Προς το περιεχόμενο

Καιρικά v2


Thresh

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

0 βαθμοι στο Χαλανδρι,το εχει στρωσει κανονικα,αρκετο χιονι παντου(20 ποντοι),αλλα προς το παρον αν θες να κινηθεις μπορεις εχει πατημενο χιονι απο τα αμαξια.Αν ερθει δευτερο κυμα τοτε θα γινει χαμος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μια χαρα το εχει στρωσει εδω παντου

τελικα ξεφυγα χθες με "δεν εχω παρει παραπανω χαπια για την Δευτερα και δεν ξερω αν θα μπορω να πω σπιτι" οποτε χθες μεσημερι ανεβηκα προς τα πανω και τωρα απολαμβανω με ζεστο καφεδακι και "τηλεργασια"

image.png.021c5b6917cba60200a2a9267476d64b.png

 

Ξεκίνησε στις 04 περιπου και εριχνε ασταμάτητα μεχρι 09. Τωρα εχει καθαρισει πολυ ο ουρανος εχει ηλιο οποτε δεν ξερω ποσο θα κρατησει, αν και εχουν πει για δευτερο και τριτο κύμα ή αυτο ηταν το τριτο κυμα αφου τα αλλα πηγαν για βρουβρες;

Επεξ/σία από great
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, GoMaR είπε

Εγω απολαμβανη τον Ηλιο στην ηλιολουστη Καλλιθεα 😂

Καλημέρες από τον καλοκαιρινό ηλιολουστο επίσης, Πειραιά!😆(καταραμένος τόπος για χιόνι)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, great είπε

Μια χαρα το εχει στρωσει εδω παντου

τελικα ξεφυγα χθες με "δεν εχω παρει παραπανω χαπια για την Δευτερα και δεν ξερω αν θα μπορω να πω σπιτι" οποτε χθες μεσημερι ανεβηκα προς τα πανω και τωρα απολαμβανω με ζεστο καφεδακι και "τηλεργασια"

image.png.021c5b6917cba60200a2a9267476d64b.png

 

Ξεκίνησε στις 04 περιπου και εριχνε ασταμάτητα μεχρι 09. Τωρα εχει καθαρισει πολυ ο ουρανος εχει ηλιο οποτε δεν ξερω ποσο θα κρατησει, αν και εχουν πει για δευτερο και τριτο κύμα ή αυτο ηταν το τριτο κυμα αφου τα αλλα πηγαν για βρουβρες;

Τι θεα εχεις εκει ρε μπαγασα…

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, azazil1190 είπε

Καλημέρες από τον καλοκαιρινό ηλιολουστο επίσης, Πειραιά!😆(καταραμένος τόπος για χιόνι)


Ναι ρε γμτ. Εντωμεταξυ μεσα απο απο το quote σου ειδα και πως το εγραψα.  χαχαχα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάποιες περιοχές μέσα στην Αττική, παραδοσιακά τρώνε το "πολύ" χιόνι. Οκ δεν ήμαστε και Ιπποκράτειος Πολιτεία, αλλά και εμείς στη Σταμάτα δε πάμε τρομερά πίσω! 😛

xioni.jpg.d3fcb59abc5b04eb85638146304e2be6.jpg

Εσωτερικά ήμαστε καλά. Το air-condition δε μπορεί να κρατήσει από μόνο πάνω από 19°C λόγω του ότι παγώνει η εξωτερική και κάθε λίγο κάνει defrost, οπότε το "χάνω" για λίγα λεπτά, αλλά επιστράτευσα και κάτι χοντροκούτσουρα στο τζάκι και το 'χω κάνει κόλαση!

:D

54 λεπτά πριν, fommof είπε

signal-2023-02-06-091242_002.jpeg.d873ed0114ab39a8c5bf0c4fc5e77bdf.jpeg

Τι 12.5ºC εσωτερική άνθρωπέ μου; Πειράματα κρυογονικής κάνεις; :P

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Swimmer21 είπε

Προς το μεσημέρι θα μπει νέο κύμα χιονόπτωσης.

Οντως? Ανοιξε πολυ ο καιρος και μου φαινεται απιθανο

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 λεπτά πριν, Αλεξανδρος A.92 είπε

Οντως? Ανοιξε πολυ ο καιρος και μου φαινεται απιθανο

Ο καιρός ανοίγει και κλείνει στο μισάωρο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...