Προς το περιεχόμενο

Formula 1 2023


Diinekis21

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 8,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Για την αποδοση της Merc σημερα παιζει τεραστιο ρολο η θερμοκρασια απο τι καταλαβαινω. Αυριο θα ειναι αυξημενη (?) αρα μπορει να δουμε τα Aston να περνανε απο πανω τους. 

 

 

image.png.9084dbb2d35dbc0cce15d47a9e85b7d2.png

Επεξ/σία από Αλεξανδρος A.92
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

31 λεπτά πριν, ghostrider είπε

Να πάει στη Φερραρι με τον φίλο του του Σανθη, να έχουμε ντουέτο Σανθης - Λαντονόρης , να πάει ο γλυκούλης στη Μερσεντές να πάρουμε εμείς πίσω τον Lewis the goat Hamilton. Όλοι ευτυχισμένοι (Εκτός από τον Hamilton, αλλά τι να κάνεις έτσι είναι η ζωή)

3 λεπτά πριν, ekrepali είπε

Η Αυτοκρατορία αντεπιτίθεται! 😆

Ο papp0us πάντως θα συνεχίσει να ποντάρει στη McLaren μέχρι τελικής πτώσεως.

R2-Y9_FE.webp.47c2f9cae795e8ee3f1626fd8babf6a2.webp

Γιατί όχι; 1-1.5" αν καταφέρουμε να βρούμε θα χτυπάμε πόντιουμ. Πόσο δύσκολο να'ναι;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, papp0us είπε

Γιατί όχι; 1-1.5" αν καταφέρουμε να βρούμε θα χτυπάμε πόντιουμ. Πόσο δύσκολο να'ναι;

Aν έχετε κρατήσει DNA του Νewey, μπορείτε να κάνετε "Την επίθεση των κλώνων". 😛

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ τα βουντού μου τα κάνω στον αχώνευτο πρωταθλητή 🤫 ένα dnf αύριο, ο άλλος ο μπορώ-να-βγω-πρωταθλητής δεν ξέρω πού θα φτάσει από το τέλος, και ίσως έτσι ανέβουμε ένα βάθρο!

ξυπνητηρι δεν θα βάλω πάντως, θα το δω όποτε ξυπνήσω.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά πραγματικά ειναι επείγον, ζητάω βοήθεια γύρισα σπίτι και πήγα να κουνησω το επιπλο της τηλεόρασης , και έσπασα το βύσμα της κεραίας !!!!! Επειδή ο αγώνας ειναι 8 το πρωι και δεν εχω ανταλακτικο βύσμα , στο σιτε του Αντ1 , εκει που λέει το πρόγραμμα της ημέρας , λέει και "live streaming" στην φόρμουλα. Θα το δείξει μέσω webtv ή οταν λεει "live streaming" εννοεί το αντ1+   ????

Oσα σιτε στο ιντερνετ λένε οτι εχουν live streaming το Αντ1 , με πάνε στο Αντ1+  !!!!! Θα τρελαθω

Δεν με ενδιαφέρει εαν το ακούω στα Ελληνικά , Αγγλικά , Κινέζικα ή και Βιετναμέζικα.., εαν εχετε καποιο λίνκ που να το δείξει ζωντανά στείλτε μου !!!!!!!! 30 χρόνια δεν εχω χάσει ουτε εναν αγώνα. Τον γάμο μου πριν χρόνια αλλάξαμε την ημερομηνια γιατι ειχε φορμουλα εκεινη την κυριακή. Βοηθήστε !

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, sstratos είπε

Παιδιά πραγματικά ειναι επείγον, ζητάω βοήθεια γύρισα σπίτι και πήγα να κουνησω το επιπλο της τηλεόρασης , και έσπασα το βύσμα της κεραίας !!!!! Επειδή ο αγώνας ειναι 8 το πρωι και δεν εχω ανταλακτικο βύσμα , στο σιτε του Αντ1 , εκει που λέει το πρόγραμμα της ημέρας , λέει και "live streaming" στην φόρμουλα. Θα το δείξει μέσω webtv ή οταν λεει "live streaming" εννοεί το αντ1+   ????

Oσα σιτε στο ιντερνετ λένε οτι εχουν live streaming το Αντ1 , με πάνε στο Αντ1+  !!!!! Θα τρελαθω

Δεν με ενδιαφέρει εαν το ακούω στα Ελληνικά , Αγγλικά , Κινέζικα ή και Βιετναμέζικα.., εαν εχετε καποιο λίνκ που να το δείξει ζωντανά στείλτε μου !!!!!!!! 30 χρόνια δεν εχω χάσει ουτε εναν αγώνα. Τον γάμο μου πριν χρόνια αλλάξαμε την ημερομηνια γιατι ειχε φορμουλα εκεινη την κυριακή. Βοηθήστε !

το δειχνει κανονικα στο webtv αν θυμαμαι αλλα ναι σε παει στο Plus και θέλει συνδεση με fb/google κτλ. δωρεαν ειναι παντως. παρε και ενα στριμ γιατι σε βλέπω να βγάζεις χαράματα εισιτήριο πρωτη θεση για μελβουρνη.

 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημερες... 

1 αγωνα εχει για τις επομενες ουσιαστικα 30 μερες  που ειναι και 8 το πρωι και βρηκα και ξενυχτησα πριν απο αυτον. Ας ελπισουμε να αξιζει τον κοπο που κοιμηθηκα 3 ωρες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, basilis_k6 είπε

το δειχνει κανονικα στο webtv αν θυμαμαι αλλα ναι σε παει στο Plus και θέλει συνδεση με fb/google κτλ. δωρεαν ειναι παντως. παρε και ενα στριμ γιατι σε βλέπω να βγάζεις χαράματα εισιτήριο πρωτη θεση για μελβουρνη.

  Απόκρυψη περιεχομένων

 

μην με ρωτήσεις πώς το βρήκα , μεχρι τις 02.40 πάλευα με το καλώδιο και το βύσμα. Κάρφωσα ενα κατσαβίδι μέσα στην θηλυκη άκρη του βύσματος και δείχνει λες και το έβαλα στον τοίχο !! εβαλα απο πάνω ενα κουτι δημητριακά να μην κουνιέται και δείχνει καμπάνα. Βεβαια δεν αναπνέω δίπλα του !! 

Χίλια ευχαριστώ !!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...