Προς το περιεχόμενο

Call of Duty: Warzone 2.0


xtrmsnpr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 242
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εχω καιρό να συναντήσω τρανταχτό τσιτέρι. Παίζω 1-2 φορές την εβδομάδα πάντως

55 minutes ago, isaias1983 said:

Παιδιά δε παίζει κανείς πλέον?

Μόνο cheaters?

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εμεις ως παρεα το παρατησαμε. Το γυρισαμε λιγο στο Bf2042, που οσο και αν προσπαθησα, απλα δεν μπορω να το παιξω. (συνεχεια στο 2042). Τωρα με αλλη παρεα παιζω cs go και εχω χαλαρωσει. Τουλαχιστον εκει ειναι καθαρα θεμα skill, και λιγο τυχης (οπως το βλεπω)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φαντασου να εχεις αγορασει το παιχνιδι, να εχεις κανει τα skins κτλ, να μπαινεις λιγο warzone, να τρως καποιον streamer και να σε κανουν report και να φευγεις insta shadownban. Το τραγικο ειναι που τους βλεπεις να κανουν το report, και να γελανε επειδη γινονται kick οι παικτες. Παλι καλα που ειναι μαζεμενοι στο Murica ολοι αυτοι. Ξεκινησε με τους symfuhny και Bobby, και απο οτι φαινεται πλεον και οι baka bros και metaphor και ισως και αλλοι.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μου πήρε το mw2 δώρο η γυναίκα, επειδή περιστασιακά έρχεται ένας φίλος, αράζουμε στα PC και παίζουμε WZ2. Είδε blizzard app (battle net) , σου λέει έπαιζα WoW παλιά στο τεξας, ας ρωτήσω τι γίνεται με το game που παίζουν. Της είπα ότι αυτό που παίζουμε είναι f2p και τα υπόλοιπα modes τα παίρνεις αγοράζοντας το game.
Που να φανταστώ ότι θα μου το αγοράσει :lol: 

45€ κόστισε (ήταν on sale -δεν ξέρω αν είναι ακόμη) και ειλικρινά, πεταμένα λεφτά είναι, αφού online παίζω σπάνια και ασχολήθηκα ελάχιστα με την Campaign η οποία είναι so-so. Αν παίξω θα'ναι TD, FFA και Cranked. Το BR δεν είναι για μένα, το DMZ το βαρέθηκα και παίζαμε resurgence duos με τον φίλο μου (που έτσι κι αλλιώς, πάλι αυτά παίζουμε, αφού ο ίδιος δεν έχει στην κατοχή του το game και ειλικρινά πάλι BR είναι in its roots). 

Βλέπω και αυτά όλα με τους cheaters, τους angry streamers και σκέφτομαι "ΑΙΩΝΙΑ ΑΚΤΙΝΙΔΙΟΝ" (έτσι την έλεγα πάντα).

Επίσης παρατηρώ μειωμένο framerate κατά την σεζόν που διανύει το game. Ασόβαροι εντελώς, λυπάμαι που δεν μπορώ να πω στην γυναίκα το πόσο λάθος έκανε, και παίζω περιστασιακά ώστε να βλέπει πως άξιζε η αγορά. Έπρεπε να της πω να μην διανοηθεί , αλλά δε πήγε το μυαλό μου ότι θα μπει στο account μου για να το πάρει όσο έλλειπα (ναι, το έκανε έτσι για να φανεί σαν έκπληξη, και όχι σαν gift 😛 ) :lol: 

Είναι fun όταν είναι 2 άτομα σε 2 PC στο ίδιο room, αλλά κάπου εκεί σταματούν τα καλά, για μένα τουλάχιστον. 

Furthermore, είμαι και νουμπάς (έχω να παίξω οτιδήποτε σε competitive μια δεκαετία και βάλε). 😛 

Επεξ/σία από tommybertsen
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ συνεχίζω και παίζω. Απλά είναι τραγικό πλέον. Ο ήχος απλά δεν υπάρχει. Στην s3 δεν ακούς ούτε το αλεξίπτωτο ούτε το rappel ούτε τα βήματα... 

 

Καλά αυτό με τους cheaters streamers που σε κάνουν ban αν τους σκοτώσεις είναι απλά για γέλια. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...
  • 4 μήνες μετά...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Activision Just Killed Call of Duty’s DMZ Mode — and No-One's Surprised

Θα παραμείνει το mode βέβαια να παίζουμε, αλλά χωρίς κάποιο update από δω και πέρα.

Επεξ/σία από xtrmsnpr
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια βοήθεια θα ήθελα, γιατί τα καμάρια εκεί στην acti με τον ενιαίο launcher έχουν κάψει μυαλά μαζί και το δικό μου.

Χθες αγόρασα το νεο cod σε μια προσφορά που ήταν limited στα 48€ στο bnet. Λέω κάτσε να βάλω το παιχνίδι, μαζί και με το warzone.
Ξέροντας ότι δεν υπάρχει πχια wz1, λεω νταξ θα επιλέξω το παιχνίδι και θα το κατεβάσω wz2, ναι καλά!
Με ρώτησε αυτά που βλέπετε στην παρακάτω εικόνα και με έκαψε!

 eWw.png.b057c4183a00ae8894c7dfc1d92a2efd.png

Για την οικονομία της κουβέντας, έβαλα ότι βλέπετε επιλεγμένο. Αλλά χρειάζομαι το warzone (σκέτο); Να το σβήσω και να αφήσω αυτό που λέει warzone 2022? ή πρέπει να τα έχω και τα 2 μαζί;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 hours ago, xtrmsnpr said:

Μια βοήθεια θα ήθελα, γιατί τα καμάρια εκεί στην acti με τον ενιαίο launcher έχουν κάψει μυαλά μαζί και το δικό μου.

Χθες αγόρασα το νεο cod σε μια προσφορά που ήταν limited στα 48€ στο bnet. Λέω κάτσε να βάλω το παιχνίδι, μαζί και με το warzone.
Ξέροντας ότι δεν υπάρχει πχια wz1, λεω νταξ θα επιλέξω το παιχνίδι και θα το κατεβάσω wz2, ναι καλά!
Με ρώτησε αυτά που βλέπετε στην παρακάτω εικόνα και με έκαψε!

 eWw.png.b057c4183a00ae8894c7dfc1d92a2efd.png

Για την οικονομία της κουβέντας, έβαλα ότι βλέπετε επιλεγμένο. Αλλά χρειάζομαι το warzone (σκέτο); Να το σβήσω και να αφήσω αυτό που λέει warzone 2022? ή πρέπει να τα έχω και τα 2 μαζί;

Να σου πω την αλήθεια και γω μπερδεύτηκα χθες όπως έσβηνα κάτι assets από τους προηγούμενους τίτλους (έχω αφήσει και γω μόνο MWIII multiplayer, WZ 2022, WZ)

30GB κάτι είναι το Wz 2022. Δοκίμασε μία και δες. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
38 λεπτά πριν, 7nisiotis είπε

Να σου πω την αλήθεια και γω μπερδεύτηκα χθες όπως έσβηνα κάτι assets από τους προηγούμενους τίτλους (έχω αφήσει και γω μόνο MWIII multiplayer, WZ 2022, WZ)

30GB κάτι είναι το Wz 2022. Δοκίμασε μία και δες. 

Ρίσκαρα, έσβησα το σκέτο wz και κράτησα το wz 2022 και δε παίζει :D. Μόνο το dmz τρέχει.
Οπότε χρειάζονται και τα 2.
Μάλλον έχει core files μέσα, το βγάζει και με μήνυμα.
To μάθαμε και αυτό, προχωράμε! 9gb είναι, το βαλα να κατεβαίνει.

co1.png.5528c962035397be2a2819e8fd065e3f.png


co3.png.1e7ae653513bd32a09820b4540e09f17.png

Επεξ/σία από xtrmsnpr
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα σε όλους καλές γιορτές σας εύχομαι , πρώτη φορά ποστάρω κάτι μιας που δεν χρειάστηκε ποτέ ξανά , λοιπόν στο ψητό , έπαιζα warzone Verdansk όλα ήταν εντάξει μετά απο κάποια φάση είχα ένα θέμα με τ lobby fps το γκειμ αφου ειχε πεθανει κιολας το παράτησα . Τώρα πήγα να παίξω και δυστυχώς μόλις πέσω δεν διαβάζει τα γραφικά για τα πρώτα δεύτερα πράγμα που με αναγκάζει να μην μπορώ να παίξω .... έχετε κάποια ιδεά ή να προτείνετε κάτι ; ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων και σας ευχαριστώ για τον χρόνο σας ! 

CPU - AMD Ryzen 7 3700X    40 °C
RAM- 16,0GB Dual-Channel DDR4 @ 1197MHz (16-16-16-39)
MOTHERBOARD- Gigabyte Technology Co. Ltd. X570 AORUS PRO (AM4)    
GRAPHICS - 4095MB NVIDIA GeForce RTX 3060 (Gigabyte) 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...