Προς το περιεχόμενο

Netflix μέσω Τουρκίας problem


Stelaras1993
Μετάβαση στην απάντηση Απαντήθηκε από Stelaras1993,

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Κάπου ένα ευρώ περισσότερο από Τουρκία.Αλλά δουλεύει και με Revolut και βολεύει για νέα accounts γιατί δεν έχει κλείδωμα για ένα μήνα.Και μπορείς να πάρεις κάρτες από Amazon com και αλλού χωρίς καπέλο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

7 minutes ago, madboy said:

Μέσω Νιγηρίας αγόρασα 4Κ πακέτο στα 3.95 ευρώ και 1 ευρώ προμήθεια συναλλάγματος κράτησε η Εθνική τράπεζα.

Bullet Vpn Lifetime licence.

 

Άρα 4.95€ τελική, δηλ 2-3€ φθηνότερο από το combo Ερντογάν eneba, αν δεν έχει και προβλήματα γιατί όχι.

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 minutes ago, prefuse said:

Άρα 4.95€ τελική, δηλ 2-3€ φθηνότερο από το combo Ερντογάν eneba, αν δεν έχει και προβλήματα γιατί όχι.

 

Πρώτη φορά κάνω συνδρομή μέσω Vpn. Εδώ και μια εβδομάδα πάντως παίζει τέλεια. Έχω δώσει και τον κωδικό σε ένα φίλο σε άλλη πόλη και βλέπει και αυτός κανονικά.

Πριν λίγες σελίδες ένας φίλος έλεγε ότι εδώ και 6 μήνες χρησιμοποιεί συνδρομή Νιγηρίας και δεν έχει κανένα πρόβλημα.

Αν είχα Revolut προφανώς θα γλύτωνα και το 1 ευρώ. Αλλά και πάλι 5 ευρώ αντί για 14 που κοστίζει η μηνιαία συνδρομή είναι τέλεια τιμή.

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 hour ago, GREG10ARIS said:

Δεν περναει η ρεβολουτ, μονο ελληνικες ετσι κι αλλιως

Χαλάλι τους το ένα ευρώ. 😀

Εφόσον με 5 ευρώ μπορώ να έχω το φουλ πακέτο, ευχαριστημένος είμαι!!!

Πώς και δεν απορρίπτει τις ελληνικές κάρτες όμως;

Στο NBA με Vpn Τουρκίας, τρώω άκυρο με ελληνικές κάρτες. Θα δοκιμάσω με Revolut μήπως παίξει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
18 ώρες πριν, kormos είπε

Αν έχεις F*PS "παίξε" με αυτή...

με  f*ps πληρωνω dinseyplus,spotify,prime video netflix πληρωνω με gift card πλεον αν θυμασαι τοτε που αφερουσαν καρτες και λεω για να ειμαι safe πηγα στης gift card 

Επεξ/σία από akalyptos99
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, akalyptos99 είπε

με  f*ups πληρωνω dinseyplus,spotify,prime video netflix πληρωνω με gift card πλεον αν θυμασαι τοτε που αφερουσαν καρτες και λεω για να ειμαι safe πηγα στης gift card 

Η F*PS είναι της ίδιας χώρας οπότε δεν πιστεύω ότι υπάρχει θέμα... ή θα υπάρξει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, alexispapanikolaou είπε

Επιβεβαιώνω για το γνωστό , πλέον, πρόβλημα στην πληρωμή με κάρτα για αιγυπτιακό.. Λέτε να επανέλθει κάποια στιγμή;;

Και εμένα με πέταξε από παντού σήμερα το Αιγυπτιακό και δε με αφήνει με καμία κάρτα…

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 ώρες πριν, jimaros69 είπε

Και εμένα με πέταξε από παντού σήμερα το Αιγυπτιακό και δε με αφήνει με καμία κάρτα…

Το περιμενεις αυτο απο Αιγυπτιακο, γινεται συχνα αν δεις το νημα. Δοκιμαστε με Νιγηρια που λενε τα παιδια οτι ειναι οκ, αλλιως Τουρκια με δωροκαρτες η μονη σιγουρη μεθοδος αλλα πλεον ειναι στα 7€/μηνα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...