Προς το περιεχόμενο

Panasonic RP-HF410 Bluetooth ακουστικά 14.90


manosmanos13

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 42
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Κατ αρχάς ευχαριστώ πολύ τον manosmanos13 για την ενημέρωση. 

Εγώ τα παρέλαβα σήμερα. Μπήκα στο κόπο να γράψω για να πω την άποψή μου καθώς διάβασα εδώ πράγματα που δεν ισχύουν. Δεν ξέρω γιατί αλλά όταν μπήκα στο σαιτ να τα αγοράσω τα είχε 14€ και όχι 14,90. Τα ακουστικά για τα χρήματα τους είναι πολύ καλά. Δεν έχουν καθόλου θόρυβο σε μένα, έχουν πολύ καλό μπάσο και καθαρό ήχο, και μικρό βάρος που σε παραπέμπει σε πολύ ακριβότερα. Βέβαια η ποιότητα των υλικών είναι χαμηλή αλλά αν κάποιος τα προσέχει και δεν τα πετάει από δω κι από κει, πιστεύω ότι δεν θα έχει πρόβλημα. Άλλωστε και με τη τιμή τους δεν περίμενα και κάτι άλλο. Εμένα με ενδιέφερε να ακούγονται αξιοπρεπώς να συνδέονται εύκολα και αυτά το κάνουν. 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Να επεσες σε αλλη παρτιδα; Για πες τους 4 χαρακτηρες που βρισκονται στην κατω πλευρα του κουτιου δεξια; Να τα αλλαξουμε αν ειναι! Οχι οτι θα σωθουν τα περι κακης ποιοτητας και κακης ανεσης, αλλα τουλαχιστον να μην εχουν θορυβο. 

(Το οτι λες οτι παραπεμπουν σε ακριβοτερα, με κανει να υποψιαζομαι οτι πηρες αλλα ακουστικα ομως, ουτε η τιμη ηταν ή ειναι 14, αλλα 14.90. Τσεκαρε και το μοντελο και ποσο εχουν τωρα, κανοντας κλικ μεσα απο την παραγγελια σου)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

γενικώς απ' ότι έχω καταλάβει βρίσκουν ευκαιρία τα καταστήματα, λόγω BF για να διώξουν πολύ σαβούρα - Β διαλογής - ελαττωματικά προϊόντα. Και να είστε σίγουροι ότι αυτά που επιστρέφετε τα ξαναβάζουν προς πώληση ως καινούργια.

Επεξ/σία από ChrisN.S.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα ακουστικά μου είναι τα μαύρα. Από την αποστολή φαίνεται ότι ήρθαν σε μένα Αθήνα από το Αγρίνιο.???? κουφό. Πιστεύω ότι αν έχεις θόρυβο να ζητήσεις αντικατασταση. 

 

Screenshot_20221118-164810_Email.jpg

20221118_165123_resized.jpg

4 λεπτά πριν, mourtias είπε

Τα ακουστικά μου είναι τα μαύρα. Από την αποστολή φαίνεται ότι ήρθαν σε μένα Αθήνα από το Αγρίνιο.???? κουφό. Πιστεύω ότι αν έχεις θόρυβο να ζητήσεις αντικατασταση. 

 

Screenshot_20221118-164810_Email.jpg

20221118_165123_resized.jpg

 

20221118_170049_resized.jpg

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
Στις 18/11/2022 στις 1:17 ΜΜ, mourtias είπε

Δεν έχουν καθόλου θόρυβο σε μένα

99% υπαρχει και απλα δεν τον ακουσες. Να επισημανω οτι για να τον ακουσεις καλο ειναι να μην παιζει κατι και να εισαι οπωσδηποτε σε χωρο με ησυχια. Να ειναι connected, μιας και οταν πχ βγαινει εκτος εμβελειας και αποσυνδεεται, σχεδον σταματα, ακουγεται ελαχιστα.

Το βρηκα να αναφερεται και σε review (στο οποιο εχει υποψιν και affiliate marketing προς αγορα του), επομενως δεν προκειται προφανως για "ελαττωματικο κομματι":

In my opinion, the only downer is a relatively unobtrusive background noise that can be perceived in a quiet atmosphere, but not when on the road.

Και μια φωτο απο το περιπου 25mm driver του:

image.jpeg.103d67c4c555916b3cdd798953cee796.jpeg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
3 λεπτά πριν, DIGITHEOS είπε

Εμενα συνδεθηκαν,δεν το περιμενα...

Και παιζουν και τα 2; Σε μενα οχι. Δειχνει οτι εχει συνδεθει, αλλα ηχος μονο απο το πρωτο. Απλα προσθετει εναν επιπλεον θορυβο οταν βαζεις κατι στην 2η συσκευη να παιξει, κατι "χρατς χρουτς" σε χαμηλη ενταση. Για κοιτα και πες μας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μολις τα συνδεσα ....ακουγα κανονικα youtube μουσικη...μολις εκανα κληση μου σταματησε την μουσικη και γυρισε στην κληση,αν βαλω μουσικη στο κινητο κλεινοντας το youtube παιζει ...δεν ξεκιναει αμεσως ..εχει μια παυση γυρω στα πεντε δευτερολεπτα.....(Σε xiaomi mi max 2,με miui 9...) ,μια  μικρη λεπτομερεια ...τα συνδεω πρωτα στο κινητο και μετα τα βρισκω και τα συνδεω στο pc....(windows 7 ...tplink ub400 ανταπτορας)

Επεξ/σία από DIGITHEOS
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα πήρα και εγώ. Για 15 ευρώ και αν θέλετε κάτι απλό είναι τίμια για τα λεφτά τους. αν θέλετε πιο δυνατό ήχο και καλύτερη ποιότητα κατασκευής δώσε 15 ευρώ ακόμα και πάρτε τα jbl 510 που φορτίζουν και με type c.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...