Προς το περιεχόμενο

Netflix μέσω Τουρκίας problem


Stelaras1993
Μετάβαση στην απάντηση Απαντήθηκε από Stelaras1993,

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στις 4/9/2024 στις 5:31 ΜΜ, madboy είπε

Σε δική μου συνδρομή και σε μιας φίλης παρουσιαστηκε πρόβλημα με την συνδρομή gamsgo. 

Αγόρασα 3μηνη συνδρομή πριν ενα μήνα περίπου. Ολο αυτό το διάστημα έβλεπα κανονικά και απο υπολογιστή και απο το κινητό χωρίς κανένα πρόβλημα. Πριν λίγες μέρες μου εμφάνισε το μηνυμα οτι η συσκεύη δεν ανήκει στο Netflix λογαριασμό. Και απο τότε μόνο απο τον υπολογιστή μπορουσα να βλέπω.

Η λύση βρέθηκε με το να αγοραστεί φουλ πακέτο 4Κ απο την Νιγηρία. Ευελπιστώ να μην φαω απο εκεί μπαν σύντομα.

Η φίλη δημιούργησε λογαριασμό πριν απο μια εβδομάδα για να βλέπει απο το κινητό της. Της είπα να βλέπει και στην τηλεόραση και για 2 μέρες μπορούσε να βλέπει κανονικά. Μετά της εμφάνισε το ίδιο μήνυμα.

Εννοείται προφανώς και στις δυο περιπτώσεις δεν έπαιζαν ταυτόχρονα και οι 2 συσκευες.

Μπαίνεις στον λογαριασμό σου στο gamsgo, πας στο "My subscriptions", πατάς εκεί που λέει Get login verification link - Not part of the household και σε 1' είσαι ΟΚ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

17 minutes ago, Angeldust said:

Μπαίνεις στον λογαριασμό σου στο gamsgo, πας στο "My subscriptions", πατάς εκεί που λέει Get login verification link - Not part of the household και σε 1' είσαι ΟΚ.

Θα το δοκιμάσω φίλε μου αργότερα. Ευχαριστώ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σας πέταξε; για ψαχτειτε...

εμένα με πεταξε, πηγα να το περάσω πάλι και δεν μου πριχωρουσε, μέχρι που μπλόκαρε, στην αναμονή τώρα για αύριο πάλι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 λεπτά πριν, naimore είπε

σας πέταξε; για ψαχτειτε...

εμένα με πεταξε, πηγα να το περάσω πάλι και δεν μου πριχωρουσε, μέχρι που μπλόκαρε, στην αναμονή τώρα για αύριο πάλι...

και σε εμενα το ιδιο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 3/9/2024 στις 4:41 ΜΜ, prefuse είπε

καπου τοσο 7-8€ βγαινει και απο τουρκια και ειναι μαλλον πιο απλή μέθοδος.

Δεν είναι πιο απλή.Μπορείς να πληρώσεις κανονικά με την κάρτα σου απλά ανοίγοντας ένα Vpn.Δουλεύει και με αμερικάνικες gift cards.You can use a gift card purchased in a different country as long as the gift card is in the same currency as your Netflix bill.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
33 minutes ago, vagmouk said:

Δεν είναι πιο απλή.Μπορείς να πληρώσεις κανονικά με την κάρτα σου απλά ανοίγοντας ένα Vpn.Δουλεύει και με αμερικάνικες gift cards.You can use a gift card purchased in a different country as long as the gift card is in the same currency as your Netflix bill.

θελει vpn που να υποστηριζει ip Νιγηρίας, το eneba ειναι γνωστό σε αρκετους και εμπιστο. Δεν γνωρίζω απο που μπορεις να προμηθευτείς gift card Netflix Νιγηρίας και νομίζω αρκετοί εδω μεσα, διορθωσέ με αν κανω λάθος. ευχαριστώ 

τι προμήθεια κρατάνε οι 4 συστημικές τράπεζες για τετοιες συναλλαγές απο Νιγηρία;

Επεξ/σία από prefuse
  • Haha 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, prefuse είπε

θελει vpn που να υποστηριζει ip Νιγηρίας, το eneba ειναι γνωστό σε αρκετους και εμπιστο. Δεν γνωρίζω απο που μπορεις να προμηθευτείς gift card Netflix Νιγηρίας και νομίζω αρκετοί εδω μεσα, διορθωσέ με αν κανω λάθος. ευχαριστώ 

τι προμήθεια κρατάνε οι 4 συστημικές τράπεζες για τετοιες συναλλαγές απο Νιγηρία;

Δεν είχα γράψει για Νιγηρία.Για Τζαμάικα είχα πει με Ηola vpn.Mε την τρέχουσα ισοτιμία βγαίνει στα 7.20 ευρώ το 4κ πακέτο.Και μπορεί να δουλέψει και με Αμερικάνικες gift cards που τις βρίσκεις παντού διαδικτυακά.

  • Like 1
  • Haha 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

36 minutes ago, vagmouk said:

Δεν είχα γράψει για Νιγηρία.Για Τζαμάικα είχα πει με Ηola vpn.Mε την τρέχουσα ισοτιμία βγαίνει στα 7.20 ευρώ το 4κ πακέτο.Και μπορεί να δουλέψει και με Αμερικάνικες gift cards που τις βρίσκεις παντού διαδικτυακά.

τοσο βγαινει και απο Ερντογάν χωρις vpn με eneba gift cards.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...