Προς το περιεχόμενο

PowerColor VGA Radeon RX 6800 Red Dragon (+δώρα) 699€/749€ η xt @ΠΛΑΙΣΙΟ [ΤΕΛΟΣ]


Zengar Zombolt

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 ώρες πριν, nek4d είπε

13/8 Σαββατο που τα γραφεια σε πολλες εταιρειες ειναι κλειστα, 14/8 Κυριακη, 15/8 αργια, 16/8 επομενη εργασιμη, ηρεμα με τις κριτικες, δεν ειναι ολα με το ζορι εκ του πονηρου, 16/8 τσεκαρανε διαθεσιμοτητα και ακυρες παραγγελιες και ενημερωσαν το συστημα.

 

2 ώρες πριν, nek4d είπε

13/8 Σαββατο που τα γραφεια σε πολλες εταιρειες ειναι κλειστα, 14/8 Κυριακη, 15/8 αργια, 16/8 επομενη εργασιμη, ηρεμα με τις κριτικες, δεν ειναι ολα με το ζορι εκ του πονηρου, 16/8 τσεκαρανε διαθεσιμοτητα και ακυρες παραγγελιες και ενημερωσαν το συστημα.

απο 23:40 το καναν κ με αλλες καρτες φιλε αρχικως αλλαξαν λιγο τις τιμες μετα της πηγαν στα υψη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 186
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

14 λεπτά πριν, PETRITIS13 είπε

απο 23:40 το καναν κ με αλλες καρτες φιλε αρχικως αλλαξαν λιγο τις τιμες μετα της πηγαν στα υψη

Η αρχικη τιμή παραμένει ίδια. Η προσφορά άλλαξε. (από 1η σελίδα το παρακάτω) 

1956873894_.JPG.10dfe0ce5db90ac8ea1bffc233095f31.JPG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το συγκεκριμενω ειναι λαθος παραθεση γιατι σε μερικα προσθεσε λιγο οποτε αλλαξε η τιμη , εγω σε μια rx 6660 που κοιτουσα κατα της 23:40(μου αλλαξαν την τιμη)άρχισαν να μου χρεώνουν κ το στικακη κ το mouse pad που πηγαιναν με την καρτα(ενω δεν βγαζαν μονο την καρτα) κ γυρο στο 23:55 απο 328 κ 348 την πηγαν 500 κατι οποτε δεν την παράγγειλα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίδες το Ducky Keyboard που διαβάζω σε κριτικές έχει κακής ποιότητας πλαστικό από κάτω δεν το έχω ανοίξει για αυτό ρωτάω... Δεν είναι ποιοτικό το άνοιξε κανένας να μας πει; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, Thomas_Boz είπε

Παίδες το Ducky Keyboard που διαβάζω σε κριτικές έχει κακής ποιότητας πλαστικό από κάτω δεν το έχω ανοίξει για αυτό ρωτάω... Δεν είναι ποιοτικό το άνοιξε κανένας να μας πει; 

Εγω αν και το πούλησα κατευθείαν το ειδα το Keyboard πολυ καλο μου φάνηκε και αρκετα βαρύ για τοσο μικρο που ειναι.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

40 λεπτά πριν, Afrika είπε

Εγω αν και το πούλησα κατευθείαν το ειδα το Keyboard πολυ καλο μου φάνηκε και αρκετα βαρύ για τοσο μικρο που ειναι.

Για τα λεφτά που αξίζει δεν μπορώ και εγώ να πιστέψω ότι δεν είναι καλό ποιοτικά 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, SabotazNic είπε

 

Στο να κράζουμε, βλέπω πρώτοι είμαστε. Στην 1η σελίδα εδώ, υπάρχει screenshot που φαίνεται η ίδια αρχική τιμή. Απλά άλλαξε η προσφορά του πλαισίου. Αν το θεωρεί ακόμα κάποιος καλή τιμή, ή όχι, είναι διαφορετικό τελείως θέμα. Πάλι καλά, υπάρχουν επιλογές. 

Άσχετο τελείως αυτό που λες με αυτό που λέω εγώ. Εγώ σχολίασα ή έκραξα, αν προτιμάς, την τωρινή "προσφορά" από 1400€ σε 1200€ και από 1300€ σε 1100€ αντίστοιχα δηλαδή έχεις "κέρδος" και καλά 200€ αν τις πάρεις τώρα. Το θεωρώ κοροϊδία και καλά κάνω. Εσύ πες το marketing αν θες. Ναι το ξέρω ότι το κάνουν όλοι. Πρέπει να σταματήσει, είναι γελοίο. Αυτό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, chrisde είπε

Εγώ σχολίασα ή έκραξα, αν προτιμάς, την τωρινή "προσφορά" από 1400€ σε 1200€ και από 1300€ σε 1100€ αντίστοιχα δηλαδή έχεις "κέρδος" και καλά 200€ αν τις πάρεις τώρα.

Πριν ειχες ενα χ κερδος, τωρα εχεις ενα ψ κερδος στην ιδια αρχικη τιμη. Ο καθενας πουλαει οσο θελει. Το θεμα ειναι να μην αλλαζουν οι αρχικες προς τα πανω σε περιοδους εκπτωσεων.

@matrixxx με το τελος της προσφορας, μπορει και να κλεισει το παρον τοπικ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
11 λεπτά πριν, Arkin είπε

Ας μεινει λιγο ανοιχτο ακομα να δουμε τι θα γινει με τα παιχνιδια καποιο παιδι τα πηρε πιο πανω καποιοι ακομα στο περιμενε. 

Το 2020 με την 5700xt (λογικα), τα ειχα παρει μετα απο 2 εβδομαδες. Θα τα στειλουν, απλα μαλλον εχουν ατομο που τα βλεπει 1-1 για αυτο και τοτε ηρθε μαιλ απο το προσωπικο-επαγγελματικο που εχουν στην εξυπηρετηση

image.png.5c14b6cdd5675ce7082159890d8bf15a.png

Επεξ/σία από SabotazNic
  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Arkin είπε

Ας μεινει λιγο ανοιχτο ακομα να δουμε τι θα γινει με τα παιχνιδια καποιο παιδι τα πηρε πιο πανω καποιοι ακομα στο περιμενε. 

Εγω αν και δεν εχω ενοχλησει το Πλαισιο δεν εχω παρει ακομα τπτ απο games.Θα παρω ενα τηλ. αυριο το πρωι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, SabotazNic είπε

Το 2020 με την 5700xt (λογικα), τα ειχα παρει μετα απο 2 εβδομαδες. Θα τα στειλουν, απλα μαλλον εχουν ατομο που τα βλεπει 1-1 για αυτο και τοτε ηρθε μαιλ απο το προσωπικο-επαγγελματικο που εχουν στην εξυπηρετηση

image.png.5c14b6cdd5675ce7082159890d8bf15a.png

Αρα στο ειχαν στειλει αυτοματα χωρις να παρεις τηλεφωνο? Σεπτεμβριο 2019 παλι με 5700xt την επομενη μερα πηρα τηλεφωνο και μου το εστειλαν. Μακαρι να τα παρουμε ολοι και να ελεγχονται οι παραγγελιες κανονικα ωστε να μην χασει κανεις το κουπονι. 

Μόλις τώρα, Afrika είπε

Εγω αν και δεν εχω ενοχλησει το Πλαισιο δεν εχω παρει ακομα τπτ απο games.Θα παρω ενα τηλ. αυριο το πρωι.

Πιστευω ειναι κυριως σε ποιον υπαλληλο θα πεσεις. Αν θελει και μπορει να σε εξυπηρετησει σωστα θα το κανει. Σημερα μιλησα με 2 κοπελιες και οι 2 με πηγαν σε αλλο τμημα και απο εκει μου ειπαν περιμενε Παρασκευη. Χθες με λεει θα το τακτοποιησω και εκλεισε. Αντε να δουμε. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Arkin είπε

Αρα στο ειχαν στειλει αυτοματα χωρις να παρεις τηλεφωνο? Σεπτεμβριο 2019 παλι με 5700xt την επομενη μερα πηρα τηλεφωνο και μου το εστειλαν. Μακαρι να τα παρουμε ολοι και να ελεγχονται οι παραγγελιες κανονικα ωστε να μην χασει κανεις το κουπονι. 

Τωρα βρηκα και το mail της παραγγελιας, και απο οτι φαινεται χρειαστηκαν λιγη πιεση. Και αν θυμαμαι καλα, μιας και το 2ο μαιλ το ελαβα 3 Φεβρουαριου τοτε, το amd rewards ειχε παρει παραταση (αρχικη ημ ληξης εξαργυρωσης ηταν οντως 31 Ιαν)

image.png.3c9fd610fd9b4f3bcabeccb783f74ac7.png

(και οντως για την 5700χτ Pulse)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, SabotazNic είπε

Τωρα βρηκα και το mail της παραγγελιας, και απο οτι φαινεται χρειαστηκαν λιγη πιεση. Και αν θυμαμαι καλα, μιας και το 2ο μαιλ το ελαβα 3 Φεβρουαριου τοτε, το amd rewards ειχε παρει παραταση (αρχικη ημ ληξης εξαργυρωσης ηταν οντως 31 Ιαν)

image.png.3c9fd610fd9b4f3bcabeccb783f74ac7.png

Nα αυτα βλεπουμε και περνουμε τηλεφωνο γιατι plaisio ειναι αυτο σε κατι τετοια θελουν οντως πιεση. Ενω θα επρεπε ολα να ειναι αυτοματοποιημενα οπως λενε.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συμφωνώ με το @Arkin, ας μείνει ανοιχτό λόγω των παιχνιδιών, περιμένουν κι άλλοι.

Όσον αφορά τις προηγούμενες εμπειρίες από το Πλαίσιο, αγορά 5700ΧΤ με παιχνίδια, μου τα δίνουν μετά από τηλεφώνημα και μετά ήρθε και μήνυμα οπότε πήρα διπλό το δωράκι. Εξαίρεση βέβαια αλλά συνέβη :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...