Προς το περιεχόμενο

PlayStation Plus Συνδρομή Τουρκίας


dinhio
Μετάβαση στην απάντηση Απαντήθηκε από dinhio,

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Η ιστορια με το τουρκικο ψιλοτελειωνει - τα πανε ολα ισα με ευρωπη ,αντε να αξιζει κατι σε κανα discount,  καλα ηταν μεχρι τωρα.

Sad Doctor Who GIF

Επεξ/σία από solid21
  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
11 ώρες πριν, Paragontas-x είπε

Π.χ. ποιος σου εγγυότανε ότι δεν θα χάσεις εντελώς το λογαριασμό σου?

το σαιτ που ειναι ο πωλητής 

7 ώρες πριν, solid21 είπε

Η ιστορια με το τουρκικο ψιλοτελειωνει - τα πανε ολα ισα με ευρωπη ,αντε να αξιζει κατι σε κανα discount,  καλα ηταν μεχρι τωρα.

Sad Doctor Who GIF

εχει μετα αλλες χωρες 

επισης μονο και μονο που εχει 66 και 77 την ετησια συνδρομη και οχι 121 και 151 αξιζει φουλ 

Επεξ/σία από pasxaliskar
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, pasxaliskar είπε

το σαιτ που ειναι ο πωλητής 

εχει μετα αλλες χωρες 

επισης μονο και μονο που εχει 66 και 77 την ετησια συνδρομη και οχι 121 και 151 αξιζει φουλ 

τα καναμε τα κουμαντα μας με την συνδρομη οταν ειχε 26, για καινουρια παιχνιδια απο οτι ειδα εχει καλες τιμες η Ινδια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 λεπτά πριν, solid21 είπε

τα καναμε τα κουμαντα μας με την συνδρομη οταν ειχε 26, για καινουρια παιχνιδια απο οτι ειδα εχει καλες τιμες η Ινδια.

οσα κουμαντα και να εκανες καποια στιγμη θα σου τελειωσει.. ποσο πηρες 100 χρονια? .. ειτε 2 ειτε 4 ειτε 6 καποια στιγμη θα τελειωσουν .. μετα τι? θα σκασ 120 και 150 ? οσο και να ανεβασει τις τιμες στα παιχνιδια οσο η συνδρομη ειναι στο μισο αξιζει.. ακομα και για αυτους που κανουν τωρα.. 

σορρι αλλα ψιλο φειλ αυτο που λες οτι η ιστορια με το τουρκικο ψιλοτελειωνει.. ουτε καν .. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 λεπτό πριν, pasxaliskar είπε

οσα κουμαντα και να εκανες καποια στιγμη θα σου τελειωσει.. ποσο πηρες 100 χρονια? .. ειτε 2 ειτε 4 ειτε 6 καποια στιγμη θα τελειωσουν .. μετα τι? θα σκασ 120 και 150 ? οσο και να ανεβασει τις τιμες στα παιχνιδια οσο η συνδρομη ειναι στο μισο αξιζει.. ακομα και για αυτους που κανουν τωρα.. 

μεχρι το 2040 😅

Επεξ/σία από solid21
  • Haha 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, solid21 είπε

μεχρι το 2040

ωραια και γω εχω πολλα χρονια αλλα μιλαω για την πλειοψηφια και οχι προσωπικα για εμενα ..

σορρι αλλα ψιλο φειλ αυτο που λες οτι η ιστορια με το τουρκικο ψιλοτελειωνει.. ουτε καν .. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 λεπτά πριν, pasxaliskar είπε

ωραια και γω εχω πολλα χρονια αλλα μιλαω για την πλειοψηφια και οχι προσωπικα για εμενα ..

σορρι αλλα ψιλο φειλ αυτο που λες οτι η ιστορια με το τουρκικο ψιλοτελειωνει.. ουτε καν .. 

ποια πλειοψηφια ? αφου εμενα ρωτησες 🤣

Μόλις τώρα, solid21 είπε

ποια πλειοψηφια ? αφου εμενα ρωτησες 🤣

επισης οταν τα games ξεκινουσαν με 600-800 λιρες και τωρα εχουν 2000-2800 , εχει πεθανει η υποθεση.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

37 λεπτά πριν, solid21 είπε

ποια πλειοψηφια ? αφου εμενα ρωτησες 🤣

επισης οταν τα games ξεκινουσαν με 600-800 λιρες και τωρα εχουν 2000-2800 , εχει πεθανει η υποθεση.

πλειοψηφια εννοουσα οτι εχει ψιλοπεθανει που λες..

το οτι ανεβηκαν οι τιμες ναι.. το οτι εχει πεθανει οχι.. 

και στην αρχη τους σε καποια παιχνιδια δεν ειχανε διαφορες μεγαλες αλλα σε αλλα ειχανε τρελες.. 

ενα παραδειγμα  τωρα που ειδα spiderman 2 80 ευρω ελλαδα 56 ευρω τουρκια .. διαφορα 24 ευρω (και ειναι απο τα παιχνιδια που ειχε ανεβει η τιμη στην τουρκια)

τελος παντων εαν εχει πεθανει για σενα μπορεις να μην παρακολουθεις το νημα 

σε 5 μερες βγαινεις pre order το φιφα 25 .. θα δουμε τιμες ελλαδος/τουρκιας .. περσι ειχε 109 ελλαδα και κανα 66 τουρκια.. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, pasxaliskar είπε

οσα κουμαντα και να εκανες καποια στιγμη θα σου τελειωσει.. ποσο πηρες 100 χρονια? .. ειτε 2 ειτε 4 ειτε 6 καποια στιγμη θα τελειωσουν .. μετα τι? θα σκασ 120 και 150 ? οσο και να ανεβασει τις τιμες στα παιχνιδια οσο η συνδρομη ειναι στο μισο αξιζει.. ακομα και για αυτους που κανουν τωρα.. 

σορρι αλλα ψιλο φειλ αυτο που λες οτι η ιστορια με το τουρκικο ψιλοτελειωνει.. ουτε καν .. 

Για 50-60 ευρω ουτε καν θα μπει καποιος στην διαδικασια για να κανει συνδρομη με αυτον τον τροπο. Ασε που δεν ειναι και η premium συνδρομη με ολα οσα προσφερει. Οταν ηταν 30 απο 120, συμφερε. Αν ειναι να κανουμε ετσι για 60 ευρω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

55 λεπτά πριν, pasxaliskar είπε

πλειοψηφια εννοουσα οτι εχει ψιλοπεθανει που λες..

το οτι ανεβηκαν οι τιμες ναι.. το οτι εχει πεθανει οχι.. 

και στην αρχη τους σε καποια παιχνιδια δεν ειχανε διαφορες μεγαλες αλλα σε αλλα ειχανε τρελες.. 

ενα παραδειγμα  τωρα που ειδα spiderman 2 80 ευρω ελλαδα 56 ευρω τουρκια .. διαφορα 24 ευρω (και ειναι απο τα παιχνιδια που ειχε ανεβει η τιμη στην τουρκια)

τελος παντων εαν εχει πεθανει για σενα μπορεις να μην παρακολουθεις το νημα 

σε 5 μερες βγαινεις pre order το φιφα 25 .. θα δουμε τιμες ελλαδος/τουρκιας .. περσι ειχε 109 ελλαδα και κανα 66 τουρκια.. 

της EA τα games τα εχουν βαλει 2900

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, SabotazNic είπε

Για 50-60 ευρω ουτε καν θα μπει καποιος στην διαδικασια για να κανει συνδρομη με αυτον τον τροπο. Ασε που δεν ειναι και η premium συνδρομη με ολα οσα προσφερει. Οταν ηταν 30 απο 120, συμφερε. Αν ειναι να κανουμε ετσι για 60 ευρω...

ναι σοβαρα? θελεις να μου δινεις 60 ευρω καθε χρονο ?? πλακα εχετε μερικοι.. 60 ευρω ειναι 2 ντεποζιτα στην μηχανη.. γιατι να μην τα βαλω εκει ?  60 ευρω ειναι ενα σουπερ μιας βδομαδας για 1 ατομο.. 60 ευρω ειναι ενα καλο ποσο ..ξεκολλάτε ..δν πειναμε αλλα δν ειναι να χαριζουμε και 50-60ευρα ετσι.. γνωμη μου .. μια χαρα θα μπει.. ηδη εχω βαλει γνωστους μου, μου λενε ναι μια χαρα ειναι .ακομα και το μηνιαιο που γλιτωνεις εαν δν θελεις.. 

 

ακομα και οι Ingame αγορες συμφερουν απο τουρκια.. μιση τιμη ειναι στα microtransactions

1 ώρα πριν, solid21 είπε

της EA τα games τα εχουν βαλει 2900

δεν εχει βγει ακομα η τιμη για το fc 25

 

YΓ. Παντως το 24 που κοιταω τωρα οντως εχει ιδια τιμη με την ελλαδα.. απίστευτο ..2900 δν ειχε καινουργιο το ultimate οταν το ειχα παρει 

η ΕΑ αυξησε και την συνδρομη.. ειχα κανει με 12-13 ευρω το ετος και τωρα πηγε 7 ευρω ο μηνας 

3 ώρες πριν, solid21 είπε

εχει καλες τιμες η Ινδια.

Μαλλον για εδω ημαστε εκανα λαθος, βλεπω οτι τωρα στην πλειοψηφια τους τα παιχνιδια πηγανε τιμες ευρωπης.. ημουν με παλιο update

Επεξ/σία από pasxaliskar
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, pasxaliskar είπε

ναι σοβαρα? θελεις να μου δινεις 60 ευρω καθε χρονο ?? πλακα εχετε μερικοι.. 60 ευρω ειναι 2 ντεποζιτα στην μηχανη.. γιατι να μην τα βαλω εκει ?  60 ευρω ειναι ενα σουπερ μιας βδομαδας για 1 ατομο.. 60 ευρω ειναι ενα καλο ποσο ..ξεκολλάτε ..δν πειναμε αλλα δν ειναι να χαριζουμε και 50-60ευρα ετσι.. γνωμη μου .. μια χαρα θα μπει.. ηδη εχω βαλει γνωστους μου, μου λενε ναι μια χαρα ειναι .ακομα και το μηνιαιο που γλιτωνεις εαν δν θελεις.. 

 

ακομα και οι Ingame αγορες συμφερουν απο τουρκια.. μιση τιμη ειναι στα microtransactions

δεν εχει βγει ακομα η τιμη για το fc 25

 

YΓ. Παντως το 24 που κοιταω τωρα οντως εχει ιδια τιμη με την ελλαδα.. απίστευτο ..2900 δν ειχε καινουργιο το ultimate οταν το ειχα παρει 

η ΕΑ αυξησε και την συνδρομη.. ειχα κανει με 12-13 ευρω το ετος και τωρα πηγε 7 ευρω ο μηνας 

Μαλλον για εδω ημαστε εκανα λαθος, βλεπω οτι τωρα στην πλειοψηφια τους τα παιχνιδια πηγανε τιμες ευρωπης.. ημουν με παλιο update

μπορεις εδω να βλεπεις το ιστορικο των τιμων

https://saveon.games/turkey

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, solid21 είπε

μπορεις εδω να βλεπεις το ιστορικο των τιμων

https://saveon.games/turkey

σε ευχαριστώ, ναι οντως 2000 λιρες ειχα παρει το φιφα τοτε και τωρα πηγε 4000.. τιμη ελλαδος ..οτι νανε η ΕΑ ειδα ανεβασε και την συνδρομη.. δν το ηξερα δν το περιμενα σε ευχαριστω ... μαλλον εχεις δικιο τελικα.. λιγοστεψαν οι επιλογες.. μου φαινεται εαν βγαλει ιδια τιμη ελλαδα- τουρκια... να το παρω φετος απο καμια ινδια 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να το πίσω λίγο γιατί έχω μπερδευτεί παίδες. 
Εχω ενεργή συνδρομή Τουρκίας για αρκετά χρόνια κι εγώ. Όταν λετε να πάμε προς Ινδία μεριά για καλύτερες τιμές στα games…πώς το εννοείται;; 
Δημιουργία ινδικού mail, δημιουργία ινδικού psn account και πάμε και το προσθέτουμε στην κονσόλα; Και μέσω αυτού αγοράζουμε πιο φθηνά αλλά μπορούμε να παίξουμε τα games από όλους τους λογαριασμούς που έχουμε στο PS ? 
 

Κάπως έτσι ή κάπου τα μπουρδούκλωσα; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...