Προς το περιεχόμενο

Apple Watch ultra


avacan23

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Με απλά λόγια large είναι για καρπό 19 εκ και πάνω ο medium 16-19εκ και ο small από 16 και κάτω. Ο χειρότερος σιλικόνης είναι ελαστικός. Ο πιο πρακτικός και όμορφος είναι ο alpine αλλά θέλει προσοχή γιατί ο γάντζος που κουμπώνει και τον κάνει πιο ασφαλές δεν πρέπει να είναι στη μέση στο κάτι μέρος του καρπού γιατί υπάρχει κίνδυνος όταν πχ γραφείς σε MacBook να το χαράξεις.. έχω δει φωτό για αυτό το λέω. Πάρτε μια μεζούρα και μετρήστε τον καρπό σας και πράξτε ανάλογα. Εγώ 100 ευρώ δε θα δινα για κανένα πάντως.. αν έβγαζε κανείς σε τιτάνιο εκτός της nomad που κοστίζει 250 ευρώ θα τα έδινα. Τέλος και ο spigen air fit και ο απλός sport loop της Apple που είναι με σιλικόνη μια χαρά κάνουν για κολύμπι και γυμναστική. 
στο βιντεο ο τύπος με το τατουάζ στα ελληνικά κάνει ένα καλό συγκριτικό 

 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 70
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Σήμερα μόλις το αγόρασα από Apple store Singapore, με το black/gray trail loop, πολύ λίγοι συνδυασμοί διαθέσιμοι τα marine out of stock και από τα alpine μόνο τα άσπρα ήταν διαθεσιμα. Πραγματικά το συγκεκριμένο γίνετε best seller!! 

Η τιμη στα €869.72 και την Τετάρτη που φεύγω θα πάρω πίσω από το αεροδρόμιο τον φόρο περίπου €50.

Από παλιά μου είναι γνωστό ότι εκτός ΗΠΑ η Σιγκαπούρη είναι η φθηνότερη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν μετά Κόπων και βασάνων μου ήρθε σήμερα !!! Για αρχή αν και Γερμανία δεν μου άρεσε ότι τα αυτοκόλλητα από το κουτί του ρολογιού ήταν κομμένα !!! Για 1000 ευρώ συσκευή δεν περίμενα κάτι τέτοιο !!! Στα της συσκευής τώρα είναι κόσμημα η αλήθεια είναι !!! Μου άρεσε για αρχή σκέφτομαι να βάλω την esim . Θέλω να δω διάρκεια μπαταρίας αν και είδα συγκριτικά !!! Θα δούμε !! Το λουράκι small δυστηχως !! Το ήξερα φυσικά αλλά έχω από το 7 !! Μόνο αυτό το μέγεθος έχει γρήγορη παράδοση !!! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, Just_travel_everywhere είπε

Λοιπόν μετά Κόπων και βασάνων μου ήρθε σήμερα !!! Για αρχή αν και Γερμανία δεν μου άρεσε ότι τα αυτοκόλλητα από το κουτί του ρολογιού ήταν κομμένα !!! Για 1000 ευρώ συσκευή δεν περίμενα κάτι τέτοιο !!! Στα της συσκευής τώρα είναι κόσμημα η αλήθεια είναι !!! Μου άρεσε για αρχή σκέφτομαι να βάλω την esim . Θέλω να δω διάρκεια μπαταρίας αν και είδα συγκριτικά !!! Θα δούμε !! Το λουράκι small δυστηχως !! Το ήξερα φυσικά αλλά έχω από το 7 !! Μόνο αυτό το μέγεθος έχει γρήγορη παράδοση !!! 

Εννοείται να βάλεις esim 

Μακάρι να μπορούσαμε και εμείς στην Ελλάδα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 18/10/2022 στις 3:02 ΠΜ, Dinos1973 είπε

Σήμερα μόλις το αγόρασα από Apple store Singapore, με το black/gray trail loop, πολύ λίγοι συνδυασμοί διαθέσιμοι τα marine out of stock και από τα alpine μόνο τα άσπρα ήταν διαθεσιμα. Πραγματικά το συγκεκριμένο γίνετε best seller!! 

Η τιμη στα €869.72 και την Τετάρτη που φεύγω θα πάρω πίσω από το αεροδρόμιο τον φόρο περίπου €50.

Από παλιά μου είναι γνωστό ότι εκτός ΗΠΑ η Σιγκαπούρη είναι η φθηνότερη.

Μόλις βρήκα (το τελευταίο) marine blue στο Apple Store στο Changi.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

spacer.png

΄Οσοι ειστε εξωτερικό σκεφτείτε και την προσφορά για 3 μηνεσ δωρεαν συνδρομή στο fitnnes app που με λίγα

βίντεο που είδα είναι πολύ καλή και ενω βλέπεις τα βίντεο των προπονήσεων στην τηλεόραση έχεις και live εικόνα στην τηλεοραση των κύκλων προπονησης

για εξτρα κίνητρο.

Η μπαταρία συνεχίζει να ειναι εξαιρετική και πραγματικά ο λόγος να ξεχνας τα λεφτά που έδωσες,,

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 ώρες πριν, Tasos19s είπε

Εννοείται να βάλεις esim 

Μακάρι να μπορούσαμε και εμείς στην Ελλάδα 

Από ότι κατάλαβα και από ότι είδα… Δεν μπορείς να βάλεις esim Που δεν είναι περασμένη στην συσκευή που έχει ζευγαρώσει με το ρολόι. Κάτι το οποίο εμένα δεν μου αρέσει καθόλου. Παρόλα αυτά επειδή τελικά βρήκα να παραγγείλω με μεγάλο λουράκι και λόγω ότι το βρήκαμε ανοιχτό κουτί θα το στείλω πίσω και τη Δευτέρα θα μου έρθει το καινούργιο επιτέλους

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Just_travel_everywhere είπε

Από ότι κατάλαβα και από ότι είδα… Δεν μπορείς να βάλεις esim Που δεν είναι περασμένη στην συσκευή που έχει ζευγαρώσει με το ρολόι. Κάτι το οποίο εμένα δεν μου αρέσει καθόλου. Παρόλα αυτά επειδή τελικά βρήκα να παραγγείλω με μεγάλο λουράκι και λόγω ότι το βρήκαμε ανοιχτό κουτί θα το στείλω πίσω και τη Δευτέρα θα μου έρθει το καινούργιο επιτέλους

Ήθελες να βάλεις διαφορετικό αριθμό μέσα; 
Ναι δουλεύει συνδυαστικά με το κινητό. Δεν είναι αυτόνομη σαν συσκευή 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Tasos19s είπε

Ήθελες να βάλεις διαφορετικό αριθμό μέσα; 
Ναι δουλεύει συνδυαστικά με το κινητό. Δεν είναι αυτόνομη σαν συσκευή 

Ήθελα να βάλω μια esim μόνο data !! Αλλά η apple εφόσον το νούμερο Αυτό δεν ύπαρχει στο iPhone το διαγραφεί το προφίλ !! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Just_travel_everywhere είπε

Ήθελα να βάλω μια esim μόνο data !! Αλλά η apple εφόσον το νούμερο Αυτό δεν ύπαρχει στο iPhone το διαγραφεί το προφίλ !! 

Βάλε την κανονική σου κάρτα 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, Tasos19s είπε

Βάλε την κανονική σου κάρτα 

 

Δεν μπορώ και δεν θέλω διότι για έξτρα κάρτα στο συμβόλαιο μου θέλει 10 ευρώ τ μήνα . Ενώ της γυναίκας που έχει 40 γίγα μπορώ να πάρω 8 κάρτες δωρεάν !! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 λεπτά πριν, Just_travel_everywhere είπε

Δεν μπορώ και δεν θέλω διότι για έξτρα κάρτα στο συμβόλαιο μου θέλει 10 ευρώ τ μήνα . Ενώ της γυναίκας που έχει 40 γίγα μπορώ να πάρω 8 κάρτες δωρεάν !! 

τέλος πάντων εσύ ξέρεις. μάλλον δεν υπάρχει λύση στο πρόβλημα σου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Tasos19s είπε

τέλος πάντων εσύ ξέρεις. μάλλον δεν υπάρχει λύση στο πρόβλημα σου

Και όμως . Σκέφτηκα θα το δοκιμάσω !! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

34 λεπτά πριν, Just_travel_everywhere είπε

Και όμως . Σκέφτηκα θα το δοκιμάσω !! 

Γερμανία δεν είπες ότι είσαι? δωρεάν δεν είναι η esim? μπορεις να την μεταφερεις απευθειας απο το κινητο στο ρολοι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Tasos19s είπε

Γερμανία δεν είπες ότι είσαι? δωρεάν δεν είναι η esim? μπορεις να την μεταφερεις απευθειας απο το κινητο στο ρολοι?

Γερμανία είμαι φίλε μου αλλά απ’ ό,τι έχω καταλάβει υπάρχει ένας περιορισμούς πρέπει το κινητό να έχει τον ίδιο αριθμό με αυτόν που θέλεις να βάλεις στο ρολόι αλλιώς δεν το δέχεται. Κι αν το δεχτεί το σβήνει αλλά επειδή έχω απεριόριστα κοστίζει 10 €

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...