Προς το περιεχόμενο

Call of Duty: Warzone 2.0


xtrmsnpr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

13 λεπτά πριν, 7nisiotis είπε

Οχι δεν 

Αν είμαι σε windowed mode μετά από alt enter - alt tab το κάνει εντελώς τυχαία

Παιζω σε fullscreen borderless, αν και μου εχουν πει οτι το exclusive εχει λιγο καλυτερα fps. Αλλα με το exclusive εχεις delay στο alt tab

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 242
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

10 ώρες πριν, 7nisiotis είπε

Οχι δεν 

Αν είμαι σε windowed mode μετά από alt enter - alt tab το κάνει εντελώς τυχαία

Λειτουργεί τίποτα σωστά σε αυτό το pc?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 21/1/2023 στις 4:59 ΠΜ, 7nisiotis είπε

Σου έριξε ξανα κρας? εμενα έριξε το εξής (πάντα αν κάνω πολλαπλά alt tab)

βιαστηκα να μιλησω. Πριν ομως το προχθεσινο update δεν ειχα θεμα

image.png

(το παλιο για να συγκρινω, ιδιο ερρορ code)

image_2023-01-07_015640531.png

Επεξ/σία από SabotazNic
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 ώρες πριν, SabotazNic είπε

Παιζω σε fullscreen borderless, αν και μου εχουν πει οτι το exclusive εχει λιγο καλυτερα fps. Αλλα με το exclusive εχεις delay στο alt tab

Α γι αυτό. Σε δοκιμές που έχω κάνει από την Beta μάλιστα σε Fullscreen Borderless δεν θα κρασαρει από φυσικού του σχεδόν ποτέ. Είναι πιο "βράχος". Σε exclusive γίνεται το μεγαλύτερο θεματακι. Το γράφουν κι άλλοι αυτό στο Reddit/yt comments , οπότε δεν είμαι ο μοναδικός που το παρατήρησα. Το μεγαλύτερο αρνητικό όμως του borderless είναι λένε κάποιο μη οφθαλμοφανές input lag που προσθέτει 

2 ώρες πριν, SabotazNic είπε

βιαστηκα να μιλησω. Πριν ομως το προχθεσινο update δεν ειχα θεμα

image.png

(το παλιο για να συγκρινω, ιδιο ερρορ code)

image_2023-01-07_015640531.png

0005 

1337 

ρίχνει και σε μένα χωρίς oc/uv πουθενά. Είναι το σκατοπαιχνιδο ρε συ. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα, λιγο εκτος θεματος ερωτηση. Παρακολουθουσα εναν παικτη στο youtube, ο οποιος ηταν πολυ καλος.

ηταν1-5 και κερδιζε το παιχνιδι. ειχε αρκετα βιντεο, σχεδον καθε μερα, και αγαπημενο του οπλο, ηταν δυο Uzi με διαμαντια.
Γνωριζει καποιος για ποιον μιλαω;
ευχαριστω εκ των προτερων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, tzotzo είπε

καλησπερα, λιγο εκτος θεματος ερωτηση. Παρακολουθουσα εναν παικτη στο youtube, ο οποιος ηταν πολυ καλος.

ηταν1-5 και κερδιζε το παιχνιδι. ειχε αρκετα βιντεο, σχεδον καθε μερα, και αγαπημενο του οπλο, ηταν δυο Uzi με διαμαντια.
Γνωριζει καποιος για ποιον μιλαω;
ευχαριστω εκ των προτερων.

Για σένα λέει @7nisiotis

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά ένα τιπ σε όποιονδηποτε έχει πρόβλημα με crash η stutters....

Είμαι με 4090 κ είχα δοκιμάσει τα πάντα γτ είχα κ τα δυο προβλήματα....

Η μόνη εγγυημένη λύση είναι uninstall το παιχνίδι κ το battlenet κ σβήσιμο όλων των φακέλων που έχουν σχέση με το παιχνίδι κ install από την αρχή όλα...

Εδώ κ 6 μέρες το παιχνίδι πάει νεράκι χωρίς κανένα πρόβλημα...

Αααα είχα κ το πρόβλημα που όταν πέφτεις από το αεροπλάνο κολλούσε 6-7 δευτερα τελείως....

Εξαφανίστηκε κ αυτό!

Μην κάθεστε να ταλαιπωρηστε χωρίς λόγο!

Η άλλη είναι unistall κ ποτέ ξανά install για να έχετε το κεφάλι σας σίγουρο!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 27/1/2023 στις 3:32 ΠΜ, xtrmsnpr είπε

Για σένα λέει @7nisiotis

Uzi? Διαμάντια? Ο Φλωρινιώτης δηλώνει παρόν? 

Μλκ σοβαρά δεν βάζω ΚΑΝΕΝΑ skin στα όπλα εδώ και χρόνια καθώς τα περισσότερα γίνονται καρικατούρες. Επίσης ουδέποτε μ άρεσε αυτή η τρέλα που έχουν ορισμένοι με διαμαντένια, χρυσά, σμαραγδένια skins :P

Υ.Γ. ούτε το uzi συμπαθώ σαν όπλο 

Α, μεταξύ μας, κι άλλη νίκη τη Παρασκευή. Το παιχνίδι ξεκίνησε να μαρεσει τελικά χαχ. Βέβαια δεν είναι και για κάψιμο κάθε μέρα, κάνω 5 μέρες διάλειμμα για να έχω όρεξη πάλι 

2 ώρες πριν, isaias1983 είπε

μόνη εγγυημένη λύση είναι uninstall το παιχνίδι κ το battlenet κ σβήσιμο όλων των φακέλων που έχουν σχέση με το παιχνίδι κ install από την αρχή όλα...

Εδώ κ 6 μέρες το παιχνίδι πάει νεράκι χωρίς κανένα πρόβλημα...

Καθάρισμα κάτι cached παπαριες θέλει και λοιπά. Άδικα το κάνεις unistall install θα σου ξαναεμφανιστεί το ίδιο στο υπογράφω.

Προσωπικά δεν έχω κανένα πρόβλημα ( τι θαύμα θα έλεγε μια ψυχή ), απλά το παιχνίδι δεν συμπαθεί τα πολλά alt tab/press start key/ alt enter που κάνω γω λυσσασμένα και μια στις τόσες ίσως κρασαρει.  Τώρα με τους νέους οδηγούς δεν είχα προβλήματα 3 μέρες σερί. Εννοείται δεν κάνω πουθενά oc/uv εδώ και 2 χρόνια οπότε ένας πονοκέφαλος λιγότερος, έφυγε το ένα άγχος.

Θα ναι καλό αραγε; 

Το νέο (μικρό) map. Στα πρότυπα των Rebirth/Fortune's Keep

Reveal, αύριο.

Επεξ/σία από 7nisiotis
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, 7nisiotis είπε

Uzi? Διαμάντια? Ο Φλωρινιώτης δηλώνει παρόν? 

Μλκ σοβαρά δεν βάζω ΚΑΝΕΝΑ skin στα όπλα εδώ και χρόνια καθώς τα περισσότερα γίνονται καρικατούρες. Επίσης ουδέποτε μ άρεσε αυτή η τρέλα που έχουν ορισμένοι με διαμαντένια, χρυσά, σμαραγδένια skins :P

Υ.Γ. ούτε το uzi συμπαθώ σαν όπλο 

Α, μεταξύ μας, κι άλλη νίκη τη Παρασκευή. Το παιχνίδι ξεκίνησε να μαρεσει τελικά χαχ. Βέβαια δεν είναι και για κάψιμο κάθε μέρα, κάνω 5 μέρες διάλειμμα για να έχω όρεξη πάλι 

Καθάρισμα κάτι cached παπαριες θέλει και λοιπά. Άδικα το κάνεις unistall install θα σου ξαναεμφανιστεί το ίδιο στο υπογράφω.

Προσωπικά δεν έχω κανένα πρόβλημα ( τι θαύμα θα έλεγε μια ψυχή ), απλά το παιχνίδι δεν συμπαθεί τα πολλά alt tab/press start key/ alt enter που κάνω γω λυσσασμένα και μια στις τόσες ίσως κρασαρει.  Τώρα με τους νέους οδηγούς δεν είχα προβλήματα 3 μέρες σερί. Εννοείται δεν κάνω πουθενά oc/uv εδώ και 2 χρόνια οπότε ένας πονοκέφαλος λιγότερος, έφυγε το ένα άγχος.

Θα ναι καλό αραγε; 

Το νέο (μικρό) map. Στα πρότυπα των Rebirth/Fortune's Keep

Reveal, αύριο.

Πριν κάνω uninstall είχα καθαρίσει cached κλπ κλπ...ότι λύση είχα βρει στο reddit την είχα δοκιμάσει...

Ατελείωτες ώρες να παλεύω να βρω τι φταίει...μέχρι τη μητρική έκανα reset bios...

Δεν διορθώθηκε ποτέ το πρόβλημα σε μένα...

Μετά το uninstall-install 6η μέρα μπήκε σήμερα κ δεν έχει κάνει κιχ...

110mbps γραμμή 74gb είναι μόνο...κοιμάσαι κ ξυπνάς καινούριος!

Αφού δεν έσπασα το ΠΣ με τόσες προσπάθειες....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η αλήθεια είναι πως έχω και εγώ αυτά τα stutters στο αεροπλάνο που πέφτει στα 5-10 fps για λίγα sec, αλλά μόνο εκεί. 

Ίσως καθίσω όμως να το κάνω ένα φρεσκάρισμα. Και θα επιλέξω uninstall με revo για να τα ξηλώσει όλα. 

Πάντως, 60+ μέρες για το season 1 πάρα ήταν πολύ. Οι περισσότεροι φαντάζομαι το έχουμε τελειώσει εδώ και καιρό το battle pass. Ελπίζω τα επόμενα να είναι μικρότερα, και απλά εδώ να περίμεναν και το 1ο μεγάλο update μαζί με resurgence 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, SabotazNic είπε

Η αλήθεια είναι πως έχω και εγώ αυτά τα stutters στο αεροπλάνο που πέφτει στα 5-10 fps για λίγα sec, αλλά μόνο εκεί. 

Αυτά όλοι τα έχουν, μη σκας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Πρώτες εντυπώσεις από season 2 πολύ θετικές. Έχουν παραδεχθεί ξεκάθαρα τις πατάτες που έκαναν με loot και movement, και τις ανακάλεσαν. Δεν είναι τέλειο, αλλά imho “το έσωσαν”.

Το rebirth map ωραίο, αν και μου φαίνεται μικρότερο με τα προηγούμενα. Μένει να βάλουν περισσότερα όπλα και να balancάρουν λίγο τα attachment, συγκεκριμένα να μην αυξανεται το ADS με (σχεδόν) το κάθε attachment, με αποτέλεσμα να νιώθεις ότι μπαίνεις σε slow motion όταν πας να σημαδεύσεις σε ADS.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...