Προς το περιεχόμενο

Καιρικά v2


Thresh

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 λεπτά πριν, liakjim είπε

Χμμμ και Πειραιά 19 έδειχνε εκείνη την ώρα !

Ή που τα δικά μου θερμόμετρα είναι ότι να ναι ή με τα δικά τους κάτι γίνεται 🤣

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

5 λεπτά πριν, AristidisZ είπε

Χμμμ και Πειραιά 19 έδειχνε εκείνη την ώρα !

Ή που τα δικά μου θερμόμετρα είναι ότι να ναι ή με τα δικά τους κάτι γίνεται 🤣

Το ίδιο έγραψε και ένας σταθμός στο weatherunderground ο οποίος είναι στα 400μ από μένα

image.png.d297b58c8f653dfb0411f32e4981de04.png

και παρόμοια θερμοκρασία έδειξε το δικό μου θερμόμετρο :

image.png.b280003496364399bcb71a8f15cb7e64.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γενικώς παμε κατα διαόλου νομίζω

και εδω χθες 17 εδειχνε και σημερα το ιδιο αλλα εχει αερα νοτιά 4b και εξω κρυώνεις σχετικά. Το βραδυ εβρεξε παντως.

Το μοναδικο που θυμιζει χειμωνα νομιζω ειναι κατι λαμπακια που βαλαμε χθες γυρω απο το τζακι που νομιζω οτι θα το χτίσω ή θα βαλω καναν server Μεσα για να εχει και εξαερισμο απο πάνω σαν Computerroom

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, great είπε

γενικώς παμε κατα διαόλου νομίζω

και εδω χθες 17 εδειχνε και σημερα το ιδιο αλλα εχει αερα νοτιά 4b και εξω κρυώνεις σχετικά. Το βραδυ εβρεξε παντως.

Το μοναδικο που θυμιζει χειμωνα νομιζω ειναι κατι λαμπακια που βαλαμε χθες γυρω απο το τζακι που νομιζω οτι θα το χτίσω ή θα βαλω καναν server Μεσα για να εχει και εξαερισμο απο πάνω σαν Computerroom

Το τζάκι σκοτώνει την υγρασία πάντως (αν καταφέρεις να το ανάψεις με 90% υγρασία)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, AristidisZ είπε

Το τζάκι σκοτώνει την υγρασία πάντως (αν καταφέρεις να το ανάψεις με 90% υγρασία)

+1
Χτες βράδυ εξωτερική θερμοκρασία 15 βαθμοί και μας ρήμαξε ο αέρας τα ξημερώματα , άναψα τζάκι "στο ρελαντί" απλά και μόνο γιατί σε λίγο θα έβλεπα ψάρια να κολυμπάνε στο σαλόνι...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

https://www.lamiareport.gr/index.php/topika/item/243029-erxetai-spania-thermi-eisvoli-pro-ton-xristougennon-exei-symvei-treis-fores-apo-to-1963

Ακομα και Φλωρινα, Παρασκευη και Σαββατο δινει 17-18 μεγιστες, και απο Κυριακη 13 και Δευτερα 8.

ΚΟΥΡΑΣΕΣ. ΘΕΛΩ ΧΙΟΝΙ

Επεξ/σία από SabotazNic
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, SabotazNic είπε

https://www.lamiareport.gr/index.php/topika/item/243029-erxetai-spania-thermi-eisvoli-pro-ton-xristougennon-exei-symvei-treis-fores-apo-to-1963

Ακομα και Φλωρινα, Παρασκευη και Σαββατο δινει 17-18 μεγιστες, και απο Κυριακη 13 και Δευτερα 8.

ΚΟΥΡΑΣΕΣ. ΘΕΛΩ ΧΙΟΝΙ

Πάρε όσο χιόνι θες.Αθήνα ας βρέξει, ας φυσήξει, ας κάνει 0 βαθμούς. 😄

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

56 λεπτά πριν, dtk-386 είπε

Εγώ τον απολαμβάνω τον καιρό. Ελληνικός χειμώνας επιτέλους χωρίς χιόνια και παγωνιές. 

Ελληνικός χειμώνας είναι και της Φλώρινας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
14 λεπτά πριν, Ison_ είπε

Ελληνικός χειμώνας είναι και της Φλώρινας.

Δεν θα μπω στο χειμωνάκηδες vs καλοκαιράκηδες. Εγώ κοιτάω το πορτοφόλι μου πρωτίστως. Τα γραφικά ψοφόκρυο και χιόνι εγώ τα ξεπέρασα. Δεν είμαι γυμνασιόπαιδο. 

Επεξ/σία από dtk-386
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

27 λεπτά πριν, dtk-386 είπε

Δεν θα μπω στο χειμωνάκηδες vs καλοκαιράκηδες. Εγώ κοιτάω το πορτοφόλι μου πρωτίστως. Τα γραφικά ψοφόκρυο και χιόνι εγώ τα ξεπέρασα. Δεν είμαι γυμνασιόπαιδο. 

Πες τα Χρυσόστομε!

Χιόνια και ζέστες καλοκαιριού είναι για να τα απολαμβάνουν παιδιά, πλούσιοι και ταυτόχρονα άεργοι. ΌΛΕΣ οι υπόλοιπες δημογραφικές και πληθυσμιακές ομάδες, δεινοπαθούν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...