Προς το περιεχόμενο

Επίσημη η σειρά Mate 50 της Huawei με αρκετές τεχνολογικές καινοτομίες


nchatz

Προτεινόμενες αναρτήσεις

8 ώρες πριν, tsarouc είπε

Δεν το έγραψα να το διαβάσουν αυτοί. Σε σένα απευθυνόμουν. Σε παρακολουθώ καιρό... 🕶️

Σχεδόν? Τους είχε κάνει να τρέχουν και να μην φτάνουν. Και να σου πω κάτι? Μακάρι να αντέξουν και άλλο και κάποια στιγμή να δούμε μια ανακωχή γιατί είναι κρίμα τόση ποιότητα να πάει χαμένη. Ανάθεμα τον περούκα

Σχεδόν? Τους είχε κάνει να τρέχουν και να μην φτάνουν. Και να σου πω κάτι? Μακάρι να αντέξουν και άλλο και κάποια στιγμή να δούμε μια ανακωχή γιατί είναι κρίμα τόση ποιότητα να πάει χαμένη. Ανάθεμα τον περούκ

Από την ημέρα που έφυγε ο περούκας, η κοινωνία της Αμερικής διαλυεται, η εγκληματικότητα στα ουράνια....... 

*Αν με παρακολουθείς παίζει να βελτιώθεις και λίγο ως ανθρωπος.... 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, pkjunior είπε

1.000.000 ρεκόρ προκρατησεων πριν απο την επισημη ανακοινωση. 😮

Καλα, σε κάθε ανακοίνωση έτσι λένε και στο τέλος οι πωλήσεις μετά βίας αγγίζουν τριψήφιο νούμερο…

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
19 ώρες πριν, tsarouc είπε

Το παλεύουν πάντως τους το αναγνωρίζω. Βασικά δεν το παλεύουν απλά...δε χαμπαριάζουν στην κυριολεξία!

Τι να πω. Πάντως όσο σκληρό και ποιοτικό και αν είναι, όσο καλή κάμερα και αν έχει δίχως 5G και GMS το 90% των καταναλωτών δεν το πλησιάζουν. 

Οκ 5G..για την ωρα δεν εχει πρακτικη εφαρμογη μιας κ πινει την μπαταρια νερο κ η καλυψη ειναι μια "κεραια" στον πειραια μια στο αεροδρομιο κ μια στο κεντρο..Ειναι ενα feature που απλα παιζεις λιγο οταν εχεις τσαμπα δεδομενα με το speedtest κ μετα ξαναγυρνας στο 4G.Δε το θεωρω τροχοπεδη για μια συσκευη δηλαδη στην καθημεριινη της χρηση που σενδιαφερει η αυτονομια κυριως κ εδω εχει κανει αλματα.

GMS..Για τον μεσο χρηστη πουχει viber insta fb messenger και μειλ δε θα του λειψει κατι..μιας κ τα κατεβαζει κανονικα χωρις πατεντες απτο store τους η απτο apk pure η Gspace στη τελικη.Τραπεζες? ολες κανονικα απτο store τους.

Cloud backup στο δικο τους,η τοπικο backup με τη σουιτα huawei κ μεταφερεις επαφες μηνυματα απο παλια σε νεα κ τουμπαλιν η με το phone clone κλπ..Οποτε?

19 ώρες πριν, tsarouc είπε

Προς το παρόν συνεχίζει η κατηφόρα. Απορώ πως αντέχουν...

Ποια κατηφορα;Εχεις δει τι ρολογια λαπτοπ κ ακουστικα πουλανε?Σορταρε δημοτικοτητα στο σκρουτζ σε αυτα.Οι υπολοποι μαζι ειναι το 1/5 της πιτας κ η huawei παιζει σχεδον μονη της σε παρθενες κατηγοριες που μεχρι πριν 2-3 χρονια δεν υπηρχαν καλα καλα.Θα μου πεις οκ με τα ψιλολογια θασχοληθουμε; Καθε αλλο καθως ενα wearable κοστιζει σχεδον οσο ενα midrange κινητο 100-350 ευρω οποτε καλυπτει ενα ευρυ αγοραστικο κ τεχνολογικο πεδιο απτο πιο φτηνο ακουστικο ΒΤ ως το ακριβοτερο ρολοι.

Μαλλον τελικα στην περιπτωση ταιριαζει το Καθε εμποδιο για καλο που λενε κ καθε αναποδια μια ευκαιρια μεταμφιεσμενη..

Επεξ/σία από magicnumbers
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, magicnumbers είπε

Οκ 5G..για την ωρα δεν εχει πρακτικη εφαρμογη μιας κ πινει την μπαταρια νερο κ η καλυψη ειναι μια "κεραια" στον πειραια μια στο αεροδρομιο κ μια στο κεντρο..Ειναι ενα feature που απλα παιζεις λιγο οταν εχεις τσαμπα δεδομενα με το speedtest κ μετα ξαναγυρνας στο 4G.Δε το θεωρω τροχοπεδη για μια συσκευη δηλαδη στην καθημεριινη της χρηση που σενδιαφερει η αυτονομια κυριως κ εδω εχει κανει αλματα.

GMS..Για τον μεσο χρηστη πουχει viber insta fb messenger και μειλ δε θα του λειψει κατι..μιας κ τα κατεβαζει κανονικα χωρις πατεντες απτο store τους η απτο apk pure η Gspace στη τελικη.Τραπεζες? ολες κανονικα απτο store τους.

Cloud backup στο δικο τους,η τοπικο backup με τη σουιτα huawei κ μεταφερεις επαφες μηνυματα απο παλια σε νεα κ τουμπαλιν η με το phone clone κλπ..Οποτε?

Ποια κατηφορα;Εχεις δει τι ρολογια λαπτοπ κ ακουστικα πουλανε?Σορταρε δημοτικοτητα στο σκρουτζ σε αυτα.Οι υπολοποι μαζι ειναι το 1/5 της πιτας κ η huawei παιζει σχεδον μονη της σε παρθενες κατηγοριες που μεχρι πριν 2-3 χρονια δεν υπηρχαν καλα καλα.Θα μου πεις οκ με τα ψιλολογια θασχοληθουμε; Καθε αλλο καθως ενα wearable κοστιζει σχεδον οσο ενα midrange κινητο 100-350 ευρω οποτε καλυπτει ενα ευρυ αγοραστικο κ τεχνολογικο πεδιο απτο πιο φτηνο ακουστικο ΒΤ ως το ακριβοτερο ρολοι.

Μαλλον τελικα στην περιπτωση ταιριαζει το Καθε εμποδιο για καλο που λενε κ καθε αναποδια μια ευκαιρια μεταμφιεσμενη..

Όλα λάθος. Εντελώς όμως. Δεν θα σου εξηγήσω περί 5G αλλά αγοράζοντας ένα κινητό  δίχως την δυνατότητα μελλοντικά που θα έχει παντού θα είναι για τα σκουπίδια. Πέραν αυτού οι κεραίες lte με λογισμικό έχουν γίνει 5g και αποδίδουν έστω όχι σαν πραγματικό 5g αλλά πολύ καλύτερα και με καλύτερη κάλυψη. 

Για τα gms το πρόβλημα δεν είναι να κατεβάσει κανείς τις εφαρμογές. Παντού τις βρίσκεις. Το πρόβλημα είναι τα push notifications καθώς και η χρηστικότητα και οι ενημερώσεις τους αφήνοντας πίσω την ασφάλεια. Και εννοείται δεν είναι μόνο το viber η γενικά τα σοσιαλ αλλά πολλές εφαρμογές που δίχως gms είναι άχρηστες. Εντελώς. 

Δυστυχώς και το εννοώ ότι και να βγάλει η Χαβάη αν δεν γίνει άρση του αποκλεισμού της δεν έχει ελπίδα. Και οκ. Ακόμη και το δυνατό της χαρτί που λέγετε κάμερα ακόμη και εκεί έχουν μείνει πολύ πίσω από vivo samsung apple xiaomi κλπ. Πολύ όμως. Μα πάρα πολύ. Μετά τη σειρά 30 το χάος. 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 hours ago, tsarouc said:

Και εννοείται δεν είναι μόνο το viber η γενικά τα σοσιαλ αλλά πολλές εφαρμογές που δίχως gms είναι άχρηστες. Εντελώς. 

Δυστυχώς και το εννοώ ότι και να βγάλει η Χαβάη αν δεν γίνει άρση του αποκλεισμού της δεν έχει ελπίδα. Και οκ. Ακόμη και το δυνατό της χαρτί που λέγετε κάμερα ακόμη και εκεί έχουν μείνει πολύ πίσω από vivo samsung apple xiaomi κλπ. Πολύ όμως. Μα πάρα πολύ. Μετά τη σειρά 30 το χάος

Για τι εφαρμογές μιλάμε? 

Επίσης τα P40, Mate 40, P50 μια χαρά κάμερες είχαν. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, NickTG είπε

Για τι εφαρμογές μιλάμε? 

Επίσης τα P40, Mate 40, P50 μια χαρά κάμερες είχαν. 

Όσες είναι βασισμένες σε gms. Όλες δηλαδή. Η οι περισσότερες χρήσιμες που έχουμε μάθει όλα αυτά τα χρόνια. Ο όρος smartphone είναι 99% αποκλειστικά της Google και της apple.  Δεν ξέρω τι θα γίνει στ επόμενα 100 χρόνια αλλά προς το παρόν αυτό δεν αλλάζει. Αν αντέξει πόλεμο 10ετιων τότε μπράβο στην Χαβάη ήρωας. 

Μια χαρά και 2 τρομαρες κάμερες είχαν. Σε σχέση κόστους προς απόδοση εννοώ πάντα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 hours ago, tsarouc said:

Όσες είναι βασισμένες σε gms. Όλες δηλαδή. Η οι περισσότερες χρήσιμες που έχουμε μάθει όλα αυτά τα χρόνια. Ο όρος smartphone είναι 99% αποκλειστικά της Google και της apple.  Δεν ξέρω τι θα γίνει στ επόμενα 100 χρόνια αλλά προς το παρόν αυτό δεν αλλάζει. Αν αντέξει πόλεμο 10ετιων τότε μπράβο στην Χαβάη ήρωας. 

Μια χαρά και 2 τρομαρες κάμερες είχαν. Σε σχέση κόστους προς απόδοση εννοώ πάντα. 

Δεν μου έχει λείψει κάποια εφαρμογή μέχρι τώρα. Θες να γίνεις πιο συγκεκριμένος? 

Μια χαρά ήταν και σε σχέση απόδοσης με κόστος. Οι συσκευές είχαν όσο οι αντίστοιχες τους και στα τεστ, κυρίως σε φωτογραφίες, ήταν αν όχι πρώτες μέσα στις πρώτες. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, NickTG είπε

Δεν μου έχει λείψει κάποια εφαρμογή μέχρι τώρα. Θες να γίνεις πιο συγκεκριμένος? 

Μια χαρά ήταν και σε σχέση απόδοσης με κόστος. Οι συσκευές είχαν όσο οι αντίστοιχες τους και στα τεστ, κυρίως σε φωτογραφίες, ήταν αν όχι πρώτες μέσα στις πρώτες. 

Ξαναλέω φίλε μου. ΟΛΕΣ. Καμία εφαρμογή βασισμένη σε google  δεν παίζει. 

Μου λες να γίνω ποιο συγγεκριμένος... μιλάμε για εκατομμύρια εφαρμογές.

2fa authentication, passwords, chrome, viber (δεν αποθηκεύει και δεν συγχρονίζει), όλες οι smart home εφαρμογές (έχω καμιά 30αριά συσκευές), βοηθός (εκτός και αν κατέχεις άριστα τα μανδαρινικά και χρησιμοποιήσεις κάτι άλλο αν και ακόμη και έτσι καιρό και ώρα ίσως να παίζει), ΟΛΑ τα σοσιαλ σε θέμα συγχρονισμού και αποθήκευσης (προτού μου πεις για τις γελοίες λύσεις τρίτων για να παίρνεις ηδοποιήσεις θα σου πω ότι δεν εμπιστεύομαι τίποτε εκτός το native push της google), pay (επίσης καμία εμπιστοσύνη σε οτιδήποτε άλλο πέραν του πορτοφολιού της google), games (τουλάχιστον τα κορυφαία δημοφιλή που δίχως το σύνεφο της google τα ξεχνάς και έχω 2 συγκεκριμένα που ασχολούμε και παίζω αλλά ξέρω πολύ καλά ότι ΟΛΟ οικοσύστημα παιχνιδιών του playstore θέλουν και το σύνεφο για να αποθηκεύουν και όχι μόνο).

Να συνεχίσω να ψάχνω σημαντικές εφαρμογές που δεν παίζουν δεν το κάνω. Είναι ΠΟΛΛΕΣ και βρίσκεις ευκολα ποιες δεν παίζουν. Οι βλακείες που κυκλοφορούν στο youtube είναι για να ταλαιπωρουν τον κοσμάκι και να μαζεύν κλικ δίνοντας ψεύτικες ελπίδες και παρασέρνοντας κόσμο και πάει και αγοράζει τα προιόντα της Χαβάη. 

Τώρα οι εφαρμογές που έχω  πληρώσει και τα κλειδώματα τους στηρίζονται στο playstore και μόνο αυτές οκ... δεν πειράζει... αν υπήρχε τρόπος πραγματικά λειτουργικός τότε ας τις αγοράζαμε διπλά δεν πειράζει. 

 

Αλλά δεν υπάρχει και μην λέτε με άνεση ότι γίνεται η ότι δεν σας ενοχλεί όσοι την πατήσατε γιατί δεν πάει έτσι παρασέρνετε κκα άλλους στο βούρκο. 

Αν το RS είχε κάνα 400-500 ευρώ ίσως έκανα την κίνηση μόνο για την ποιότητα και για να δοκίμαζα την κάμερα. Αλλιώς προιόντα της Χαβάη ποτέ ώσπου να γίνει άρση αποκλεισμού. 1000 και 2000 ευρώ για μια άχρηστη παντόφλα ούτε στον ύπνο τους... και χαλάσανε και την ποιότητα της κάμερας συν της άλλης...

22 ώρες πριν, alexioannou είπε

Από την ημέρα που έφυγε ο περούκας, η κοινωνία της Αμερικής διαλυεται, η εγκληματικότητα στα ουράνια....... 

*Αν με παρακολουθείς παίζει να βελτιώθεις και λίγο ως ανθρωπος.... 

 

 

Ναι... ειδικά γ ια την άποψη σου για τον ψυχασθενή ... τι να σου πω... ανατρίχιασα... 

Αλλά εσάς περιμένει ο περούκας για να κάνει τα τρις που έχει.. ποιον άλλον... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 minutes ago, tsarouc said:

Ξαναλέω φίλε μου. ΟΛΕΣ. Καμία εφαρμογή βασισμένη σε google  δεν παίζει. 

Μου λες να γίνω ποιο συγγεκριμένος... μιλάμε για εκατομμύρια εφαρμογές.

2fa authentication, passwords, chrome, viber (δεν αποθηκεύει και δεν συγχρονίζει), όλες οι smart home εφαρμογές (έχω καμιά 30αριά συσκευές), βοηθός (εκτός και αν κατέχεις άριστα τα μανδαρινικά και χρησιμοποιήσεις κάτι άλλο αν και ακόμη και έτσι καιρό και ώρα ίσως να παίζει), ΟΛΑ τα σοσιαλ σε θέμα συγχρονισμού και αποθήκευσης (προτού μου πεις για τις γελοίες λύσεις τρίτων για να παίρνεις ηδοποιήσεις θα σου πω ότι δεν εμπιστεύομαι τίποτε εκτός το native push της google), pay (επίσης καμία εμπιστοσύνη σε οτιδήποτε άλλο πέραν του πορτοφολιού της google), games (τουλάχιστον τα κορυφαία δημοφιλή που δίχως το σύνεφο της google τα ξεχνάς και έχω 2 συγκεκριμένα που ασχολούμε και παίζω αλλά ξέρω πολύ καλά ότι ΟΛΟ οικοσύστημα παιχνιδιών του playstore θέλουν και το σύνεφο για να αποθηκεύουν και όχι μόνο).

Να συνεχίσω να ψάχνω σημαντικές εφαρμογές που δεν παίζουν δεν το κάνω. Είναι ΠΟΛΛΕΣ και βρίσκεις ευκολα ποιες δεν παίζουν. Οι βλακείες που κυκλοφορούν στο youtube είναι για να ταλαιπωρουν τον κοσμάκι και να μαζεύν κλικ δίνοντας ψεύτικες ελπίδες και παρασέρνοντας κόσμο και πάει και αγοράζει τα προιόντα της Χαβάη. 

Τώρα οι εφαρμογές που έχω  πληρώσει και τα κλειδώματα τους στηρίζονται στο playstore και μόνο αυτές οκ... δεν πειράζει... αν υπήρχε τρόπος πραγματικά λειτουργικός τότε ας τις αγοράζαμε διπλά δεν πειράζει. 

 

Αλλά δεν υπάρχει και μην λέτε με άνεση ότι γίνεται η ότι δεν σας ενοχλεί όσοι την πατήσατε γιατί δεν πάει έτσι παρασέρνετε κκα άλλους στο βούρκο. 

Αν το RS είχε κάνα 400-500 ευρώ ίσως έκανα την κίνηση μόνο για την ποιότητα και για να δοκίμαζα την κάμερα. Αλλιώς προιόντα της Χαβάη ποτέ ώσπου να γίνει άρση αποκλεισμού. 1000 και 2000 ευρώ για μια άχρηστη παντόφλα ούτε στον ύπνο τους... και χαλάσανε και την ποιότητα της κάμερας συν της άλλης...

Προφανώς οι εφαρμογές της Google δεν παίζουν. Δεν νομίζω να είχε κανείς απορία για αυτές. 

Υπάρχουν και άλλοι browsers και γενικά εφαρμογές που δεν χρειάζονται τη Google. 

Κατά τα άλλα το viber κάνει back up στο cloud της Huawei ενώ με τα υπόλοιπα social δεν ξέρω τι εννοείς. Μια χαρά δουλεύουν. 

Για κωδικούς έχω open source οπότε δουλεύει παντού. 

Αλλά ναι. Δεν μπορώ να παίξω Pokemon Go για παράδειγμα. Επίσης δεν χρησιμοποιούσα Google assistant οπότε δεν μου έλειψε. 

Αδιάφορο μου είναι εν τω μεταξύ αν θα πάρει κανένας άλλος. 

Αυτή την υπερβολή ότι δεν κάνουν τίποτα δεν μπορώ. 

Εννοείται ότι οι φωτογραφικές τους τουλάχιστον για τις σειρές που έγραψα ήταν από τις καλύτερες. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

44 λεπτά πριν, NickTG είπε

Προφανώς οι εφαρμογές της Google δεν παίζουν. Δεν νομίζω να είχε κανείς απορία για αυτές. 

Υπάρχουν και άλλοι browsers και γενικά εφαρμογές που δεν χρειάζονται τη Google. 

Κατά τα άλλα το viber κάνει back up στο cloud της Huawei ενώ με τα υπόλοιπα social δεν ξέρω τι εννοείς. Μια χαρά δουλεύουν. 

Για κωδικούς έχω open source οπότε δουλεύει παντού. 

Αλλά ναι. Δεν μπορώ να παίξω Pokemon Go για παράδειγμα. Επίσης δεν χρησιμοποιούσα Google assistant οπότε δεν μου έλειψε. 

Αδιάφορο μου είναι εν τω μεταξύ αν θα πάρει κανένας άλλος. 

Αυτή την υπερβολή ότι δεν κάνουν τίποτα δεν μπορώ. 

Εννοείται ότι οι φωτογραφικές τους τουλάχιστον για τις σειρές που έγραψα ήταν από τις καλύτερες. 

Προφανώς αυτό από μόνο του καθιστά άχρηστο το κινητό λοιπόν. Δεν χρειάζετε να πούμε τίποτε περισσότερο αλλά θα σου απαντήσω και στα υπόλοιπα.

Υπάρχουν αμέτρητοι browsers. Και? Αν εσύ τους εμπιστεύεσαι είναι δικαίωμα σου. Το γενικά εφαρμογές είναι αόριστο. Πες 2-3 που αντικαθιστούν αντίστοιχα εφαρμογές google.

To viber δεν έρχονται σωστά τα notifications αφού είναι push οι ειδοποιήσεις από την google. Παλεύει η huawei να βρει λύσεις αλλά ακόμη τίποτε.

Για κωδικούς σε 500 ιστοσελίδες στηρίζεσαι σε open source εφαρμογές. καλή τύχη.

Ποιο pockemon go... τίποτε δεν παίζει.

Δεν είναι υπερβολή. Είναι πραγματικότητα. Και εγώ το πάλεψα όσο μπορούσα αλλά δεν....

Το p40 την πάλεψε λίγο... τα υπόλοιπα πολύ πίσω.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 ώρες πριν, tsarouc είπε

Όλα λάθος. Εντελώς όμως. Δεν θα σου εξηγήσω περί 5G αλλά αγοράζοντας ένα κινητό  δίχως την δυνατότητα μελλοντικά που θα έχει παντού θα είναι για τα σκουπίδια. Πέραν αυτού οι κεραίες lte με λογισμικό έχουν γίνει 5g και αποδίδουν έστω όχι σαν πραγματικό 5g αλλά πολύ καλύτερα και με καλύτερη κάλυψη. 

Για τα gms το πρόβλημα δεν είναι να κατεβάσει κανείς τις εφαρμογές. Παντού τις βρίσκεις. Το πρόβλημα είναι τα push notifications καθώς και η χρηστικότητα και οι ενημερώσεις τους αφήνοντας πίσω την ασφάλεια. Και εννοείται δεν είναι μόνο το viber η γενικά τα σοσιαλ αλλά πολλές εφαρμογές που δίχως gms είναι άχρηστες. Εντελώς. 

Δυστυχώς και το εννοώ ότι και να βγάλει η Χαβάη αν δεν γίνει άρση του αποκλεισμού της δεν έχει ελπίδα. Και οκ. Ακόμη και το δυνατό της χαρτί που λέγετε κάμερα ακόμη και εκεί έχουν μείνει πολύ πίσω από vivo samsung apple xiaomi κλπ. Πολύ όμως. Μα πάρα πολύ. Μετά τη σειρά 30 το χάος. 

 

Κανενα λαθος φιλε μου.Η ουσια μετραει.Ναι περιπου "5G" ειναι "ολες",ΔΕΝ ειναι 5G.To "καθαρο" 5G που "σκοτωνει" το πιανεις στα αστικα κεντρα που εγραψα παραπανω.Οπου αλλου περνουσα ημουν μονιμα κουμπωμενος σε 4G που επιανε σαν τετοιο..

Ναι λοιπον σουπερ ουαου το 5G εχω πιασει 950ΜΒ/s χαρηκα μια δυο κ το κλεισα οταν ετρωγε 30% μπαταρια παραπανω.4G ftw.Δε καταλανωνεις περιεχομενο ουτε καν σαν hotspot που να θες 5G.Αν θες ναχεις το τεχνολογικο edge ειναι αλλο..η πραγματικοτητα ειναι αυτη.

Τα push (fb insta messenger) μια χαρα ερχονταν κ μη σου πω πιο γρηγορα απο ιδια παραλληλη συσκευη με gmail κ με gms.Ειπαμε μεσο casual χρηστη.Αν δεν ειναι τα σοσιαλ οι τραπεζες κ το viber ο μεσος χρηστης τι αλλο θα βαλει?

Για την καμερα μαλλον κανεις πλακα,καθως η huawei αφου τερματισε την νυχτερινη ληψη μεχρι το P40 κ τους RYYB αισθητηρες μετα τερματισε το ζουμ με το P50 κ το 100χ.Τα βιβο μιβο μαπλ κ samesung που εγιναν ξαφνικα ηγετες στη φωτογραφια δε ξερω πως το συμπερανες,οταν απλα καλυψαν οπως ηταν αναμενομενο το κενο της huawei σε πωλησεις σαν λιμναζοντα νερα που βρηκαν τρυπα κ μπηκαν.Μη τους αναλυσουμε τωρα εναν εναν ξεχωριστα.Αρκει μονο οτι ηταν τριτοτεταρτοι μεχρι το μπαν της εν λογω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 hour ago, tsarouc said:

Προφανώς αυτό από μόνο του καθιστά άχρηστο το κινητό λοιπόν. Δεν χρειάζετε να πούμε τίποτε περισσότερο αλλά θα σου απαντήσω και στα υπόλοιπα.

Υπάρχουν αμέτρητοι browsers. Και? Αν εσύ τους εμπιστεύεσαι είναι δικαίωμα σου. Το γενικά εφαρμογές είναι αόριστο. Πες 2-3 που αντικαθιστούν αντίστοιχα εφαρμογές google.

To viber δεν έρχονται σωστά τα notifications αφού είναι push οι ειδοποιήσεις από την google. Παλεύει η huawei να βρει λύσεις αλλά ακόμη τίποτε.

Για κωδικούς σε 500 ιστοσελίδες στηρίζεσαι σε open source εφαρμογές. καλή τύχη.

Ποιο pockemon go... τίποτε δεν παίζει.

Δεν είναι υπερβολή. Είναι πραγματικότητα. Και εγώ το πάλεψα όσο μπορούσα αλλά δεν....

Το p40 την πάλεψε λίγο... τα υπόλοιπα πολύ πίσω.

 

Προφανώς δεν το καθιστά άχρηστο επειδή δεν κάνει σε εσένα. 

Δεν βλέπω το λόγο που είναι πιο έμπιστος ο Chrome από τον Edge ή τον Opera ή τον Firefox. Το αν τους εμπιστεύεσαι εσύ είναι δικό σου πρόβλημα και όχι των εφαρμογών. 

Στο viber μέχρι τώρα μια χαρά μου έρχονται οι ειδοποιήσεις. 

Δεν χρειάζομαι καμία τύχη. Μια χαρά δούλευε και πριν σε κινητό με Google apps. 

Κατά τα άλλα μια χαρά βλέπω εδώ στις πρώτες θέσεις και άλλα εκτός του P40.

https://www.dxomark.com/smartphones/

Τέλος πάντων. Δεν ενδιαφέρομαι και τόσο. Όποιος θέλει μετά από τόσο καιρό ξέρει τι να περιμένει οπότε δεν θα χάσω άλλο χρόνο. 

Οπότε καλή συνέχεια από μένα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...