Προς το περιεχόμενο

Insomnia Forumvision #2


mic2mic

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 ώρα πριν, MaXmaD είπε

Δεν σου βαζω αντιδραση γιατι δεν εχει εμοτικον με ανοιχτο το στομα! να ενα τετοιο: 😮

Δεν έχει εμοτικον αλλά έχει εμετικόν: 🤮

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 386
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Έχω μια απορία σε περίπτωση που κάποιος βάλει ίδιο τραγούδι με άλλον στο παιχνίδι τι γίνεται? αλλάζει κάποιο χρώμα το link ? βγαίνει καπνός ? χτυπάει...καμπανάκι? @mic2micτα φώτα σου παρακαλώ... Κάποιος άλλος που γνωρίζει πλιζ?:P

Καλός δεύτερος γύρος για όλους 

Επεξ/σία από ariadnimusiclover
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

χαχαχα οκ αυτό δεν το περίμενα......η μήπως θα έπρεπε...

Επεξ/σία από ariadnimusiclover
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, ariadnimusiclover είπε

Έχω μια απορία σε περίπτωση που κάποιος βάλει ίδιο τραγούδι με άλλον στο παιχνίδι τι γίνεται? αλλάζει κάποιο χρώμα το link ? βγαίνει καπνός ? χτυπάει...καμπανάκι? @mic2micτα φώτα σου παρακαλώ... Κάποιος άλλος που γνωρίζει πλιζ?:P

Δεν γίνεται τίποτα, παίζουν και τα δύο κανονικά. Το πρόγραμμα δεν θα μπορούσε να τα αναγνωρίζει παρά μόνο αν και τα δύο είχαν το ίδιο λινκ, αλλά θα μπορούσε να είναι το ίδιο τραγούδι με διαφορετικά links. Θα μπορούσε ένας από τους δύο παίκτες να υποχρεώνεται να αλλάξει τραγούδι (πχ αυτός που το τραγούδι του θα εμφανιστεί δεύτερο στη σειρά) και ο γύρος να ξανανεβαίνει, αλλά είναι τόσο σπάνια περίπτωση που δεν αξίζει ν'ασχολούμαστε. Αν και μια φορά είχε σχεδόν συμβεί.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, mic2mic είπε

Δεν γίνεται τίποτα, παίζουν και τα δύο κανονικά. Το πρόγραμμα δεν θα μπορούσε να τα αναγνωρίζει παρά μόνο αν και τα δύο είχαν το ίδιο λινκ, αλλά θα μπορούσε να είναι το ίδιο τραγούδι με διαφορετικά links. Θα μπορούσε ένας από τους δύο παίκτες να υποχρεώνεται να αλλάξει τραγούδι (πχ αυτός που το τραγούδι του θα εμφανιστεί δεύτερο στη σειρά) και ο γύρος να ξανανεβαίνει, αλλά είναι τόσο σπάνια περίπτωση που δεν αξίζει ν'ασχολούμαστε. Αν και μια φορά είχε σχεδόν συμβεί.

Άρα φαίνεται το ίδιο τραγούδι και μπορεί να ειδοποιηθεί κάποιος γιατί σε διαφορετική περίπτωση είναι σαν να ακυρώνεται η συμμετοχή τους αφού οι συμπαίχτες δεν θα ήξεραν σε ποιο να πρωτοβάλουν ψήφους..έχω την εντύπωση την αμυδρά ότι ίσως συμβεί φέτος κάτι μου λέει ελπίζω να το ένστικτό μου να βγει λάθος....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εντάξει, αν συμβεί... τότε ο δεύτερος παίκτης θα μου στείλει με pm άλλο τραγούδι και θα ενημερώσω τον γύρο.

Εμένα πάντως αν μου συνέβαινε να στείλει άλλος παίκτης το ίδιο τραγούδι με μένα, θα χαρακωνόμουν και θα πήγαινα να κλειστώ σε μοναστήρι. Ευτυχώς δεν υπάρχει καμμία τέτοια περίπτωση, ακόμη κι αν παίζω για 1000 χρόνια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Έχει συμβεί. Και φυσικά σε εμένα τυχαίνουν τα περίεργα συνήθως.

1 ώρα πριν, mic2mic είπε

Εμένα πάντως αν μου συνέβαινε να στείλει άλλος παίκτης το ίδιο τραγούδι με μένα, θα χαρακωνόμουν και θα πήγαινα να κλειστώ σε μοναστήρι. Ευτυχώς δεν υπάρχει καμμία τέτοια περίπτωση, ακόμη κι αν παίζω για 1000 χρόνια

Και κάτι μου λέει ότι ακριβώς την ίδια αντίδραση θα είχε και ο παίκτης που θα έβαζε το ίδιο κομμάτι με εσένα! 😋

Επεξ/σία από MrsPeel
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, mic2mic είπε

Εντάξει, αν συμβεί... τότε ο δεύτερος παίκτης θα μου στείλει με pm άλλο τραγούδι και θα ενημερώσω τον γύρο.

Εμένα πάντως αν μου συνέβαινε να στείλει άλλος παίκτης το ίδιο τραγούδι με μένα, θα χαρακωνόμουν και θα πήγαινα να κλειστώ σε μοναστήρι. Ευτυχώς δεν υπάρχει καμμία τέτοια περίπτωση, ακόμη κι αν παίζω για 1000 χρόνια.

Ευτυχώς....δε λες τίποτα 😂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ήρθα κι εγώ για τα συχαρίκια, η αργοπορημένη. 

Μπράβο, βρε Nova. Ήρθε η ώρα σου να λάμψεις. :D

 

Επεξ/σία από Mrs. Hyde
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το να ακούς τον γύρο είναι σα να διαβάζεις τη ροή ειδήσεων του enikos.gr:

 - Άστατος καιρός το ΣΚ. Δείτε πού θα βρέξει. Επίσης δείτε πού ΔΕΝ θα βρέξει.
 - Έκκληση για βοήθεια από οικογένεια παιδιού με σπάνια ασθένεια.
 - Εγκεφαλικά μοίρασε η Σάσα Βύζα στην εξωτική παραλία "Της Γριάς τα Παπάρια".
 - Πώς να μαγειρέψετε ένα πλούσιο δείπνο οκτώ πιάτων για 32 άτομα σε 10 λεπτά.
 - Θα κάνει πρόταση γάμου ο Αχμέντ στην Τζεμιλά; Όλα τα νέα για την δημοφιλή σειρά "Αμάν γιαβρούμ".
 - Αποκλειστικές φωτογραφίες του αιμοσταγούς δολοφόνου που τεμάχισε, έκαψε και έφαγε τη γιαγιά του.
 - Βαρυσήμαντες πολιτικές δηλώσεις: "Η εθνική κυριαρχία είναι αδιαπραγμάτευτη". 
 - Παύλος Μυτούσης, ο πλαστικός χειρουργός που θα σας δώσει τη μύτη των ονείρων σας. (<- χορηγούμενο)
 - 150000 νεκροί από το τσουνάμι στην Ινδονησία. Κινδυνεύει η Μύκονος;
 - 10 έξυπνα κόλπα για να ξεβουλώσετε την τουαλέτα σας από απόσταση.
 - Θρήνος στον Καυκαλιακό: Ο Κώστας Στραβοκάνης χτύπησε στον αστράγαλο και θα απουσιάσει από το ματς με τη Δόξα Πατρή.
 - Η αστυνομία κοντά στα ίχνη των αδίστακτων που βασάνισαν και σκότωσαν έγκυο κατσαρίδα.
 - Οι νέες δημιουργίες της σχεδιάστριας Άντζελας Μαριάντζελας που δεν αφήνουν τίποτα στη φαντασία. (<- χορηγούμενο)
 - Πώς να φτιάξετε μια θαυματουργή κρέμα προσώπου με τα αποφάγια της προηγούμενης μέρας.
 - Εκπληκτική προσφορά από την Real News: Διπλό CD με όλες τις μεγάλες επιτυχίες της Μαρίνας Κλαρίνου.
 - Ασυνείδητος οδηγός Ferrari χτύπησε 120χρονη και την εγκατέλειψε αβοήθητη στη μέση του δρόμου.
 - Μικρά μυστικά ομορφιάς από την Ουκρανία: Πώς να μείνετε φρέσκια και όμορφη ενώ βομβαρδίζεται η πόλη σας.
 - Ο λοιμωξιολόγος Νίκος Αρρωστιάρης προειδοποιεί: "Αργά ή γρήγορα όλοι θα πεθάνουμε".

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 13/10/2022 στις 6:23 ΜΜ, mic2mic είπε

Toν Οκτώβριο του 1964 o Jean-Paul Sartre κατέκτησε το βραβείο Nobel λογοτεχνίας αλλά αρνήθηκε να το παραλάβει και δεν έκανε δήλωση αποδοχής.

Τον Μάρτιο του 1973 ο Marlon Brando κατέκτησε το βραβείο Oscar αλλά αρνήθηκε κι αυτός να το παραλάβει και δεν παρέστη αυτοπροσώπως στην απονομή.

Τον Οκτώβριο του 2022 ο NOV κατέκτησε την πρώτη θέση στον πρώτο γύρο του Insomnia FMV#2 αλλά κι αυτός επίσης σνομπάρισε την διαδικασία και δεν έκανε καμμία δήλωση.

 

'Ολοι οι μεγάλοι άνδρες...!!!:D

Στις 15/10/2022 στις 10:06 ΜΜ, Mrs. Hyde είπε

Μπράβο, βρε Nova. Ήρθε η ώρα σου να λάμψεις. :D

Τί λες παιδάκι μου! Ο Νόβα λάμπει περισσότερο κι από φρεσκοπλυμένο λαμπόγυαλο, σε όλα τα παιχνίδια💊

  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...