Προς το περιεχόμενο

PlayStation Plus Συνδρομή Τουρκίας


dinhio
Μετάβαση στην απάντηση Απαντήθηκε από dinhio,

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 ώρες πριν, wpgoalkeeper είπε

Τι εννοείς φίλε μου δεν θα μπορέσω να πάρω τα bonus?

Αν αγοράσω από Ινδία το Deluxe Edition στο game που σου έστειλα (Ultros), αν είχε online, δεν θα μπορούσα να το παίζω online? Στο παράδειγμά σου δηλαδή, αν αγοράσω από Ινδία το FIFA31 Ultimate Edition δεν θα μπορέσω να το παίξω online παρά μόνο το Standard game?

Δεν σε έπιασα αδερφέ...  

Θα μπορείς να παίζεις online κανονικά..απλά Εαν σε δωσει πχ τοultimate 4600 fifa points η δώρο κάναν παίκτη δν θα τα έχεις .. πχ εγώ είχα αγοράσει το gran turismo και έδινε δώρο 4.000.000 λεφτά και το yaris gt.. στο ελληνικό acciunt με έδωσε το γιαρις μόνο .. στην Τουρκία με έδωσε το yaris και τα λεφτά .. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Ένα χαρακτηριστικο παράδειγμα Silent hill 2 από Ελλάδα 69.99 , Τουρκία 70,58 , Ινδία 44,14.Αξιζει να υπάρχει και ένα Ινδικό account.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα σε όλους.

Θα ήθελα μια βοήθεια στο παρακάτω ζήτημα. Έχουμε στο σπίτι ένα PS5 και ένα PS4 (το έχω κάνει primary console), τα οποία έχουν το ίδιο PS Account (μοιράζονται και τα παιχνίδια). Το PS4 το χρησιμοποιούμε σπάνια. Ο μεγάλος μου γιος, ζήτησε να ενεργοποιήσουμε το PS4 ώστε να αγοράσει το GTA online για να παίζει με τους φίλους του.  Του έκανα ένα δικό του ξεχωριστό PS account και το έβαλα στο PS4 (καθώς διαπίστωσα ότι όταν είναι ταυτόχρονα ανοικτές και οι δύο κονσόλες, αυτόματα με πετάει έξω από το PS5). Το ερώτημα μου είναι εφόσον θέλει να παίζει το GTA online στο PS4, θα αγοράσω συνδρομή PS Plus από το νέο δικό του PS Account ή μπορώ να αγοράσω τη συνδρομή με το δικό μου account που έχω στο PS5; Επίσης, ποια έκδοση του παιχνιδιού να αγοράσω; Αυτή που είναι και για PS5 και για PS4; Έχω μπερδευτεί λίγο.

Ευχαριστώ πολύ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 7/7/2024 στις 11:22 ΠΜ, dimpapilas είπε

στην ινδια κανουμε ευκολα ps account?

και μετα βαζοουμε καρτα στο ps ,βάζουμε funds ή αγοραζουμε προπληρωμενες καρτες?

Ναι εύκολο χωρίς VPN.

Προπληρωμενες από κλειδαδικα η αμαζον Ινδίας , προτιμώ amazon , γιατί δεν έχει προμήθειες.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

42 λεπτά πριν, solid21 είπε

Ναι εύκολο χωρίς VPN.

Προπληρωμενες από κλειδαδικα η αμαζον Ινδίας , προτιμώ amazon , γιατί δεν έχει προμήθειες.

εχεις καμια προταση για καμια αλλη εξτρα χωρα? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, solid21 είπε

Ναι εύκολο χωρίς VPN.

Προπληρωμενες από κλειδαδικα η αμαζον Ινδίας , προτιμώ amazon , γιατί δεν έχει προμήθειες.

Αγόρασες κάποιο; Το black myth wukong θέλω να τσιμπήσω από κει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, tolis.illegal είπε

Αγόρασες κάποιο; Το black myth wukong θέλω να τσιμπήσω από κει

Έχω βάλει funds ,αλλά δεν έχω αγοράσει κάτι λογικά θα πάω για astro , silent hill και meral gear

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 ώρες πριν, solid21 είπε

Έχω βάλει funds ,αλλά δεν έχω αγοράσει κάτι λογικά θα πάω για astro , silent hill και meral gear

φιλε σε ποιες αλλες χωρες εχεις κανει ? που αλλου αξιζει να εχεις εκτος απο ινδια και τουρκια? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 4/7/2024 στις 9:08 ΜΜ, Paragontas-x είπε

Γενικότερα το να δίνεις τους κωδικούς είναι τρελό ρίσκο.

Και καλό είναι να μην το κάνεις με τη καμία.

Αν μπορείς με βοήθεια από εδώ ή οπουδήποτε αλλού να το κάνεις μόνος σου καλώς αλλιώς καλύτερα να μην το κάνεις καθόλου.

Π.χ. ποιος σου εγγυότανε ότι δεν θα χάσεις εντελώς το λογαριασμό σου?

Γενικότερα εγώ προσωπικά αυτό το site δεν το έχω ξανά ακούσει και δεν ξέρω το κατά πόσο αξιόπιστο είναι.

Και ότι δεν μπορείς να πληρώσεις με paypal και ούτε καν με μια απλή κάρτα δεν μου φαίνεται και πολύ ασφαλές.

Έχεις δίκιο γενικά, απλά πρώτον δεν μπόρεσα να φορτώσω funds μόνος μου με κανέναν τρόπο (Proxy, διάφορα VPNs, FUPS, άλλες κάρτες, PS app, κονσόλα, browsers με ανώνυμη) και δεύτερον είδα ότι είναι μια μέθοδος που έχουν δοκιμάσει πολλοί, είτε από εδώ μέσα είτε γενικά από reviews.

Τον κωδικό μου τον είχα αλλάξει πριν του τον δώσω σε κάτι πιο γενικό, και τον άλλαξα και αμέσως μετά τη συναλλαγή. Η συγκεκριμένη πληρωμή με crypto γίνεται με τρόπο που είναι εντοπίσιμη, και σε περίπτωση προβλήματος ή μη παράδοσης του προιόντος/υπηρεσίας δίνεται από το σαιτ η δυνατότητα dispute και refund.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, PANOS134EVER είπε

Έχεις δίκιο γενικά, απλά πρώτον δεν μπόρεσα να φορτώσω funds μόνος μου με κανέναν τρόπο (Proxy, διάφορα VPNs, FUPS, άλλες κάρτες, PS app, κονσόλα, browsers με ανώνυμη) και δεύτερον είδα ότι είναι μια μέθοδος που έχουν δοκιμάσει πολλοί, είτε από εδώ μέσα είτε γενικά από reviews.

Τον κωδικό μου τον είχα αλλάξει πριν του τον δώσω σε κάτι πιο γενικό, και τον άλλαξα και αμέσως μετά τη συναλλαγή. Η συγκεκριμένη πληρωμή με crypto γίνεται με τρόπο που είναι εντοπίσιμη, και σε περίπτωση προβλήματος ή μη παράδοσης του προιόντος/υπηρεσίας δίνεται από το σαιτ η δυνατότητα dispute και refund.

ολες οι συναλλαγες είναι εντοπισιμες με κρυπτο εαν τους δωσεις τον αριθμο block

εχω κανει refund για αυτο το λεω 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Παιδιά θα ειθελα τα φώτα σας θέλω. Να αγοράσω το fc 25 έχω τουρκικό λογαριασμό  έχω κάνει κ κάρτα fups επειδή κάνει 4000 tl το παιχνίδι θα μπορώ να προσθέσω αυτό τον μήνα 2000 tl k τον άλλο μήνα Αύγουστο  αλλά 2000 για να το αγοράσω ;το λέω αυτό επειδή το όριο είναι στην fups 2750 tl  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
6 ώρες πριν, Loukidio88 είπε

Παιδιά θα ειθελα τα φώτα σας θέλω. Να αγοράσω το fc 25 έχω τουρκικό λογαριασμό  έχω κάνει κ κάρτα fups επειδή κάνει 4000 tl το παιχνίδι θα μπορώ να προσθέσω αυτό τον μήνα 2000 tl k τον άλλο μήνα Αύγουστο  αλλά 2000 για να το αγοράσω ;το λέω αυτό επειδή το όριο είναι στην fups 2750 tl  

οχι να το παρεις με ινδια θα γλιτωσεις κανα 30αρι

2000 θα πρεπει να τα βαλεις στο psn wallet , φουπσ μεχρι 2750 και για αποταμιευση μεσα 

Επεξ/σία από pasxaliskar
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, pasxaliskar είπε

@solid21 αυτο που σε ρωτησα εδψ και μερες δεν ψηνεσαι να το απαντησεις ετσι ? χααχαχααχ

σορυ μαν μου - εκανα διακοπουλες - δεν εχω κατι στα υποψιν μου για αλλη χωρα θα ριξω καμια ματια - αλλα και να υπαρχει και θα ειναι για πολυ λιγο και θα εχουμε μπλεξιμο με πληρωμες

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

31 λεπτά πριν, solid21 είπε

σορυ μαν μου - εκανα διακοπουλες - δεν εχω κατι στα υποψιν μου για αλλη χωρα θα ριξω καμια ματια - αλλα και να υπαρχει και θα ειναι για πολυ λιγο και θα εχουμε μπλεξιμο με πληρωμες

 

οχι, ειπες εχω κανα 5 λογαριασμους.. σε ποιες αλλες χωρες εχεις? 

π.χ. εγω ελλαδα-τουρκια-ινδια.. εχεις καπου αλλου που συμφερει ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...