Προς το περιεχόμενο

Formula 1 2023


Diinekis21

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μόλις τώρα, Diinekis21 είπε

Μέτρησε ο Πούρνα, μην ανησυχείς

τωρα κατι λενε για το SC...Αν μετραει την στιγμη που εχει SC ή οχι...Περιεργο μου φαινεται να μην μετραει κατα τη διαρκεια του SC

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 8,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Αν προσέξατε στο πιτ στοπ του Αλόνσο, ο πίσω που σηκώνει το αμάξι, είχε τοποθετήσει τον γρύλο με το που σταμάτησε και φάνηκε ότι το ακούμπησε. Δεν ξέρω αν παίζει ρόλο βέβαια. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, prototypegr είπε

Αν προσέξατε στο πιτ στοπ του Αλόνσο, ο πίσω που σηκώνει το αμάξι, είχε τοποθετήσει τον γρύλο με το που σταμάτησε και φάνηκε ότι το ακούμπησε. Δεν ξέρω αν παίζει ρόλο βέβαια. 

Μπα αν ηταν τέτοιο θέμα θα ειχε βγει πιο νωρίς η απόφαση, κάτι άλλο θα παίζει, αλλα δεν έχει σημασία έτσι και αλλιώς ειναι πάνω απο 5" η διαφορά.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σιγά μη δεχόταν ο Μαξ να είναι έστω και έναν αγώνα πίσω στη βαθμολογία. Γι αυτό έπρεπε να μπει ο Perez για free pit stop και fastest lap στο προηγούμενο gp.

7 λεπτά πριν, Diinekis21 είπε

O De Vries κοντεύει 30! :P

party pooper 🙃

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Macosj είπε

Ο αλονσο κάνει πλάκα στις μερσεντες, πήρε 1 δευτερόλεπτο πολύ εύκολα 

Αυτο ειναι λογικο και επομενο...Το προβλημα ειναι πως κανουν πλακα οι Merc στις Ferrari...Μου μοιαζει ΑΔΙΑΝΟΗΤΟ.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Αλεξανδρος A.92 είπε

Αυτο ειναι λογικο και επομενο...Το προβλημα ειναι πως κανουν πλακα οι Merc στις Ferrari...Μου μοιαζει ΑΔΙΑΝΟΗΤΟ.

ΑΔΙΑΝΟΗΤΟ!

Που έχουμε δει τη Ferrari Murphy Law Pasta Racing να τα σκατώνει

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ας βαλει η Liberty Media ένα 3D scanner καπου εκει στη ζυγαριά, να μοιράσει σε όλους τους άλλους το πατωμα, γιατί στράφι θα πάει και το DTS, και το Las Vegas και όλα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 λεπτά πριν, Diinekis21 είπε

ΑΔΙΑΝΟΗΤΟ!

Που έχουμε δει τη Ferrari Murphy Law Pasta Racing να τα σκατώνει

ασε το γενικα τι εκαναν...και περσυ και αλλες χρονιες.

Σημερα πως γινεται να μην καταφεραν να τους περασουν? Οκ μπηκαν για ελαστικα και εχασαν το SC...Γκαντεμια. Εγινε αυτο ομως. Και βρεθηκαν 0,5 sec πισω απο τον RUS και τον HAM...Πως γινεται ο HAM να περναει τον SAI ετσι ανετα (θα μου πεις ειχε καλυτερα ελαστικα) και μετα να μην μπορει να κανει τιποτα ενω τα medium του HAM επεφταν σε αποδοση πιο γρηγορα αλλα και ο LEC να μην μπορει να φτασει καν τον SAI και να ζητηση κανα order για αλλαγη θεσεων και να κηνυγησει αυτος...

Υποτιθεται η Merc εχει τα μαυρα της τα χαλια βγαινουν ολοι οι επικεφαλεις και λενε σορρυ που φτιαξαμε αυτο το σκουπιδι αλλα μηπως το σκουπιδι τελικα ειναι αλλο?η κατι αλλο παει λαθος...

Επεξ/σία από Αλεξανδρος A.92
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Με αυτα και με αυτα μερσεντες και αστον μαρτιν ισοπαλοι στην δευτερη θεση με 38 ποντους. Οχι μπραβο φερραρι, αν και νομιζα οτι η μερσεντες ηταν η μεγαλυτερη απογοητευση φετος, νομιζω δικαιουσαι αξια τον τιτλο.

Βλεπε ομως και την διαφορα στην ιδεολογια της καθε ομαδας, στην μεσεντες εχουν βγει ολοι απο τον πρωτο αγωνα και λενε για το καρο που εχουν φτιαξει παρολο που μεχρι στιγμης τερματιζει σταθερα στο top 5,

ενω στην φερραρι που εχουν παει απο το να κοντραρουν το πρωταθλημα να προσπαθουν να πιασουν την μερσεντες και την αστον μαρτιν, δεν κουνιεται φυλλο στον μαρανελο

Επεξ/σία από george200-13
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, Αλεξανδρος A.92 είπε

ασε το γενικα τι εκαναν...και περσυ και αλλες χρονιες.

Σημερα πως γινεται να μην καταφεραν να τους περασουν? Οκ μπηκαν για ελαστικα και εχασαν το SC...Γκαντεμια. Εγινε αυτο ομως. Και βρεθηκαν 0,5 sec πισω απο τον RUS και τον HAM...Πως γινεται ο HAM να περναει τον SAI ετσι ανετα (θα μου πεις ειχε καλυτερα ελαστικα) και μετα να μην μπορει να κανει τιποτα ενω τα medium του HAM επεφταν σε αποδοση πιο γρηγορα αλλα και ο LEC να μην μπορει να φτασει καν τον SAI και να ζητηση κανα order για αλλαγη θεσεων και να κηνυγησει αυτος...

Υποτιθεται η Merc εχει τα μαυρα της τα χαλια βγαινουν ολοι οι επικεφαλεις και λενε σορρυ που φτιαξαμε αυτο το σκουπιδι αλλα μηπως το σκουπιδι τελικα ειναι αλλο?η κατι αλλο παει λαθος...

μπορει το 23 μοντελο να μην του αρεσει του λεκ αλλα μπορει και να εχει παραδωσει πλεον ο ανθρωπος. ψυχολογικά δηλαδη..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, Αλεξανδρος A.92 είπε

ασε το γενικα τι εκαναν...και περσυ και αλλες χρονιες.

Σημερα πως γινεται να μην καταφεραν να τους περασουν? Οκ μπηκαν για ελαστικα και εχασαν το SC...Γκαντεμια. Εγινε αυτο ομως. Και βρεθηκαν 0,5 sec πισω απο τον RUS και τον HAM...Πως γινεται ο HAM να περναει τον SAI ετσι ανετα (θα μου πεις ειχε καλυτερα ελαστικα) και μετα να μην μπορει να κανει τιποτα ενω τα medium του HAM επεφταν σε αποδοση πιο γρηγορα αλλα και ο LEC να μην μπορει να φτασει καν τον SAI και να ζητηση κανα order για αλλαγη θεσεων και να κηνυγησει αυτος...

Υποτιθεται η Merc εχει τα μαυρα της τα χαλια βγαινουν ολοι οι επικεφαλεις και λενε σορρυ που φτιαξαμε αυτο το σκουπιδι αλλα μηπως το σκουπιδι τελικα ειναι αλλο?η κατι αλλο παει λαθος...

Έχει τα μαύρα της τα χάλια η Ferrari ρε.

Φεύγει προσωπικό ενώ τρέχει η χρονιά, τρώνε ποινές από το 2οgp επειδή αλλάζουν όλα τα κομμάτια ήδη.

Δε μπορούμε να διανοηθούμε μάλλον ακόμα το τι ακριβώς συμβαίνει εκεί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...