Προς το περιεχόμενο

Formula 1 2023


Diinekis21

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 8,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μόλις τώρα, ts0ts0s είπε

Νταξει ξυπνησες τωρα;

ωραιο θεαμα ε..

εεε ναι προφανως. Απο το να βλεπω 20 μονοθεσια να γυρνανε πισω απο το SC πολυ καλυτερο αυτο!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, specre είπε

Αν γίνεται αυτό το "χάος" στον 4ο αγώνα, φανταστείτε τι θα γινόταν στο Abu που κρινόταν το πρωτάθλημα :rolleyes:

 

Τρίτος είναι αυτός ο αγώνας, πώς γράφετε όλοι ότι είναι ο 4ος ;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ο @papp0us μαγκες μου καταφερε με τα βουντου του και εβγαλε το μισο γκριντ εκτος και τωρα ειναι η mclaren 6-7 που σε κανονικες συνθηκες δεν θα ηταν ουτε στα ονειρα τους.. Εχω αρχισει και φοβαμαι...

Επεξ/σία από george200-13
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μήπως στραβώθηκαν όλοι από τον έντονο ήλιο στην πρώτη στροφή;

 

Το επεσήμανε ο Coulthard πριν καν ξανα-ματα-ξεκινήσει ο αγώνας με την τρίτη επαν-εκκίνηση.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όπως βλέπετε, είτε safety car, είτε VSC , είτε κόκκινη σημαία, όλες οι επιλογές έχουν τα αρνητικά τους. Νομίζω θα πρέπει να υπάρχει μια πιο αυτοματοποιημένη διαδικασία.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, specre είπε

Αν γίνεται αυτό το "χάος" στον 4ο αγώνα, φανταστείτε τι θα γινόταν στο Abu που κρινόταν το πρωτάθλημα :rolleyes:

Ρε φίλε κι εγώ 4ο gp νόμιζα είναι...

Αλλά... Κοίτα...

Είναι το 3gp!

Surprise Seinfeld GIF

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, liakjim είπε

Όπως βλέπετε, είτε safety car, είτε VSC , είτε κόκκινη σημαία, όλες οι επιλογές έχουν τα αρνητικά τους. Νομίζω θα πρέπει να υπάρχει μια πιο αυτοματοποιημένη διαδικασία.

Για μενα που ειμαι απλα ενας θεατης το να εχει κοκκινη σημαια εχει τα εξης πλεονεκτηματα που θεωρω οτι ειναι υπερ αυτου που θελω να βλεπω. Πρωτον εχουμε πολλες φορες Standing start αρα δραμα και μαχες. Δευτερον δεν χανουμε γυρους χωρις κανενα νοημα οπως ειναι αυτοι του VSC και SC... Φυσικα καποιος θα πει κοιτα τι εγινε τωρα...?Το καταλαβαινω αλλα το προτιμω απο το να τελειωνουν αγωνες πισω απο SC και VSC.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το κρίμα ειναι για το άθλημα, διότι ουτε οι αγωνοδίκες δεν ξερουν τι να κάνουν. Εχουν τόσα λεπτά χωρις να εχουν ανακοινώσει κάτι... Ειμαι σιγουρους οτι ψαχνουν τα βιβλία να δουν τι πρεπει να κανουν

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...