Προς το περιεχόμενο

Netflix μέσω Τουρκίας problem


Stelaras1993
Μετάβαση στην απάντηση Απαντήθηκε από Stelaras1993,

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
16 λεπτά πριν, manolis27 είπε

τωρα μιλας για το Gams απο οτι καταλβα. Για το Gams γνωριζω γιατι απο εκει εχω και γω νετφλιξ.

Εγω ρωτησα για το τουρκικο ποσο βγαινει και αν συμφερει οικονομικα καλυτερα απο το gamsgo.

Αααααα οκ σορρυ δεν καταλαβα :)    7-8 ειναι για ολο το πακετο με ολα τα προφιλ σε 4κ τον μηνα , αν θες πολλα προφιλ σιγουρα σε συμφέρει αλλο 3,60 για ενα και αλλο 7 για ολα :)  

Επεξ/σία από darkman
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Γνωμη μου, μιας και πολλοι μαζευονται που ψαχνουν συνδρομες στο gamsgo, γιατι δεν φτιαχνετε 4 ατομα μια συνδρομη να περασετε καρτες για ενα χρονο και να το πατε /4? Ρυθμιζει και αυτος που θα κανει το λογαριασμο τα emails για την επιβεβαιωση να προωθουνται αυτοματα ή φτιαχνετε ενα καινουριο μειλ που θα εχετε ολοι προσβαση γι αυτο το σκοπο. Και φθηνοτερα θα σας βγει και θα συνεννοηστε πιο ευκολα :)

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, GREG10ARIS είπε

Γνωμη μου, μιας και πολλοι μαζευονται που ψαχνουν συνδρομες στο gamsgo, γιατι δεν φτιαχνετε 4 ατομα μια συνδρομη να περασετε καρτες για ενα χρονο και να το πατε /4? Ρυθμιζει και αυτος που θα κανει το λογαριασμο τα emails για την επιβεβαιωση να προωθουνται αυτοματα ή φτιαχνετε ενα καινουριο μειλ που θα εχετε ολοι προσβαση γι αυτο το σκοπο. Και φθηνοτερα θα σας βγει και θα συνεννοηστε πιο ευκολα :)

μπορει να λεω και βλακιες αλλα νομιζω το share πεθανε.. εχω λογαριασμο το εχω δωσει σε 2-3 φιλους και πλεον τους πεταει απο τηλεοραση.. και οταν ζητανε κωδικο πεταει εμενα.. οταν μπαινω ξανα ζηταει κωδικο πεταει τους αλλους.. δν θα βγαινει ακρη.. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, pasxaliskar είπε

μπορει να λεω και βλακιες αλλα νομιζω το share πεθανε.. εχω λογαριασμο το εχω δωσει σε 2-3 φιλους και πλεον τους πεταει απο τηλεοραση.. και οταν ζητανε κωδικο πεταει εμενα.. οταν μπαινω ξανα ζηταει κωδικο πεταει τους αλλους.. δν θα βγαινει ακρη.. 

δηλαδη οταν εσυ βλεπεις νετφλιξ και θελει να μπει ο φιλοσ σου θα σε πεταξει καθως βλεπεις ή εννοεις οτι την επομενη φορα που θα θες να δεις θα σου ζητησει παλι να βαλεις οτι ταξιδευεις;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

38 λεπτά πριν, manolis27 είπε

δηλαδη οταν εσυ βλεπεις νετφλιξ και θελει να μπει ο φιλοσ σου θα σε πεταξει καθως βλεπεις ή εννοεις οτι την επομενη φορα που θα θες να δεις θα σου ζητησει παλι να βαλεις οτι ταξιδευεις;

εαν βαλει το κωδικο ενω βλεπω εγω με πεταει η τον πεταει 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ο  καθε ενας εχει το δικο του προφιλ  να φανταστω και οχι ενα προφιλ κοινο.

Περιεργο, στο gamsgo τουλαχιστον εμενα δεν με πεταξε ποτε ενω εβλεπα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

42 λεπτά πριν, manolis27 είπε

ο  καθε ενας εχει το δικο του προφιλ  να φανταστω και οχι ενα προφιλ κοινο.

Περιεργο, στο gamsgo τουλαχιστον εμενα δεν με πεταξε ποτε ενω εβλεπα.

ναι εχει ο καθενας το δικο του προφιλ.. τελος παντων δν ξερω.. π.χ. σε εναν αλλον φιλαρακι μου ποτε δν τον πεταξε και βλεπει κανονικα.. τι να πω.. εγω αρχισει να νομιζω επειδη εχουμε ιδιο παροχο .. η πολη ειναι μικρη επαρχια καποιους τους πεταξε 1 οχι .. τελος πατνων 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, pasxaliskar είπε

μπορει να λεω και βλακιες αλλα νομιζω το share πεθανε.. εχω λογαριασμο το εχω δωσει σε 2-3 φιλους και πλεον τους πεταει απο τηλεοραση.. και οταν ζητανε κωδικο πεταει εμενα.. οταν μπαινω ξανα ζηταει κωδικο πεταει τους αλλους.. δν θα βγαινει ακρη.. 

Μια τηλεοραση αφηνει σε καθε λογαριασμο, αν μπουν δυο γινεται αυτο που λες. Κινητα ταμπλετ κλπ κανονικα αφηνει. Και με το gamsgo το ιδιο θα ειναι φυσικα, δεν εχουν καποιο κολπο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Σε δική μου συνδρομή και σε μιας φίλης παρουσιαστηκε πρόβλημα με την συνδρομή gamsgo. 

Αγόρασα 3μηνη συνδρομή πριν ενα μήνα περίπου. Ολο αυτό το διάστημα έβλεπα κανονικά και απο υπολογιστή και απο το κινητό χωρίς κανένα πρόβλημα. Πριν λίγες μέρες μου εμφάνισε το μηνυμα οτι η συσκεύη δεν ανήκει στο Netflix λογαριασμό. Και απο τότε μόνο απο τον υπολογιστή μπορουσα να βλέπω.

Η λύση βρέθηκε με το να αγοραστεί φουλ πακέτο 4Κ απο την Νιγηρία. Ευελπιστώ να μην φαω απο εκεί μπαν σύντομα.

Η φίλη δημιούργησε λογαριασμό πριν απο μια εβδομάδα για να βλέπει απο το κινητό της. Της είπα να βλέπει και στην τηλεόραση και για 2 μέρες μπορούσε να βλέπει κανονικά. Μετά της εμφάνισε το ίδιο μήνυμα.

Εννοείται προφανώς και στις δυο περιπτώσεις δεν έπαιζαν ταυτόχρονα και οι 2 συσκευες.

Επεξ/σία από madboy
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, GREG10ARIS είπε

Μια τηλεοραση αφηνει σε καθε λογαριασμο, αν μπουν δυο γινεται αυτο που λες. Κινητα ταμπλετ κλπ κανονικα αφηνει. Και με το gamsgo το ιδιο θα ειναι φυσικα, δεν εχουν καποιο κολπο.

ε ναι ..μιλαμε για τα σταθερα που λεει το νετφλιξ κυνηγαει οχι τα φορητα.. τα φορητα τα αφηνει ..εννοειτε οτι μιλαμε για τηλεοραση νομιζα ηταν αυτονόητο 

ααααα επισης δν πεταει.. δοκιμασμενο με 3 παραλληλα τηλεορασης βλεπαμε.. 2 σπιτι +1 του φιλου μου που δν τον εχει πεταξει ακομα.. 

Επεξ/σία από pasxaliskar
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

34 λεπτά πριν, mclound είπε

Έχω κτλβ πως αν μπεις από app (κινητό ή tablet ή TV app) τότε σε πετάει. Αν μπεις με browser τότε σε αφήνει.

νομιζω και το κινητο και το ταμπλετ δν εχουν θεμα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 hours ago, madboy said:

Σε δική μου συνδρομή και σε μιας φίλης παρουσιαστηκε πρόβλημα με την συνδρομή gamsgo. 

Αγόρασα 3μηνη συνδρομή πριν ενα μήνα περίπου. Ολο αυτό το διάστημα έβλεπα κανονικά και απο υπολογιστή και απο το κινητό χωρίς κανένα πρόβλημα. Πριν λίγες μέρες μου εμφάνισε το μηνυμα οτι η συσκεύη δεν ανήκει στο Netflix λογαριασμό. Και απο τότε μόνο απο τον υπολογιστή μπορουσα να βλέπω.

Η λύση βρέθηκε με το να αγοραστεί φουλ πακέτο 4Κ απο την Νιγηρία. Ευελπιστώ να μην φαω απο εκεί μπαν σύντομα.

Η φίλη δημιούργησε λογαριασμό πριν απο μια εβδομάδα για να βλέπει απο το κινητό της. Της είπα να βλέπει και στην τηλεόραση και για 2 μέρες μπορούσε να βλέπει κανονικά. Μετά της εμφάνισε το ίδιο μήνυμα.

Εννοείται προφανώς και στις δυο περιπτώσεις δεν έπαιζαν ταυτόχρονα και οι 2 συσκευες.

Στέλνεις στο supports του Gamsgo και σε μια ώρα σου έχουν δώσει καινούριο account

9 hours ago, pasxaliskar said:

νομιζω και το κινητο και το ταμπλετ δν εχουν θεμα 

Ότι είναι κινητή συσκευή δεν βγάζει πρόβλημα. Έχω έναν ενδοιασμό για το αν ισχύει και στα pc/laptops γιατί θυμάμαι μόνο σε to/tv box να βγάζει το μήνυμα αυτό 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 3/9/2024 στις 11:49 ΠΜ, dimpapilas είπε

και πως το πληρωνουμε?

Θα βάλεις το nigerian vpn απ' το play store σε ngn ναιρα Νιγηρίας γίνεται η πληρωμή....με πειρεως κάρτα δέχεται κανονικά για το premium profil μου βγήκε 3.95 μαζί με το συναλαγμα

Screenshot_20240906-004552.png

Αυτό το vpn https://play.google.com/store/apps/details?id=free.unblock.proxy.tunnel.unlimited.turbo.vpnnigeria

Ολλα αυτά σε καινούργιο mail. Στείλε pm αν θες να σε βοηθησω

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, e1995kati είπε

Θα βάλεις το nigerian vpn απ' το play store σε ngn ναιρα Νιγηρίας γίνεται η πληρωμή....με πειρεως κάρτα δέχεται κανονικά για το premium profil μου βγήκε 3.95 μαζί με το συναλαγμα

...ισχυει αυτο?ποσες μερες το εχεις?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...