Προς το περιεχόμενο

Τέλος οι κάρτες γραφικών για την EVGA εξαιτίας της...Nvidia


nchatz

Προτεινόμενες αναρτήσεις

20 ώρες πριν, lofi είπε

Μάλλον έχεις περιορισμένη αντίληψη…για να καταλάβεις βασικά πράγματα, κρατά την 4 έτη και καλή τύχη στην infoquest 😂😂

Πρωτα λεω οτι εχω advance εβγα εγγυηση...
Μετα λεω οτι εχω κρατησει και την καρτα αντικαταστασης...
Υστερα μου ανοιξε καποιος τα ματια για το πως λειτουργουσε το extend warranty της εβγα...
Μολις καταλαβα την παπατζα μου, αρχισα να τα μαζευω για msrp για lockdown κλπ πιπιζες.
Aλλα μου φταινε και τα καθαρα 4 χρονια εγγυηση της Aorus, γιατι την δινει η Gigabyte μεσο επισημου εκαστοτε αντιπροσωπου στην Ελλαδα κι οχι μια-δυο βδομαδες πηγαινε ελα απο το branch της εβγα ευρωπης.
 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 107
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

2 ώρες πριν, JimmPapadim είπε

Πρωτα λεω οτι εχω advance εβγα εγγυηση...
Μετα λεω οτι εχω κρατησει και την καρτα αντικαταστασης...
Υστερα μου ανοιξε καποιος τα ματια για το πως λειτουργουσε το extend warranty της εβγα...
Μολις καταλαβα την παπατζα μου, αρχισα να τα μαζευω για msrp για lockdown κλπ πιπιζες.
Aλλα μου φταινε και τα καθαρα 4 χρονια εγγυηση της Aorus, γιατι την δινει η Gigabyte μεσο επισημου εκαστοτε αντιπροσωπου στην Ελλαδα κι οχι μια-δυο βδομαδες πηγαινε ελα απο το branch της εβγα ευρωπης.
 

Να σε καλααααα που μου άνοιξες τα μάτια άνθρωπε μου!!! Καλά να είσαι, επιτελείς κοινωνικό έργο εύγε ! Κρατά την γνώμη σου και τα 4 χρόνια της gigabyte για τον εαυτό σου και όλα καλά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, lofi είπε

Να σε καλααααα που μου άνοιξες τα μάτια άνθρωπε μου!!! Καλά να είσαι, επιτελείς κοινωνικό έργο εύγε ! Κρατά την γνώμη σου και τα 4 χρόνια της gigabyte για τον εαυτό σου και όλα καλά.

Ετσι απο απλη περιεργεια... Ποια καρτα εκανες αλλαγη??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...