Προς το περιεχόμενο

PlayStation Plus Συνδρομή Τουρκίας


dinhio
Μετάβαση στην απάντηση Απαντήθηκε από dinhio,

Προτεινόμενες αναρτήσεις

παιδια κατα ρχην ενα ευχαρηστω  κ απο μενα κ απο ολους νομιζω που  ειμαστε μια παρεα  κ βοηθαμε ο ενας τον αλλον και αλληλοβοηθιόμαστε  .θα θελα να ρωτησω κατι εχω ενα τουρκικο λογαριασμο κ εκανα κ εναν ινδικο λεω να αγορασω απο κει το fc 25  ultimate  επειδη στο τουρκικο λογαριασμο εχω την συνδρομη(online ps plus) θα περασει κ στο ινδικο λογαριασμο οπωσ κ τα δωρα που δινει η ultimate edition ?κ πιοσ ειναι ο οικονομικος τροπος  να αγορασει  καπιος απο ινδικο  να γλιτωσει οσο μπορει(δωρο καρτες απο ενεμπα)?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Μόλις τώρα, ΛΟΥΚΙ123 είπε

παιδια κατα ρχην ενα ευχαρηστω  κ απο μενα κ απο ολους νομιζω που  ειμαστε μια παρεα  κ βοηθαμε ο ενας τον αλλον και αλληλοβοηθιόμαστε  .θα θελα να ρωτησω κατι εχω ενα τουρκικο λογαριασμο κ εκανα κ εναν ινδικο λεω να αγορασω απο κει το fc 25  ultimate  επειδη στο τουρκικο λογαριασμο εχω την συνδρομη(online ps plus) θα περασει κ στο ινδικο λογαριασμο οπωσ κ τα δωρα που δινει η ultimate edition ?κ πιοσ ειναι ο οικονομικος τροπος  να αγορασει  καπιος απο ινδικο  να γλιτωσει οσο μπορει(δωρο καρτες απο ενεμπα)?

Amazon India Gift Cards τα δειχνω στο βιντεο

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

33 λεπτά πριν, ΛΟΥΚΙ123 είπε

παιδια κατα ρχην ενα ευχαρηστω  κ απο μενα κ απο ολους νομιζω που  ειμαστε μια παρεα  κ βοηθαμε ο ενας τον αλλον και αλληλοβοηθιόμαστε  .θα θελα να ρωτησω κατι εχω ενα τουρκικο λογαριασμο κ εκανα κ εναν ινδικο λεω να αγορασω απο κει το fc 25  ultimate  επειδη στο τουρκικο λογαριασμο εχω την συνδρομη(online ps plus) θα περασει κ στο ινδικο λογαριασμο οπωσ κ τα δωρα που δινει η ultimate edition ?κ πιοσ ειναι ο οικονομικος τροπος  να αγορασει  καπιος απο ινδικο  να γλιτωσει οσο μπορει(δωρο καρτες απο ενεμπα)?

για τα δωρα δν ξερω.. αυτο θελει λιγο ψαξιμο.. θα δοκιμασω να δω σημερα στο ινδικο μου εαν θα μου δωσει τα δωρα του 24 πυο ειχα το ultimate

η λογικη λεει οτι δεν θα σου τα δωσει εαν το παρεις απο ινδια και παιζεις τουρκια... αλλα εαν το παρεις ινδια και παιζεις ινδια.. 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τα δώρα η ea τα δίνει στο λογαριασμό που αγοράστηκε το fc25. και επειδή όσοι πήραμε το ultimate edition του 24(πήρα με τουρκικό account)κουμπωσαμε και το ίδιο mail στην ea (αυτο έκανα εγώ),θα χρειαστεί να κάνουμε καινούργιο account στην ea για να μας έρθουν τα δώρα του preorder

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια μια ερωτηση πια χωρα κατα γνωμη σας ειναι η πιο φθυνη σε παιχνδια  νεα κ σε προσφορες ???

μεχρι στιγμης  βλεπω ειναι η ινδια κ μετα η τουρκια σε προσφορες οταν βαζουν 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, ΛΟΥΚΙ123 είπε

παιδια μια ερωτηση πια χωρα κατα γνωμη σας ειναι η πιο φθυνη σε παιχνδια  νεα κ σε προσφορες ???

μεχρι στιγμης  βλεπω ειναι η ινδια κ μετα η τουρκια σε προσφορες οταν βαζουν 

καινουρια ινδια

προσφορες συγκρινεις και οτι σε συμφερει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, Desmond Kind είπε

Ποια είναι η διαφορά τιμής deluxe και premium, αξίζει περισσότερο η premium?

η τιμη ... χαχαα περα απο την πλακα ομως... στην prenium εχεις το να παιζεις παλια παιχνιδια ps1-ps2 μεσο στριμ cloud ενω στην deluxe δν υπαρχει.. π.χ. ειχα κανει 1 μηνα γτ ηθελα να παιξω τα ratchel and clank τα παλια 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, pasxaliskar είπε

η τιμη ... χαχαα περα απο την πλακα ομως... στην prenium εχεις το να παιζεις παλια παιχνιδια ps1-ps2 μεσο στριμ cloud ενω στην deluxe δν υπαρχει.. π.χ. ειχα κανει 1 μηνα γτ ηθελα να παιξω τα ratchel and clank τα παλια 

Η τουρκια ομως δεν εχει premium

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, vorlon68 είπε

Η τουρκια ομως δεν εχει premium

στο ελληνικο ειχα κανει 1 μηνα.. τουρκια εχω κατι χρονια συνδρομη.. ε νταξι εαν δν μπορεις να ζησεις με καποια παλια παιχνιδια του πλει τοτε πληρωνεις για ελλαδα.. για εμενα δν αξιζουν τα +70 ευρω της συνδρομης για να παιζω παλια του πλει 1-2..υπαρχουν και τα emu στο πισι 

μονο και μονο ειχα κανει 1 μηνα γτ ηταν 2 ευρω προσφορα κατι τετοιο 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, AgisGeo είπε

Γεία χαρά σε όλους,
Η συνδρομή απο τουρκία είναι ακόμα στα 23,50 ευρώ η έχει ανέβει?

7 ώρες πριν, pasxaliskar είπε

κανα 80

Μισο, για να καταλαβουμε, ηταν καποτε 23,50 και τωρα ειναι κανα 80αρι ?!!?

Σιγουρα η μηπως προκειται περι τυπογραφικου λαθους?
Αν ισχυει αυτο, πιο πολυ ο μπελας παρα η ουσια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, SabotazNic είπε

οφφτοπικ: κολλαει σε κανεναν αλλο το thread οταν το ανοιγει (οποιαδηποτε σελιδα)?

Σε μένα αργει παρα πολυ οταν πατάω στο αστερακι αριστερα. Μονο σε αυτο το θέμα συμβαίνει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...