Προς το περιεχόμενο

Netflix μέσω Τουρκίας problem


Stelaras1993
Μετάβαση στην απάντηση Απαντήθηκε από Stelaras1993,

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 λεπτό πριν, StormGr είπε

Μου φαινεται εχει προβλημα το νετφλιξ;

Απο χτες το βραδυ με windscribe VPN προσπαθω να περασω μια turkish gift card 500TL και συνεχεια μου βγαζει οτι υπαρχει προβλημα και να προσπαθησω αργοτερα. An error occurred during gift redemption - please try again later.

Τις βάζεις απλά χωρίς VPN. 
 

15 ώρες πριν, modus7 είπε

Καλησπέρα εχω κανει λογαριασμο Netflix μεσω τουρκιας και gift card περιπου 15 μερες.Απο χτες καθε φορα που μπαινω με vpn με πεταει εξω και μου λεει οτι το password ειναι λαθος και με αναγκαζει να φτιαξω καινουριο συνεχεια.Εχει κανεις καμια ιδέα?συμβαινει και σε αλλους?

Ναι συμβαίνει και τελευταία πολύ έντονα, αν είσαι logged στις συσκευές όμως δεν υπάρχει πρόβλημα. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

1 λεπτό πριν, Billator είπε

Τις βάζεις απλά χωρίς VPN. 
 

Ναι συμβαίνει και τελευταία πολύ έντονα, αν είσαι logged στις συσκευές όμως δεν υπάρχει πρόβλημα. 

Οντως.... μολις το προσπαθησα χωρις VPN και περασε αμεσως.

Thanks!!!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, StormGr είπε

Μου φαινεται εχει προβλημα το νετφλιξ;

Απο χτες το βραδυ με windscribe VPN προσπαθω να περασω μια turkish gift card 500TL και συνεχεια μου βγαζει οτι υπαρχει προβλημα και να προσπαθησω αργοτερα. An error occurred during gift redemption - please try again later.

περνα τη χωρις vpn

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 15/6/2024 στις 11:13 ΜΜ, modus7 είπε

Καλησπέρα εχω κανει λογαριασμο Netflix μεσω τουρκιας και gift card περιπου 15 μερες.Απο χτες καθε φορα που μπαινω με vpn με πεταει εξω και μου λεει οτι το password ειναι λαθος και με αναγκαζει να φτιαξω καινουριο συνεχεια.Εχει κανεις καμια ιδέα?συμβαινει και σε αλλους?

 

Στις 16/6/2024 στις 2:18 ΜΜ, StormGr είπε

Μου φαινεται εχει προβλημα το νετφλιξ;

Απο χτες το βραδυ με windscribe VPN προσπαθω να περασω μια turkish gift card 500TL και συνεχεια μου βγαζει οτι υπαρχει προβλημα και να προσπαθησω αργοτερα. An error occurred during gift redemption - please try again later.

Μπηκα και εγω με vpn (εχω φτιαξει το acc στο netflix καμια 10αρια μερες). Οταν καταλαβαινει οτι έχεις vpn (fastestvpn αλλα και windscribe) σου βγαζει wrong password και δεν κανει reset! δοκιμασα να μπω χωρίς vpn και δούλεψε ελπιζω να μην εκανα το  geo restriction reset. Δοκιμασα επισης με ενα τρίτο vpn που μου έδωσε ο αδελφος μου και με incognito στο chrome και επαιξε κανονικα. Πιστεύω ότι φταιει ο vpn και όχι ο browser.

Επεξ/σία από marklar
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
18 λεπτά πριν, Stelaras1993 είπε

Έχουμε κανα λινκ για τις πιο φθηνές turkish gift cards? Τι στο καλο βγαινουν 9€ οι 200 λίρες . 10-11€ ο μηνας ειναι πολλα. 

Δεν συμφερουν οι 200. θα παρεις πιο πολλες λιρες για να εχεις value. 

 

Επεξ/σία από vaggos88
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

31 λεπτά πριν, vaggos88 είπε

Δεν συμφερουν οι 200. θα παρεις πιο πολλες λιρες για να εχεις value. 

 

Έβαλα απο turgame με 21 ευρω 3,μιση μηνες .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

για το eneba υπαρχει καποιο κουπονι; Εχει εξαφανιστει τελειως απ το allkeyshop βλεπω..

Edit: βρηκα με google search τον GGDtul1aho για -8%.

Με τον κωδικο ουσιαστικα αφαιρουνται οι φοροι της eneba και παιρνεις σχεδον οσο ιδια τιμη με ισοτιμια λιρας ευρω.

Επεξ/σία από GREG10ARIS
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, GREG10ARIS είπε

για το eneba υπαρχει καποιο κουπονι; Εχει εξαφανιστει τελειως απ το allkeyshop βλεπω..

Edit: βρηκα με google search τον GGDtul1aho για -8%.

Με τον κωδικο ουσιαστικα αφαιρουνται οι φοροι της eneba και παιρνεις σχεδον οσο ιδια τιμη με ισοτιμια λιρας ευρω.

Απο  turgame , 750 TL με 21,90 —- μισο ευρω πανω απο την κανονικη ισοτιμια

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 18/6/2024 στις 7:40 ΜΜ, GREG10ARIS είπε

22.63€ βγαινει με φορους

 

Και πάλι eneba είναι πιο φθηνό όσο υπάρχει το 10% έκπτωση, και αν εισαι και τυχερός μπορεί να πάρεις και κανένα πολύ πολύ καλό credit. 

image.png.cef774f9cb8565566247095bca0fc7a6.png

και αν πήγαινες στο πιο vfm (που αλλάζει προφανώς συνέχεια) βγαίνει και ακόμη πιο φθηνά

image.png.62728a812844e0ed18189d8d754a3b16.png

Το λέτε γενικά πολλοί αλλά ποτέ δεν βρήκα κάποιο site να είναι πιο φθηνό (τους τελευταίους  μήνες που με ενδιαφέρει) συγκριτικά με την eneba. Οκ εμένα με έχει χρυσώσει με τόσα credit (έπαιξα τζόκερ αλλά δεν :P ) αλλά σταθερά μπορείς κάτι να κερδίσεις και από τα promo και από τα points οπότε μαζί με αυτό το value που βγαίνει είναι πολύ μεγαλύτερο.

Επεξ/σία από Billator
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...