Προς το περιεχόμενο

Netflix μέσω Τουρκίας problem


Stelaras1993
Μετάβαση στην απάντηση Απαντήθηκε από Stelaras1993,

Προτεινόμενες αναρτήσεις

10 ώρες πριν, alexx είπε

Καλησπέρα, μπορώ να κάνω νέο λογαριασμο με vpn τουρκίας και να βάλω gift card? Δουλεύει ακόμα η το κόψαν?

Μπορεις απλα τον πρωτο μηνα θα μπαινεις μονο με vpn, μετα κανονικα

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

ξερω οτι θα με μισησετε πολλοι

αλλα παρακαλω τον BEZOS να βρει αμμεση λυση για τα παραθυρακια

(η εστω για να φανω πιο επιεικης)να επαναφερει την προτερα κατασταση

να σταματησω να διαβαζω αυτο το ποστ γιατι μου εχει γινει αρρωστια

ενω δεν εχω καν netflix!

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, ioannischr είπε

λλα παρακαλω τον BEZOS να βρει αμμεση λυση για τα παραθυρακια

Κάπου τα μπέρδεψες αδελφέ.Ο Bezos έχει την Amazon , καμία σχέση με το Netflix.Πάντως αν ενδιαφέρεσαι υπάρχουν και παραθυράκια για το Amazon prime video😁

  • Haha 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 hours ago, ioannischr said:

ξερω οτι θα με μισησετε πολλοι

αλλα παρακαλω τον BEZOS να βρει αμμεση λυση για τα παραθυρακια

(η εστω για να φανω πιο επιεικης)να επαναφερει την προτερα κατασταση

να σταματησω να διαβαζω αυτο το ποστ γιατι μου εχει γινει αρρωστια

ενω δεν εχω καν netflix!

και δεν στέλνεις καλύτερα στον BEZOS να σου στείλει κανα φάρμακο, ξόρκι ή να σου κόψει το ιντερνετ, οτι προτιμάς, για να μην εχεις πρόσβαση στο νήμα και να σου φύγει η αρρώστια; ενω δεν θα έχεις καν netflix! 😛

Επεξ/σία από prefuse
  • Haha 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εντάξει το Prime παλεύεται γιατί είναι φτηνό. Με το Disney να δούμε τι θα κάνουμε που θέλουν πάλι αύξηση 22% το χρόνο και λογικά κάποια στιγμή σύντομα θα περιορίσουν κι εκεί το sharing.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, vagmouk είπε

Κάπου τα μπέρδεψες αδελφέ.Ο Bezos έχει την Amazon , καμία σχέση με το Netflix.Πάντως αν ενδιαφέρεσαι υπάρχουν και παραθυράκια για το Amazon prime video😁

την πατησα οντως

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 ώρες πριν, alexx είπε

Καλησπέρα, μπορώ να κάνω νέο λογαριασμο με vpn τουρκίας και να βάλω gift card? Δουλεύει ακόμα η το κόψαν?

πριν 20 μερες που εκανα ναι δουλευε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, Lewnidas1995 είπε

Γιατί ακόμη παλεύεται με τις συνδρομές με vpn και δεν κάνετε απλά ένα stremio μαζί με real debrid?

Εγω εχω stremio+rd αλλα και μια συνδρομη νετφλιξ απο Τουρκια καβατζα να βρισκεται. Δε βγαινει και ιδιαιτερα ακριβη και ειναι σαφως πιο βολικη για τηλεορασεις.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
59 λεπτά πριν, GREG10ARIS είπε

Εγω εχω stremio+rd αλλα και μια συνδρομη νετφλιξ απο Τουρκια καβατζα να βρισκεται. Δε βγαινει και ιδιαιτερα ακριβη και ειναι σαφως πιο βολικη για τηλεορασεις.

κ εγω μια απο τα ιδια  :)

Επεξ/σία από dimpapilas
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Lewnidas1995 είπε

Γιατί ακόμη παλεύεται με τις συνδρομές με vpn και δεν κάνετε απλά ένα stremio μαζί με real debrid?

α) Γιατί οι μεγάλοι άνθρωποι δεν έχουν όλοι την γνώση να λειτουργούν το στρεμιο και β) δεν υποστηρίζει πολλές συσκευές και κάποιες που θεωρητικά τις υποστηρίζει στην πράξη είναι εντελώς δυσχρειστη (πχ τηλεοράσεις  Samsung)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 hours ago, Lewnidas1995 said:

Γιατί ακόμη παλεύεται με τις συνδρομές με vpn και δεν κάνετε απλά ένα stremio μαζί με real debrid?

Επίσης, δε θέλω το παιδί να ανοίγει και να έχει πρόσβαση ΣΕ ΟΛΟ ΤΟ ΥΛΙΚΟ. Το netflix μας έχει βολέψει σε αυτό το κομμάτι. Αλλά έκανα κι εγώ ένα rd account για δοκιμή και ήδη το προτείνω σε φίλους ...άτεκνους :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με το stremio έχεις πρόσβαση σε υλικό όπως με  κάποια add on του Κόντι? Γιατί έτσι κ αλλιώς έχω λογαριασμό real debrid  και να δοκιμάσω αν είναι έτσι 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
On 05/06/2024 at 18:42, Lewnidas1995 said:

Γιατί ακόμη παλεύεται με τις συνδρομές με vpn και δεν κάνετε απλά ένα stremio μαζί με real debrid?

Έχουμε stremio και RD αλλά το netflix είναι πιο εύχρηστο στις περισσότερες περιπτώσεις και έχει προφίλ που τουλάχιστον σε εμένα που μένω με 2 άτομα είναι must.

stremio βάζω μόνο αν δεν υπάρχει κάτι στο netflix (πχ αυτή την περίοδο βλέπω black sails και shameless) ή αν θέλω bluray remux για κάποια καινούρια ταινία ή true hd ήχο.

 

Netflix for convenience, stremio for quality + high res audio και φυσικά για ότι δεν έχει το netflix με λιγότερα λόγια.

Επεξ/σία από user2163
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα, είναι κανεις με Netflix εξωτερικού ανανέωση μόνο με δώρο κάρτες που μετά τον 1 μήνα VPN συνεχίζει για 2-3 μήνες να βλέπει χωρίς VPN? Και αν ναι. Ποιο πακέτο έχει. Family ή κανονικό;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...