Προς το περιεχόμενο

Call of Duty: Warzone 2.0


xtrmsnpr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 242
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Στις 12/12/2022 στις 11:50 ΠΜ, Psycho_Warhead είπε

Παίξτε BF 2042 καλύτερα, τώρα που είναι και στο GP αξίζει. Μια χαρά περνάς, cheat-έρια δεν βλέπω..Τρέχει καλά..Τι άλλο θέλει κανείς.

Το Warzone 2 είναι πολύ χειρότερο από το 1, από το loot μέχρι το gun gameplay είναι στεγνό downgrade, δυστυχώς..

πες τα χρυσόστομε....

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Αρκετά fun to play το DMZ, τώρα αν δεν έχετε παρέα και μπαίνετε και παίζετε random δεν σας φταίει το παιχνίδι.
Το wz δε μου άρεσε και τόσο ήδη από το προηγούμενο.

Τρέχει αρκετά smooth εκτός και αν μπω ξημερώματα αντιμετοπίζω θέματα με lag βλέπω το ping να απογειώνεται ώρες ώρες στα 150+ από τα 45-55 που είμαι κανονικά.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όπως και ο @dimitriskougou παίζω σχεδόν κάθε μέρα DMZ κανένα θέμα με την απόδοση του παιχνιδιού (πλην του lag κάποιες φορές) όπως τα έχω γράψει από την 1η φορά - κοινώς μια χαρά. Μικρό bugs εντάξει υπάρχουν αλλά θέματα stuttering, low fps, κτλπ κανένα.  Και παίζω με ένα μεσαίο σύστημα.

Στους φίλους που αντιμετωπίζουν τέτοια προβλήματα σε μεγάλο βαθμό θα πρότεινα να πάρουν ένα δίσκο SSD (με 15€ παίρνεις 250αρι) να στήσουν καθαρά windows με μόνο τα απαραίτητα και να κάνουν τις δοκιμές τους εκεί.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

DMZ

> Μπαίνω Solo με 1 vest + απλή μασκα να αρπαξω το m13B από τον Chemist στο Radiation Zone 

> Μου βγαίνει κυριολεκτικά η ψυχή αφού είχα εγκλωβιστεί σε ένα σημείο περικυκλωμένος από εχθρούς να τη πάρω και να φύγω μαζί με 3αρι κιόλας vest (σώθηκα λόγω 2 revive που είχα lootαρει)

> Πάω προς ένα buy station ν αγοράσω plates και να οδηγηθω προς το extraction

> Μου έσκασαν κάτι θεοτρελα μποτς 2 ! φλασμπανκ ακριβώς πάνω μου , με τύφλωσαν για μερικά δευτερόλεπτα και αυτό ήταν έφαγα πυρά από απροσδιόριστη κατεύθυνση και DEAD. 

γμω&#&€&€-#-#-€:_;_+&+&+(#(#

 

Επεξ/σία από 7nisiotis
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, 7nisiotis είπε

DMZ

> Μπαίνω Solo με 1 vest + απλή μασκα να αρπαξω το m13B από τον Chemist στο Radiation Zone 

> Μου βγαίνει κυριολεκτικά η ψυχή αφού είχα εγκλωβιστεί σε ένα σημείο περικυκλωμένος από εχθρούς να τη πάρω και να φύγω μαζί με 3αρι κιόλας vest (σώθηκα λόγω 2 revive που είχα lootαρει)

> Πάω προς ένα buy station ν αγοράσω plates και να οδηγηθω προς το extraction

> Μου έσκασαν κάτι θεοτρελα μποτς 2 ! φλασμπανκ ακριβώς πάνω μου , με τύφλωσαν για μερικά δευτερόλεπτα και αυτό ήταν έφαγα πυρά από απροσδιόριστη κατεύθυνση και DEAD. 

γμω&#&€&€-#-#-€:_;_+&+&+(#(#

 

την εχω πατησει αρκετες φορες ετσι ...

φιλε ποτε θα παιξουμε μαζι dmz θελω την ιδια αποστολη και κατι ακομα αλλα οποτε παιζω ο καθενας κανει τις αποστολες για παρτι του και τελικα μενεις μπουκαλα ...

προχθες ειμαι στο ελικοπτερο και εχουμε κανει και τα 3 ατομα καλα πραγματα και αποστολες περιεργως

και κατα λαθος μενει εκτος ελικοπτερου ....

βουταω να βοηθησω ο αλλος εμεινε πανω και χασαμε ...... ομαδικο πνευμα .....

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, 7nisiotis είπε

DMZ

> Μπαίνω Solo με 1 vest + απλή μασκα να αρπαξω το m13B από τον Chemist στο Radiation Zone 

> Μου βγαίνει κυριολεκτικά η ψυχή αφού είχα εγκλωβιστεί σε ένα σημείο περικυκλωμένος από εχθρούς να τη πάρω και να φύγω μαζί με 3αρι κιόλας vest (σώθηκα λόγω 2 revive που είχα lootαρει)

> Πάω προς ένα buy station ν αγοράσω plates και να οδηγηθω προς το extraction

> Μου έσκασαν κάτι θεοτρελα μποτς 2 ! φλασμπανκ ακριβώς πάνω μου , με τύφλωσαν για μερικά δευτερόλεπτα και αυτό ήταν έφαγα πυρά από απροσδιόριστη κατεύθυνση και DEAD. 

γμω&#&€&€-#-#-€:_;_+&+&+(#(#

 

Πάρε τον παίκτη μαζί σου να δεις άσπρη μέρα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 30/12/2022 στις 9:42 ΜΜ, kinitos είπε

την εχω πατησει αρκετες φορες ετσι ...

φιλε ποτε θα παιξουμε μαζι dmz θελω την ιδια αποστολη και κατι ακομα αλλα οποτε παιζω ο καθενας κανει τις αποστολες για παρτι του και τελικα μενεις μπουκαλα ...

προχθες ειμαι στο ελικοπτερο και εχουμε κανει και τα 3 ατομα καλα πραγματα και αποστολες περιεργως

και κατα λαθος μενει εκτος ελικοπτερου ....

βουταω να βοηθησω ο αλλος εμεινε πανω και χασαμε ...... ομαδικο πνευμα .....

 

Ίσως μπω τώρα το βράδυ, στείλε μου προσωπικό μήνυμα με το ingame id σου (ή και discord id) να μπούμε 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

29 λεπτά πριν, 7nisiotis είπε

Ίσως μπω τώρα το βράδυ, στείλε μου προσωπικό μήνυμα με το ingame id σου (ή και discord id) να μπούμε 

λογικα θα μπω και εγω κατα τις 00:30 

με εχεις anticamperas και κατι νουμερα δεν το εχω τωρα ειμαι εκτος αλλα το βραδυ μιλαμε .

ειμαι και στην ομαδα discord αλλα αν θυμαμαι πως δουλευει αυτο ..εχουμε γεμισει εφαρμογες

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...