Προς το περιεχόμενο

Formula 1 2023


Diinekis21

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 8,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

"Το ΑΝΤ1+ θα μεταδώσει αποκλειστικά τα 63 Free Practices και τα 23 Qualifying Sessions, ενώ θα μεταδίδει παράλληλα με τον ΑΝΤ1 όλα τα Grand Prix και τα Sprint Races."


wtf. Δε θα πεσει ομαδικο κραξιμο σε κανα φβ / τουιτερ κλπ ; Ελα εχω ορεξη για βρισιμο

Επεξ/σία από GoMaR
  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατακακτήριες πίσω απο Paywall, αλλιώς "best of" στο ελευθερο.

Όχι κύριοι. Σιγά μην το βλέπουμε και σε Live view σαν το ποδόσφαιρο με την μπαλίτσα και τις γραμμούλες να πηγαίνουν πάνω κάτω. Πάω να ανανεώσω F1TV.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

F1TV σου ερχόμαστε.

 

TVPRO προτείνεται παιδιά ? Βασικά εγώ στο λαπτοπ τα βλέπω όλα κυρίως και αν είμαι πουθενά εκτός στο κινητό.

Επεξ/σία από dionisis1925
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο αντ1 δεν παιζει καν σε μενα. θελει οθονη με hdmi κτλ. εχω 2 οθονες με dvi και απλα ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ.

ακομα και το ελευθερο απλα δεν μπορω να το δω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, basilis_k6 είπε

Ο αντ1 δεν παιζει καν σε μενα. θελει οθονη με hdmi κτλ. εχω 2 οθονες με dvi και απλα ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ.

ακομα και το ελευθερο απλα δεν μπορω να το δω.


Εγω το μουντιαλ το εβλεπα απο web παντως. Κεραια τηλεορασης δεν εχω. Εφαγε το καλωδιο ο σκυλος 😛

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 20/11/2022 στις 8:59 ΜΜ, ekrepali είπε

Τα δικαιώματα τα έχει πάλι η ΕΡΤ του χρόνου;

Οι φίλοι της F1 στην Ελλάδα θα μπορούν να παρακολουθούν τους αγώνες και όλη την υπόλοιπη δράση στα κανάλια ΑΝΤ1 και ΑΝΤ1+.
 

Ο Όμιλος ΑΝΤΕΝΝΑ εξασφάλισε τα δικαιώματα μετάδοσης του παγκόσμιου πρωταθλήματος της Formula 1 για τα επόμενα τρία χρόνια (2023-2025). Το κορυφαίο γεγονός του μηχανοκίνητου αθλητισμού, με 1,5 δισεκατομμύριο τηλεθεατές παγκοσμίως, επιστρέφει στον Όμιλο ΑΝΤΕΝΝΑ μετά από 13 χρόνια. Η Formula 1 έρχεται σε ζωντανή και αποκλειστική μετάδοση σε ΑΝΤ1 και ΑΝΤ1+.

Οι λάτρεις της Formula 1 θα μπορούν να παρακολουθήσουν στον ΑΝΤ1 ζωντανά τα 23 Grand Prix και τους 6 Αγώνες Σπριντ του 2023, καθώς και τις πιο δυνατές στιγμές των κατατακτήριων δοκιμών, πλούσιο ρεπορτάζ και αποκλειστικές συνεντεύξεις από τους κορυφαίους πιλότους.

Το ΑΝΤ1+ θα μεταδώσει αποκλειστικά τις 63 περιόδους ελεύθερων δοκιμών (Free Practices) και τις 23 Κατατακτήριες περιόδους (Qualifying Sessions), ενώ θα μεταδίδει παράλληλα με τον ΑΝΤ1 όλα τα Grand Prix και τα Αγώνες Σπριντ. Επιπλέον, στο ΑΝΤ1+ θα υπάρχει η δυνατότητα catch up κάθε Grand Prix, ενώ οι συνδρομητές μπορούν να βλέπουν όλο το περιεχόμενο από οποιαδήποτε συσκευή, οποιαδήποτε στιγμή, χωρίς διαφημίσεις.

Οι μεταδόσεις θα ξεκινήσουν την Παρασκευή 3 Μαρτίου με την πρώτη περίοδο ελεύθερων δοκιμών (FP1) του Grand Prix Μπαχρέιν, του εναρκτήριου αγώνα της σεζόν, στο ΑΝΤ1+.

  • Sad 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 λεπτά πριν, GeorgeHellas είπε

Κάτι δεν πάει καλά στη Φερράρι 🤣🤣🤣

 

https://www.instagram.com/reel/CopXF8mulLM/?igshid=YmMyMTA2M2Y=

Λογικά έχουν συγκεκριμένα άτομα clearance να χρησιμοποιούν τις εξόδους των αυτοκινήτων. Ίσως δεν είναι παράλογο.

Ή μπορεί να γνώριζε πως υπάρχουν κάμερες και έχουν εντολές να μην κρύβουν το κύριο view.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, dionisis1925 είπε

F1TV σου ερχόμαστε.

 

TVPRO προτείνεται παιδιά ? Βασικά εγώ στο λαπτοπ τα βλέπω όλα κυρίως και αν είμαι πουθενά εκτός στο κινητό.

 

Εννοείται TV Pro, το απλό δεν είναι τίποτα. Τo Pro είναι το "κανονικό" τους.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καταρχήν η ΕΡΤ απογοητεύει για μια ακόμα φορά δυστυχώς καθώς δεν μπόρεσε να κρατήσει τα δικαιώματα της F1. Ο Αντ1 απέτυχε την πρώτη φορά που πήρε τα δικαιώματα της F1 και αυτό δεν πρόκειται να αλλάξει ούτε τώρα. Αν πιστεύει ο Αντ1 ότι θα πληρώσει κάποιος για να δει τις κατατακτήριες δοκιμές πλανάται.!! Δυστυχώς τα ελεύθερα κανάλια περιορίζονται ακόμα και μέσω δορυφόρου. Αυτή τη φορά δε θα πέσει το Αντ1+ είναι το μόνο σίγουρο γιατί αν είχε τόσο μεγάλη τηλεθέαση Δεν θα την άφηνε η ΕΡΤ.!!!

  • Like 2
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προτιμώ να τα σκάω στην Wind εεε... Nova για mobile unlimited data (ναι δεν έχω "σταθερό" internet εν έτει 2023 :o ) και στο F1TV, παρά στο "εκβιαστικό" σύστημα τους, με την χάλια ποιότητα τους, τον χάλια σχολιασμό τους, τις διαφημίσεις τους και τα καλούδια που δεν έχουν σε σχέση με το F1TV.

Για 3 χρόνια κονόμα το F1TV από Ελλάδα. Μπράβο Ρούλα εεεε... ΑΝΤ1 :whistle:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...