Προς το περιεχόμενο

PowerColor VGA Radeon RX 6800 Red Dragon (+δώρα) 699€/749€ η xt @ΠΛΑΙΣΙΟ [ΤΕΛΟΣ]


Zengar Zombolt

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αν ειχε 500 θα την επαιρνα ..... τα δωρα οσο και αν αξιζουν , ειναι μπελλας για καποιον να τα δωσει αμα δεν τα χρειαζεται πραγματικα . 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 186
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

2 λεπτά πριν, WaxOnWaxOff είπε

Αν ειχε 500 θα την επαιρνα ..... τα δωρα οσο και αν αξιζουν , ειναι μπελλας για καποιον να τα δωσει αμα δεν τα χρειαζεται πραγματικα . 

Την εχουν 100€ κατω απο msrp. Ποσο παρακατω να την δωσουν? ολες εχουν ενα οριο..πχ οι 3070 πηραν κατηφορο αλλα μολις εφτασαν στα 590 τελος.. Και ειναι εκει 3 βδομαδες τωρα οι φθηνοτερες υλοποιησεις. Δεν δινουν με κοστος και ουτε προκειται. Θα πανε τις νεες παραπισω και σιγα σιγα θα φυγουν ολες. Δεν θεωρω οτι θα δουμε new 6800xt υπολοιηση κατω απο 700 ποτε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, cosmo21 είπε

Την εχουν 100€ κατω απο msrp. Ποσο παρακατω να την δωσουν? ολες εχουν ενα οριο..πχ οι 3070 πηραν κατηφορο αλλα μολις εφτασαν στα 590 τελος.. Και ειναι εκει 3 βδομαδες τωρα οι φθηνοτερες υλοποιησεις. Δεν δινουν με κοστος και ουτε προκειται. Θα πανε τις νεες παραπισω και σιγα σιγα θα φυγουν ολες. Δεν θεωρω οτι θα δουμε new 6800xt υπολοιηση κατω απο 700 ποτε.

Ναι ρε συ , μαζι σου . 

Εχει 700ε και δινει δωρα αξιας 250ευρων , τα οποια εμενα προσωπικα μου ειναι αχρηστα και επιπλεον δεν εχω καμια ορεξη να ασχοληθω με πωλησεις ωστε η τελικη τιμη να πεσει . 

Για καποιον που ψαχνωταν και για μηχανικο πληκτρολογιο , η προσφορα ειναι ταμαμ 

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλη προσφορα αν ειχα την υποδομη σε hardware θα το σκεφτομουν . Αλλα με 3600x και 650w τροφοδοτικο δε παω πουθενα :lol:

Επισης δε παυει αντικειμενικα να ειναι πολλα λεφτα για gpu για τους περισσοτερους απο εμας . 

 

Το ερωτημα ειναι τι θα ειναι μη σκασουν σε 3-4 μηνες τιποτα ακομα πιο τουμπανα gpu στα ιδια λεφτα αλλα δε το πολυπιστευω 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

28 λεπτά πριν, panos7 είπε

Τέλος και το πληκτρολόγιο μαλλον

Γιατί το λες αυτό; Αυτή τη στιγμή υπάρχει ακόμα αν δεν κάνω λάθος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, Makam είπε

Γιατί το λες αυτό; Αυτή τη στιγμή υπάρχει ακόμα αν δεν κάνω λάθος

Δικο μου λάθος. Το ειχα βάλει στο καλάθι χθες και το ειχα αφήσει για αρκετή ωρα.

Στη συνέχεια όταν πηγα να δω το καλάθι βλέπω οτι ειχε χρεωσει αλλα 149,99.

Μετά αφαίρεσα την κάρτα και την ξαναπροσθεσα. Το εδειξε κανονικά δωρεαν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 ώρες πριν, Zengar Zombolt είπε

απο τα δωρακια τελος το καπελο και πετσετα 
και το mouspad τελος το μεγαλο και δινουν ενα μικρο τωρα

Εεε, χωρις το καπελο και την πετσετα, δεν αξιζει πια σαν προσφορα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, nek4d είπε

Εεε, χωρις το καπελο και την πετσετα, δεν αξιζει πια σαν προσφορα.

εχω δει φευγουν αερα πετσετες και καπελα στις αγγελιες. οντως κριμα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σοβαρά τώρα , θα δώσετε ΤΟΣΑ ΠΟΛΛΑ ΛΕΦΤΑ για μια κάρτα γραφικών?

Για να κερδίσετε ακόμα 50fps όταν έχετε ήδη 150fps ?

Ίσως είμαι οφ τοπικ αλλά και με 300 ευρώ (που πάλι τα θεωρώ πολλά) παίζεις πια τα πάντα στα 60+ fps.

Αν δεν γυρίσουμε μαζικά την πλάτη στο παιχνίδι των εταιρειών, λύση δεν θα δούμε.

 

Είναι σαν να τρέχουμε να αγοράζουμε βενζίνη στα 2.80 και να λέμε τι καλά που δεν κάνει 3€.

Παίζω στις διακοπές με ενσωματωμένα γραφικά σε τελευταίας γενιάς intel laptop full hd και έχω εκπλαγεί ευχάριστα.

Και κυρίως δροσερά , χωρίς φουρφουρια να σφυρίζουν, 

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, stelrp είπε

60+ fps.

Τα πάντα σε τι ανάλυση; 720; 1080; 4Κ; Δε το ξεκαθαρίζεις

12 λεπτά πριν, stelrp είπε

Παίζω στις διακοπές με ενσωματωμένα γραφικά σε τελευταίας γενιάς intel laptop full hd και έχω εκπλαγεί ευχάριστα.

Κανα Rocket League λογικά 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

26 λεπτά πριν, stelrp είπε

Σοβαρά τώρα , θα δώσετε ΤΟΣΑ ΠΟΛΛΑ ΛΕΦΤΑ για μια κάρτα γραφικών?

Για να κερδίσετε ακόμα 50fps όταν έχετε ήδη 150fps ?

Ίσως είμαι οφ τοπικ αλλά και με 300 ευρώ (που πάλι τα θεωρώ πολλά) παίζεις πια τα πάντα στα 60+ fps.

Αν δεν γυρίσουμε μαζικά την πλάτη στο παιχνίδι των εταιρειών, λύση δεν θα δούμε.

 

Ο καθένας αγοράζει ότι μπορεί να αγοράσει. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
29 λεπτά πριν, stelrp είπε

Σοβαρά τώρα , θα δώσετε ΤΟΣΑ ΠΟΛΛΑ ΛΕΦΤΑ για μια κάρτα γραφικών?

Για να κερδίσετε ακόμα 50fps όταν έχετε ήδη 150fps ?

Ίσως είμαι οφ τοπικ αλλά και με 300 ευρώ (που πάλι τα θεωρώ πολλά) παίζεις πια τα πάντα στα 60+ fps.

Αν δεν γυρίσουμε μαζικά την πλάτη στο παιχνίδι των εταιρειών, λύση δεν θα δούμε.

 

Είναι σαν να τρέχουμε να αγοράζουμε βενζίνη στα 2.80 και να λέμε τι καλά που δεν κάνει 3€.

Παίζω στις διακοπές με ενσωματωμένα γραφικά σε τελευταίας γενιάς intel laptop full hd και έχω εκπλαγεί ευχάριστα.

Και κυρίως δροσερά , χωρίς φουρφουρια να σφυρίζουν, 

 

κοιτα και εγω παρολο που ανοιξα το θεμα δεν θα εδινα με την παρουσα οικονομικη μου κατασταση τοσα χρηματα για καρτα 
καπου τοσο θα κοστιζε ολος ο πυργος :P μου και η καρτα 300€ το πολυ ( ελπιζω 🙏για καμια rx 7600xt κοντα σε αυτα τα χρηματα)

αλλα υπαρχουν διαφορετικα προιοντα για για διαφορετικες αναγκες/τσεπες

εσυ πχ βολευεσαι με τα ενσωματωμεσα γραφικα να παιζεις ελαφρια games η σε πολυ χαμηλα settings/fps  νεους τιτλους

εγω παιζω τωρα με μια σαπιλικη gtx 660 2gb το παλαιότερο backlog μου στα games που εχω και τιποτα mmo μεχρι να στρωσουν οι τιμες και βγει νεο hardware 

ο αλλος θελει να παιξει RDR2 και Cyberpunk 2077 σε 4Κ αναλυση και high settings, και αυτος θα τα δωσει αυτα τα χρηματα για αυτην την premium εμπειρια χρησης

συμφωνω πως οι εταιριες εχουν παρει τον ανηφορο με τις τιμες των καρτων απο tier σε tier
και τις mid range τις βγαζουν πια με τιμη high end αλλα περα απο το να κρατηθουμε να πεσουν οι τιμες δεν εχουμε αλλη επιλογη, η κανουμε το χομπιε μας η οχι.

 

 

Επεξ/σία από Zengar Zombolt
  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...