Προς το περιεχόμενο

Call of Duty: Warzone 2.0


xtrmsnpr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

οσο παιζουν ολα low για να εχουν 400+ fps θα βλεπετε ενα παιχνιδι αισχος σε γραφικα και σαν αρχαιο

εχει οπως τα περισοτερα τετοια παιχνιδια τεραστιες  διαφορες σε low-med-high-ultra

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 242
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ηλιος απο game 2012. 130 fps με 3090  και δεν ξερω τι αλλο? Εγω πιανω 150 2κ στην caldera

image.png.d6436406764e0ba24bd04e126be5d018.png

1 λεπτό πριν, kinitos είπε

οσο παιζουν ολα low για να εχουν 400+ fps

Μολις το σχολιασα, ποια 400 fps ρε μαν.

*Βεβαια, 3090 εχει στο pc σπιτι του, εδω δεν ξερω με τι παιζει

Και απο οτι ειδα εχει Loadouts. Ειχαν αφησει να εννοηθει οτι θα ειναι οτι βρισκεις στα ραφια των κτιριων 

Οσον αφορα το Pubg ui...

image.png.deaa20221b353687da62261bdc4e0765.png

Φουλ σκοτεινα σημεια

image.png.63268af3858c9c69973dba3de60d1973.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καταλαβες τοτε τι εννοω .απλα θετω λιγο υπερβολικα το οτι εχουν τρομερες καρτες για ωραια γραφικα και δειχνουν χαλια με ολα low συν την ποιοτητα του βιντεο σε youtube που σαφως ριχνει την ποιοτητα γιατι αλλιως θα επεφτε με τοσα βιντεακια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πω πήγαν και έχωσαν UI/sound/gameplay elements από Blackout?! μιεχ

Ο ήχος από το αλεξίπτωτο/γέμισμα plates είναι ίδια assets από το blackout. Shiiieettt :S 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

28 λεπτά πριν, kinitos είπε

καταλαβες τοτε τι εννοω .απλα θετω λιγο υπερβολικα το οτι εχουν τρομερες καρτες για ωραια γραφικα και δειχνουν χαλια με ολα low συν την ποιοτητα του βιντεο σε youtube που σαφως ριχνει την ποιοτητα γιατι αλλιως θα επεφτε με τοσα βιντεακια

ρε μπρο χωρίς παρεξήγηση, αλλά τί λες;

ο άνθρωπος γράφει για twitch και ποστάρει twitch

πχ εδώ https://www.twitch.tv/nadia

btw @SabotazNic εμένα ίδιο με το προηγούμενο μου κάνει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σορού παιδιά διάβασα YouTube  πως έγινε αυτό τώρα δεν ξέρω.

Και δεν ξέρω αν και πόσο ρίχνει την ποιότητα  στο screaming σε σχέση με το ίδιο το μηχάνημα που παίζει.

Τέλος πάντων επειδή τα γραφικά δεν είναι μάπα εκεί πήγαινε βασικά το σχόλιο με τα γραφικά.

Δεν πειράζει κουβέντα κανουμε δεν έκραξα κανέναν ευτυχώς η το έκανα????πωπω πρέπει να πάω για ύπνο μάλλον 😄😁

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
11 ώρες πριν, xtrmsnpr είπε

btw @SabotazNic εμένα ίδιο με το προηγούμενο μου κάνει

Ουτε καν. Ηδη σου εδωσα 2 μεγαλες αλλαγες σε ui (πως φαινονται τα οπλα κατω/γενικο loot) και ux (πως lootαρεις πλεον)

Απλα δεν ηταν τιποτα smooth. Αν το warzone 1.0 ηταν απο διαφορετικη εταιρεια, για να συνεχισει την υποστηριξη, σιγουρα θα επικρατουσε στο τελος. Αλλα τωρα αναγκαστικα θα παμε στο 2

Επεξ/σία από SabotazNic
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 λεπτά πριν, SabotazNic είπε

Ουτε καν. Ηδη σου εδωσα 2 μεγαλες αλλαγες σε ui (πως φαινονται τα οπλα κατω/γενικο loot) και ux (πως lootαρεις πλεον)

Απλα δεν ηταν τιποτα smooth. Αν το warzone 1.0 ηταν απο διαφορετικη εταιρεια, για να συνεχισει την υποστηριξη, σιγουρα θα επικρατουσε στο τελος. Αλλα τωρα αναγκαστικα θα παμε στο 2

Α οπτικά είπα ότι φαινόταν ίδιο από το λίγο που είδα κανά 5λεπτο, αλλά όσο έβλεπα ήταν από spectator mode μιας και είχε πεθάνει αυτή.
Το Ui ναι μοιάζει διαφορετικό (έχω να παίξω μήνες wz μάλλον και δε το θυμάμαι καθόλου)-δε μου φαίνεται αρνητικό το inventory menu πάντως, τώρα αν θα είναι πρακτικό δε ξέρω, στο pubg δεν είχα θέμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, xtrmsnpr είπε

δε μου φαίνεται αρνητικό το inventory menu πάντως, τώρα αν θα είναι πρακτικό δε ξέρω, στο pubg δεν είχα θέμα.

Ακομα και στο apex δεν μου αρεσει που ψιλο μενεις ακινητος για λιγο για να ψαχουλεψεις. Το οτι επεφταν κατω ολα, δεν με χαλαγε. Και δεν υπηρχαν τα ιδια προβληματα με το firestorm (μιας και ειχε ιδιο loot system), οπου εκει πολλες φορες ειχες το ενα πανω απο το αλλο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...