Προς το περιεχόμενο

Logitech G502 Lightspeed Ασύρματο RGB Gaming Ποντίκι 57.9€ [ΤΕΛΟΣ]


Ntinaras

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ιστορικό χαμηλό.

Το έχω αυτό το ποντίκι, και είναι επικό.

https://www.skroutz.gr/s/19044114/Logitech-G502-Lightspeed-Ασύρματο-RGB-Gaming-Ποντίκι-25600-DPI-Μαύρο.html?event_price=57.9&from=account_notifications_price_drop

 

20190614112345_d077ef90.jpeg

Επεξ/σία από Ntinaras
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
22 λεπτά πριν, Ntinaras είπε

image.png.568651b915566bda736be9963c2fd00e.pngτέλος; ή πάτησε 5 αντι 8 στο numpad lol :P

Επεξ/σία από zygorito
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η logitech με τους διακόπτες που χρησιμοποιεί έχει σοβαρό πρόβλημα με double clicks, μετά από λίγο καιρό χρήσεις εμφανίζετε ελάττωμα και αντί για μονό click κάνει διπλό, οπότε πριν αγοράσετε ψαχτείτε.

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 ώρες πριν, Havik είπε

Η logitech με τους διακόπτες που χρησιμοποιεί έχει σοβαρό πρόβλημα με double clicks, μετά από λίγο καιρό χρήσεις εμφανίζετε ελάττωμα και αντί για μονό click κάνει διπλό, οπότε πριν αγοράσετε ψαχτείτε.

Οπτικούς τώρα φαίνεται να "ταρακουνηθηκαν" λόγω και του ανταγωνισμού και να έβαλαν στο τελευταίο φρέσκο release του ποντικιού G502X

https://www.logitechg.com/en-us/products/gaming-mice/g502-x-plus-wireless-lightforce.910-006169.html

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 2/10/2022 στις 12:59 ΜΜ, Havik είπε

Η logitech με τους διακόπτες που χρησιμοποιεί έχει σοβαρό πρόβλημα με double clicks, μετά από λίγο καιρό χρήσεις εμφανίζετε ελάττωμα και αντί για μονό click κάνει διπλό, οπότε πριν αγοράσετε ψαχτείτε.

Δεν είχα ποτέ τέτοιο θέμα και είχα - έχω G502 - G903 - Pro X Superlight.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 λεπτά πριν, Armoral είπε

Δεν είχα ποτέ τέτοιο θέμα και είχα - έχω G502 - G903 - Pro X Superlight.

Αυτό θα έλεγα και γω,αν και 5% ναχει θέμα μπορεί να μην σου τύχει προσωπικά αλλά είναι πολύ.

 

Εγώ είχα θέμα 2 φορές πάντως με την ροδέλα της Logitech, βολεύει παρά πολύ το κλείδωμα ξεκλείδωμα και μου λείπει πάντα όταν πιάνω ποντίκι που δεν τοχει,αλλά είναι ο μόνος λόγος που έχω χρειάστηκε να αλλάξω ποντίκι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, Armoral είπε

Δεν είχα ποτέ τέτοιο θέμα και είχα - έχω G502 - G903 - Pro X Superlight.

Εγώ πάλι είχα θέμα με το G500 ( omron D2F-01F ) και αργότερα με το G604 το οποίο χρησιμοποιούσα ελάχιστα, τώρα προφανώς δεν είναι όλα τα ποντίκια σάπια αλλά πριν αγόραζα ξανά logitech θα το έψαχνα πολύ παραπάνω.

----

Το κλείδωμα και το ελεύθερο με βολεύει και εμένα πολύ, όπως και τα τουλάχιστον 3 κουμπιά στο πλάϊ, επίσης αν έβγαλε με οπτικούς τότε μάλιστα! έχω το πληκτρολόγιο Bloody B930 και μηχανικούς δεν ξανά ακουμπάω με τίποτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
6 hours ago, Havik said:

Εγώ πάλι είχα θέμα με το G500 ( omron D2F-01F ) και αργότερα με το G604 το οποίο χρησιμοποιούσα ελάχιστα, τώρα προφανώς δεν είναι όλα τα ποντίκια σάπια αλλά πριν αγόραζα ξανά logitech θα το έψαχνα πολύ παραπάνω.

----

Το κλείδωμα και το ελεύθερο με βολεύει και εμένα πολύ, όπως και τα τουλάχιστον 3 κουμπιά στο πλάϊ, επίσης αν έβγαλε με οπτικούς τότε μάλιστα! έχω το πληκτρολόγιο Bloody B930 και μηχανικούς δεν ξανά ακουμπάω με τίποτα.

Αλλη εποχη το γ500. Μη συγκρινεις τοτε. Εχει 10μ διακοπτες που με πολυ χρηση τα φτανεις σε 3 χρονια.

Το g pro ειναι θεμα στις παλλιες παρτίδες γτ ειχαν λαθος διακοπτες για τα βολτ του ποντικιου. Στις καινουριες παρτηδες το διορθώσανε. Το ιδιο και με τ γ502 σουπερ. Δεν εχει θεμα με doubleclick.

Εχεις εμπειρια απο τη χειρότερή μαρκα περιφεριακων και βγαζεις συμπερασμα για ολατα μηχανικα? Λογικη περιπατο.

Επεξ/σία από mp44christos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 ώρες πριν, mp44christos είπε

Εχεις εμπειρια απο τη χειρότερή μαρκα περιφεριακων και βγαζεις συμπερασμα για ολατα μηχανικα? Λογικη περιπατο.

.... το να κρίνεις τόσο γρήγορα μάλλον είναι το αστείο, έχω αλλάξει 4 πληκτρολόγια με κουμπάκια που τα πάταγες και δεν καταχωριζόταν το γράμμα/αριθμός, οπότε ναι. είμαι retro λάγνος σε πολλά 2D games αλλά sorry στα της τεχνολογία δεν είμαι, οι οπτικοί διακόπτες είναι κατά πολύ ανώτεροι.

Επεξ/σία από Havik
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Ntinaras είπε

10-30 μερες. Ε μεχρι να ερθει θα εχουμε BF οποτε θα παιξει απο κανα πιο γνωστο μαγαζακι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 3/10/2022 στις 5:38 ΜΜ, Armoral είπε

Δεν είχα ποτέ τέτοιο θέμα και είχα - έχω G502 - G903 - Pro X Superlight.

Είναι και θέμα χρήσης υποθέτω, εγώ είχα το πρόβλημα σε G903 και G203 μέσα σε 2 χρόνια. Ένα Pro wireless που είχα πάρει μαζί και το έχω στο σαλόνι οπότε το χρησιμοποιώ λίγο είναι μια χαρά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...