Προς το περιεχόμενο

Netflix μέσω Τουρκίας problem


Stelaras1993
Μετάβαση στην απάντηση Απαντήθηκε από Stelaras1993,

Προτεινόμενες αναρτήσεις

37 λεπτά πριν, eri77 είπε

Το kaspersky έχει Νηγιρια? Το express vpn και το ipvanish δεν έχουν 

Όχι δεν έχει, τώρα το είδα, αλλά μπερδεύτηκα κιόλας, συγγνώμη παιδιά, για το VPN είχα κατεβάσει από το PlayStore μια εφαρμογή που ήταν VPN μόνο για Νηγιρία.... Πωωωω μπέρδεμαααα 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Έκανα και εγώ δοκιμαστική συνδρομή μέσω Bullet Vpn που έχω αγοράσει lifetime σε προσφορά πριν κάτι χρόνια .

Επέλεξα το 4Κ πακέτο και μου κόστισε 3.98 ευρώ και 1 ευρώ κράτησε για συνάλλαγμα η Εθνική τράπεζα.

Την όλη διαδικασία την έκανα από το SmartPhone. Δεν βρήκα επιλογή για 3μηνο ή παραπάνω διάστημα. Θα κάνω άλλη μια αυτόματη ανανέωση σε ένα μήνα και θα δω αν φάω άκυρο από το Netflix.

Αν όχι υποθέτω μέσω υπολογιστή θα υπάρχει η επιλογή για αγορά 3μηνου πακέτου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, madboy είπε

Έκανα και εγώ δοκιμαστική συνδρομή μέσω Bullet Vpn που έχω αγοράσει lifetime σε προσφορά πριν κάτι χρόνια .

Επέλεξα το 4Κ πακέτο και μου κόστισε 3.98 ευρώ και 1 ευρώ κράτησε για συνάλλαγμα η Εθνική τράπεζα.

Την όλη διαδικασία την έκανα από το SmartPhone. Δεν βρήκα επιλογή για 3μηνο ή παραπάνω διάστημα. Θα κάνω άλλη μια αυτόματη ανανέωση σε ένα μήνα και θα δω αν φάω άκυρο από το Netflix.

Αν όχι υποθέτω μέσω υπολογιστή θα υπάρχει η επιλογή για αγορά 3μηνου πακέτου.

Ποτέ δεν ειχε το νετφλιξ 3μηνα πακετα, παντα μηνα μηνα γινοταν η ανανεωση.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 hours ago, GREG10ARIS said:

Ποτέ δεν ειχε το νετφλιξ 3μηνα πακετα, παντα μηνα μηνα γινοταν η ανανεωση.

Δικιο έχεις. Με μπέρδεψε γνωστό site που μοιράζεσαι με άλλους χρήστες συνδρομές Netflix και σου δίνει αυτή την δυνατότητα για αγορά 3μηνης συνδρομής.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 27/8/2024 στις 8:35 ΜΜ, poulinos είπε

κανας φιλος αν γινεται να παει

 

Στις 3/2/2024 στις 2:58 ΜΜ, Kostasaigio είπε

Καλησπέρα στους ειδικούς..μπορεί κάποιος να βοηθήσει και εμένα τον άσχετο με τα βήματα; Προσπαθώ να κάνω από εξωτερικό Netflix και κάποιες οδηγίες θα με βοηθούσαν..

Σου στέλνω pm

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα, 

Προσπαθώ να κάνω εγγραφή στο τη Νιγηρία και ενώ το vpn με δείχνει ότι συνδέθηκα εκεί οι τιμές που βλέπω είναι σε δολάρια!!!! Λέτε να μην πιάνει το  vpn? Το nord χρησιμοποιώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

26 λεπτά πριν, alexx είπε

Καλημέρα, 

Προσπαθώ να κάνω εγγραφή στο τη Νιγηρία και ενώ το vpn με δείχνει ότι συνδέθηκα εκεί οι τιμές που βλέπω είναι σε δολάρια!!!! Λέτε να μην πιάνει το  vpn? Το nord χρησιμοποιώ

Ναι θέμα Vpn είναι.Δοκίμασε με τα δωρεάν Hola vpn η Urban vpn με το browser extension τους.Από τα πληρωμένα αυτό που έχει καλό server Νιγηρίας που συνήθως δουλεύει είναι το Surfshark.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 λεπτά πριν, vagmouk είπε

Ναι θέμα Vpn είναι.Δοκίμασε με τα δωρεάν Hola vpn η Urban vpn με το browser extension τους.Από τα πληρωμένα αυτό που έχει καλό server Νιγηρίας που συνήθως δουλεύει είναι το Surfshark.

με το Urban βλέπω τιμές Νιγηρίας αλλά δεν περνάει η πληρωμή. Δοκίμασα ρεβο και Ν26.

Απο το getcheap έχει αγοράσει κανείς?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 hours ago, alexx said:

με το Urban βλέπω τιμές Νιγηρίας αλλά δεν περνάει η πληρωμή. Δοκίμασα ρεβο και Ν26.

Απο το getcheap έχει αγοράσει κανείς?

Λογικά Revo και Ν26 τις μπλοκάρει το Netflix, ούτε εμένα πέρασαν. Μου έχει πάρει κανονικά Eurobank χωρίς έξτρα προμήθεια

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 λεπτά πριν, e1995kati είπε

Μπορώ με τον λογαριασμό που είχα Τουρκία , να βάλω Νιγηρία ;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...