Προς το περιεχόμενο

PowerColor VGA Radeon RX 6800 Red Dragon (+δώρα) 699€/749€ η xt @ΠΛΑΙΣΙΟ [ΤΕΛΟΣ]


Zengar Zombolt

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 186
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ρε αχάριστοι δεν βλέπετε ότι έχετε κέρδος 200€; Δηλαδή τι άλλο θέλετε, να σας τις χαρίσει; Και αυτοί κλέφτες θα γίνουν; ...oh wait...

Σοβαρά τώρα, το αστείο με τις δήθεν εκπτώσεις πρέπει κάποια στιγμή να κοπεί μαχαίρι γιατί το βλέπουμε παντού και έχει γίνει πάγια τακτική καιρό τώρα. Δεν έχουμε όμως όλοι την πολυτέλεια να γνωρίζουμε για κάθε προιον ποια θα έπρεπε να είναι η νορμάλ τιμή του... Το συγκεκριμένο μπορεί να μας φαίνεται αστείο επειδή γνωρίζουμε, κάπου αλλού μπορεί να την πατήσουμε αν δεν το ψάξουμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
7 ώρες πριν, greekfragma είπε

Κλαίω (μα αφού 749 και 699 ήταν η προηγούμενη τιμή...τι 1399 και 1299)

🤣

 

 

Screenshot 2022-08-17 021741.jpg

Screenshot 2022-08-17 021758.jpg

Screenshot 2022-08-17 021829.jpg

Το έγραφε στα “ψιλά γράμματα» ότι η προσφορά ισχυει μέχρι και 16/8 η εξαντλήσεως τον αποθεμάτων .
Οταν  αποφάσισα να πάρω την 6800xt και πήγα να την βαλω καλάθι 14/8 αργά το βράδυ,   δεν υπήρχε διαθέσιμη, λέω θα εξαντλήθηκε. Ξαφνικά σήμερα όμως που πέρασε η ημερομηνία της προσφορας, μια χαρά υπάρχει διαθεσιμότητα αν σκάσεις 1199 ευρώ. 

Επεξ/σία από Pwpwpw
  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, Pwpwpw είπε

Το έγραφε στα “ψιλά γράμματα» ότι η προσφορά ισχυει μέχρι και 16/8 η εξαντλήσεως τον αποθεμάτων .
Οταν  αποφάσισα να πάρω την 6800xt και πήγα να την βαλω καλάθι 14/8 αργά το βράδυ,   δεν υπήρχε διαθέσιμη, λέω θα εξαντλήθηκε. Ξαφνικά σήμερα όμως που πέρασε η ημερομηνία της προσφορας, μια χαρά υπάρχει διαθεσιμότητα αν σκάσεις 1199 ευρώ. 

13/8 Σαββατο που τα γραφεια σε πολλες εταιρειες ειναι κλειστα, 14/8 Κυριακη, 15/8 αργια, 16/8 επομενη εργασιμη, ηρεμα με τις κριτικες, δεν ειναι ολα με το ζορι εκ του πονηρου, 16/8 τσεκαρανε διαθεσιμοτητα και ακυρες παραγγελιες και ενημερωσαν το συστημα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, nek4d είπε

13/8 Σαββατο που τα γραφεια σε πολλες εταιρειες ειναι κλειστα, 14/8 Κυριακη, 15/8 αργια, 16/8 επομενη εργασιμη, ηρεμα με τις κριτικες, δεν ειναι ολα με το ζορι εκ του πονηρου, 16/8 τσεκαρανε διαθεσιμοτητα και ακυρες παραγγελιες και ενημερωσαν το συστημα.

Ισχυει, βλεπω ότι και τώρα στα 1199 δεν έχει διαθεσιμότητα στην 6800xt όποτε όντως θα είχανε εξαντληθεί, πως να μην εξαντληθεί στα 750 που την δίνανε με ένα σκασμό δώρα παρέα ήταν φοβερή προσφορά, θα πέσαν αρκετές παραγγελίες.

Επεξ/σία από Pwpwpw
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω πηρα και χθες για τα παιχνιδια με λενε θα το δουμε. Δεν ηρθε τιποτα. Πηρα ξανα τωρα μου λεει μεχρι Παρασκευη αν δεν ερθει κατι ξανα παρτε. Αντε να δουμε ο αλλος χθες με ειπε δεν ηταν μεσα στο κουτι? Ενας με ειπε τσεκαρε spam mails ο αλλος με ειπε πως να το κανα εξαργυρωση στο amdrewards δεν καταλαβε οτι δεν ειχα καν το κουπονι. Παρασκευη ξανα τηλεφωνο λογικα εκτος αν συγκινηθουν και το στειλουν. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 ώρες πριν, greekfragma είπε

Κλαίω (μα αφού 749 και 699 ήταν η προηγούμενη τιμή...τι 1399 και 1299)

🤣

 

7 ώρες πριν, chrisde είπε

Ρε αχάριστοι δεν βλέπετε ότι έχετε κέρδος 200€; Δηλαδή τι άλλο θέλετε, να σας τις χαρίσει; Και αυτοί κλέφτες θα γίνουν; ...oh wait...

Στο να κράζουμε, βλέπω πρώτοι είμαστε. Στην 1η σελίδα εδώ, υπάρχει screenshot που φαίνεται η ίδια αρχική τιμή. Απλά άλλαξε η προσφορά του πλαισίου. Αν το θεωρεί ακόμα κάποιος καλή τιμή, ή όχι, είναι διαφορετικό τελείως θέμα. Πάλι καλά, υπάρχουν επιλογές. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

26 λεπτά πριν, Arkin είπε

Εγω πηρα και χθες για τα παιχνιδια με λενε θα το δουμε. Δεν ηρθε τιποτα. Πηρα ξανα τωρα μου λεει μεχρι Παρασκευη αν δεν ερθει κατι ξανα παρτε. Αντε να δουμε ο αλλος χθες με ειπε δεν ηταν μεσα στο κουτι? Ενας με ειπε τσεκαρε spam mails ο αλλος με ειπε πως να το κανα εξαργυρωση στο amdrewards δεν καταλαβε οτι δεν ειχα καν το κουπονι. Παρασκευη ξανα τηλεφωνο λογικα εκτος αν συγκινηθουν και το στειλουν. 

Κλασικό πλαίσιο όποτε έχω πάρει κάρτα με games μου έχουν βγάλει το λάδι. Τελευταία φορά μου πήρε 3μηνες και έστειλα email στα κεντρικά και μου έδωσαν κωδικό από άλλο παιχνίδι από αυτό που έλεγε η κάρτα ( ήταν το doom 3 τότε και το ήθελα οπότε απλά το δέχθηκα)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Δεν ξέρω αν είναι καλή υλοποίηση αλλά υπάρχει αυτή η 6800 στο γερμανικό amazon στα 647 με μεταφορικα https://www.amazon.de/Speedster-SWFT319-RadeonTM-Graphics-RX-68XLAQFD9/dp/B09KW68M2G/ref=mp_s_a_1_3?crid=3UU4HIKK488L8&keywords=6800&qid=1660739342&sprefix=6800%2Caps%2C368&sr=8-3.Μονο αρνητικό που βλέπω είναι πως δεν είναι sold and dispatched από amazon

Επεξ/σία από niko13
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Sellout είπε

Αυτο αδερφε μου δεν ειναι το μονο κακο, ειναι ΤΟ ΚΑΚΟ...

Από ποια αποψη?Σε περίπτωση επιστροφής μετά από βλαβη?Δεν βλέπω να έχει μισή αρνητική κριτική ο seller..Από άγνοια ρωτάω ,δεν προσπαθώ να στην πω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23 λεπτά πριν, tsofras είπε

Κλασικό πλαίσιο όποτε έχω πάρει κάρτα με games μου έχουν βγάλει το λάδι. Τελευταία φορά μου πήρε 3μηνες και έστειλα email στα κεντρικά και μου έδωσαν κωδικό από άλλο παιχνίδι από αυτό που έλεγε η κάρτα ( ήταν το doom 3 τότε και το ήθελα οπότε απλά το δέχθηκα)

Πριν 3 χρονια παλι με αλλη καρτα τους πηρα μου το εστειλαν αμεσα. Τωρα που κολλανε δεν καταλαβαινω. Ενα mail ειναι ποσο δυσκολο ειναι να στειλουν ενα mail? Λενε ερχεται αυτοματα μολις στελνετε η παραγγελια καλα λεω αν το δω θα σας πω. 110 ευρω εχουν τα παιχνιδια Παρασκευη θα ξανα παρω. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, niko13 είπε

Από ποια αποψη?

Δεν ειναι θεμα αποψης, ειναι θεμα οτι οταν παιρνεις κατι απο amazon dispatch and sold το παιρνεις γιατι πολυ απλα ειναι το καλυτερο καταστημα στον κοσμο, απο θεμα εγγυησης επιστροφης χρηματων και οτιδηποτε αλλο μπορεις να φανταστεις, αν δεν ειναι πωλητης το amazon τοτε ειναι σαν να παιρνεις απο ebay, ali etc

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...