτα λάδια μηχανής ή νταλίκες. Για τα αναψυκτικά θα ήταν καλύτερος κάποιος πιο cool τύπος και όχι ο αγέλαστος τύπου "ο russel μου πήρε τη μπάλα" Ολλανδός. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 ώρες πριν, basilis_k6 είπε

οσο καλύτερα τα παει ο περεζ τοσο χειροτερα για τον μαξ ακομη και αν παρει ανετα το πρωτάθλημα. θα τον θυμόμαστε σαν εναν οδηγο που του έκατσε το σουπερ αμαξι και απλα πηρε κουπες. ηδη οι νικες του περες τον εχουν κανει να φαινετε πολύ λίγοτερο οδηγάρα απο όσο τον "πουλάνε". 

Κάπως έτσι φαντάζομαι θα θυμάσαι και τον Hamilton. 

6 νίκες έχει ο Μεξικανός. 

1η Sakhir (ατύχημα ο Max και εγκατάλειψη). Έτρεχε με Racing Point F1 Team ο Perez. 

Εποχή Red Bull 

2η 2021 Azerbaijan (Το γνωστό περιστατικό με το λάστιχο του Max στον 41 γύρο). 

3η 2022 Monaco (η γνωστή στούκα του Perez στο qualifying αφού έκανε τον ταχύτερο γύρο). 

4η Με το πρωτάθλημα να έχει σχεδόν κριθεί και τον Max να μένει 8ος στο qualifying γιατί έμεινε από καύσιμο. 

5η 2023 Saudi Arabian (ο Max εκτός Q2 από βλάβη) Στον αγώνα από την 15η θέση έφτασε 5 sec πίσω από τον Perez. 

6η η χθεσινή που δεν χρειαζεται σχολιασμό. 

Στον αθλητισμό βγάλτε τα οπαδικά γυαλιά και τις αντιπάθειες. 

Το να λέμε ότι ο Verstappen είναι ένας τυχαίος που του έτυχε ένα σούπερ αμάξι μόνο σαν ποντιακό ανέκδοτο το βλέπω. 

P. S Τα ίδια πιστεύω και για τον Hamilton 😉

Επεξ/σία από liakinen
  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν τα παρατάει ο Αντ1 καθώς ρίχνει και άλλο τη συνδρομή του σε 3,33€ το μήνα. Αυτό που προσφέρει ίσως να είναι αρκετό για την ελεύθερη μετάδοση της F1 όχι να για να τη δεί κανείς επί πληρωμή.!! Αν θέλει να αυξήσει συνδρομητές πρέπει να γίνουν βελτιώσεις και αλλαγές αλλιώς να μην περιμένει και πολλά. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Dennis077 είπε

Δεν τα παρατάει ο Αντ1 καθώς ρίχνει και άλλο τη συνδρομή του σε 3,33€ το μήνα. Αυτό που προσφέρει ίσως να είναι αρκετό για την ελεύθερη μετάδοση της F1 όχι να για να τη δεί κανείς επί πληρωμή.!! Αν θέλει να αυξήσει συνδρομητές πρέπει να γίνουν βελτιώσεις και αλλαγές αλλιώς να μην περιμένει και πολλά. 

Να ρωτήσω εγώ κάτι σχετικό και άσχετο; 
Περυσι στο ertflix μπαίναμε οποία ώρα θέλαμε και βλέπαμε τον αγώνα και τα υπόλοιπα εάν τα είχαμε χάσει λόγο υποχρεώσεων 

Στον ant1 γίνεται αυτό; 
Μερικες φορές θέλω να καθίσω το βράδυ να δω με την ησυχία μου είτε κατατακτήριες είτε αγώνα…

Ετσι ναι να αξίζει να πληρώσω 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, Tasos19s είπε

Να ρωτήσω εγώ κάτι σχετικό και άσχετο; 
Περυσι στο ertflix μπαίναμε οποία ώρα θέλαμε και βλέπαμε τον αγώνα και τα υπόλοιπα εάν τα είχαμε χάσει λόγο υποχρεώσεων 

Στον ant1 γίνεται αυτό; 
Μερικες φορές θέλω να καθίσω το βράδυ να δω με την ησυχία μου είτε κατατακτήριες είτε αγώνα…

Ετσι ναι να αξίζει να πληρώσω 

Ναι ανεβαίνουν στην πλατφόρμα και τα βλέπεις αργότερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
1 hour ago, Dennis077 said:

Δεν τα παρατάει ο Αντ1 καθώς ρίχνει και άλλο τη συνδρομή του σε 3,33€ το μήνα. Αυτό που προσφέρει ίσως να είναι αρκετό για την ελεύθερη μετάδοση της F1 όχι να για να τη δεί κανείς επί πληρωμή.!! Αν θέλει να αυξήσει συνδρομητές πρέπει να γίνουν βελτιώσεις και αλλαγές αλλιώς να μην περιμένει και πολλά. 

Plot twist, βάζουν διαφημίσεις ανά 5λεπτο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...