Προς το περιεχόμενο

Καιρικά v2


Thresh

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδιά τι 'ταν αυτό; Πριν κάνα μισάωρο σκάει μία βροχή να μη βλέπω στα 2 μέτρα, κεραυνοί που δε πρόφταινε να σβήσει το φως από τον ένα και να πέφτει ο επόμενος, ρεύμα γιοκ, έξω συναγερμοί κ' σκύλοι να φωνάζουν, οι γάτες οι δικές μου να 'χουν φάει τη φρίκη της ζωής τους (κρύφτηκαν) και ταυτόχρονα με παίρνει τηλέφωνο ένας scammer από τη Sri Lanka!

Λέω πάει, η αποκάλυψη, ο Αρμαγεδδών, οι εξωγήινοι, κάτι γίνεται. 

Δε κάνω πλάκα για τον scammer! :lol:

image.jpeg.237cce8c55d81870a52d12d7c466bb30.jpeg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Just now, Haldol said:

Παιδιά τι 'ταν αυτό; Πριν κάνα μισάωρο σκάει μία βροχή να μη βλέπω στα 2 μέτρα, κεραυνοί που δε πρόφταινε να σβήσει το φως από τον ένα και να πέφτει ο επόμενος, ρεύμα γιοκ, έξω συναγερμοί κ' σκύλοι να φωνάζουν, οι γάτες οι δικές μου να 'χουν φάει τη φρίκη της ζωής τους (κρύφτηκαν) και ταυτόχρονα με παίρνει τηλέφωνο ένας scammer από τη Sri Lanka!

Λέω πάει, η αποκάλυψη, ο Αρμαγεδδών, οι εξωγήινοι, κάτι γίνεται. 

Δε κάνω πλάκα για τον scammer! :lol:

image.jpeg.237cce8c55d81870a52d12d7c466bb30.jpeg

λάθος ήταν το σκαμ. δε θέλει και πολύ η Σρι Λανκα για  Στα Ματα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Κατά τις 7 και το απόγευμα επέλεξα να βγω να κάνω κάποιες αγορές και παραλαβή μιας παραγγελίας, είχε σταματήσει η δεύτερη καταιγίδα που έγινε στις 5-6 και λέω δεν θα ρίξει άλλο. Ήρθε η τριτη καταιγίδα λίγο αφότου είχα φύγει από το σπίτι, λέω ας συνεχισω και ίσως να μην είναι τόσο δυνατή όσο πριν. Τελικά ήρθα σπίτι μετά από 1 και παραπανω ώρα σαν να έχω κάνει βουτιά σε λίμνη με τα ρούχα, η ομπρελα σχεδόν άχρηστη, κλασσικά η Αθήνα με διασταύρωσεις πλυμμηρισμενες, δρόμους να κατεβαίνουν μικρές νεροποντες, κάτι νερά να πέφτουν σαν καταρράκτης από χαλασμένες και τρύπιες υδρορροές πολυκατοικιων. Τωρα κοιτάω να στεγνώσω ρούχα και παπούτσια στον αφυγραντηρα και με το πιστολάκι. Γυρνώντας έρχεται και το μήνυμα από το 112 και σταμάτησε εντελώς η καταιγίδα. 

Έπρεπε να είχα κανένα αδιάβροχο παπουτσι gorerex σαν αυτά του poulinos. Να μην μπαίνει σταγωνα και να μην γλιστράει. Η Αθήνα εντελώς ακατάλληλη να την κυκλοφορείς ως πεζός ακόμα και με βροχή μικρότερης έντασης. 

Επεξ/σία από Basilhs23___
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Menelaos83 είπε

Αρχισαν τα αστραποβροντα παλι, παμε για ακομα ενα γυρο....

Μεσα από το στόμα μου το πήρες. 

Οπως ακριβώς έγινε και με τα τρία προηγούμενα μέτωπα, πάμε για ακόμα ένα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, Basilhs23___ είπε

Μεσα από το στόμα μου το πήρες. 

Οπως ακριβώς έγινε και με τα τρία προηγούμενα μέτωπα, πάμε για ακόμα ένα. 

Το καλο ειναι οτι δεν ειναι συνεχομενο αλλιως θα ειχαμε σοβαρο προβλημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο καιρός έκλεισε από όσο βλέπω. Φορτώνει ο Σαρωνικός και κλείνει και ο Υμηττός.

Ετοιμαστείτε για ένα 2ωρο καλό τουλάχιστον. Τα μοντέλα λένε μέχρι και τις 6 το πρωί.

Εδω που είμαι έχει γίνει ντισκοτέκ η φάση με φωτορυθμικά και στρόμπο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το κακό είναι ότι βλέπω να τραβάει μέχρι αργά το πρωί που θα είμαστε στους δρόμους.

1 λεπτό πριν, greekfragma είπε

Τα μοντέλα λένε μέχρι και τις 6 το πρωί.

Μακάρι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η νύχτα έγινε μέρα. χαμογελάστε να δείτε και το "πουλάκι".

Τρομερή ένταση και αέρας και πολλά κεραυνικά. Η μπούκα ήταν πολύ γερή, πιο γερή από τις προηγούμενες. Νομίζω οτι θα έχουμε πολλά προβλήματα μέχρι αύριο το πρωί στην Αθήνα.

Αυτή τη στιγμή ρίχνει κανονική κουρτίνα.

 

373261748_840038897824883_5973077166598127856_n.jpg

τέτοιο κεραυνικό έχω πολλά χρόνια να θυμηθώ Αθήνα.

έχει κατέβει ο Θορ και πίνει καφέ στον Υμηττό. δεν έχω άλλη εξήγηση. δεν έχω ξαναδεί τέτοιο πράγμα 20χρόνια στην Αθήνα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Just now, lasithi12 said:

παιδια μιλάμε για τρελους κεραυνους. νομιζω εσκασε εδω ενας κοντα....

Vine Wtf GIF

 

 

να στο θέσω αλλιώς. Νότια Προάστεια-Υμηττό γλιτώσαμε από ΕΝΑΝ στους 1000 που πέφτουν εδώ και 1ώρα σερί παντού γύρω πάνω αριστερά δεξιά πλαγίως, ανάποδα, παράλληλα και σε 4 διαστάσεις!

2 minutes ago, *nenya* said:

ΘΑ ΠΕΘΑΝΟΥΜΕ ΟΛΟΙ!!!

μη του δίνεις σημασία του Θορ. Κάνει ψυχολογικό πόλεμο

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομίζω είναι παρόμοιας έντασης με την δεύτερη καταιγίδα που έριξε σήμερα στην Αθήνα, αυτή τώρα είναι η τέταρτη. Φαίνεται ότι τα σύννεφα φεύγουν μετά από 1-2 ώρες και είτε επιστρέφουν από το ίδιο σύστημα είτε από άλλο σύστημα. Από κεραυνούς έγινε χαμός. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...